bugün

sözlükten sevgili edinmenin dez avantajlarını gösteren bir erkeğin söylemidir. aaah ulan gençliğim aaah..
bin kat olmasa da, güzeldir.
Yerli malı haftasını unutamamış yazar söylemi. (bkz: ukte)
rus kızları aynı fabrikadan çıkmış mala benzer. türk kızları ise seç beğen al renk renk çeşit çeşit.*
katıldıgım söylemdir.
türk kızları rus erkeklerden bencede daha güzeldir.
şaka şaka, 1-1 berabere diyelim, dostça bitsin.
hepsini bilmem de biri için evet.
(bkz: alnından öperler)
hıhı evet hatta türkücü cansever' de kainat güzelimizdir.
tribünlere oynamak.
söylemin sahibi yerli maldır.
kız kızdır.rusu türkü farketmez.güzel olsun yeter.
bi daha düşün;

http://fc02.deviantart.ne...juliaadasheva-d30omdg.jpg
(bkz: yürü be)
(bkz: erkeklere verilen inanılmaz gazlar)
bir araya gelip birbirini gaza getiren kız topluluğundan bir arkadaş söylemiş olabilir bu cümleyi.
görüş meselesi. herkes herkesin görüşüne saygı duysun bence. bana kalırsa da türk erkekleri latin erkeklerinden daha yakışıklı (yersen) ama bak hiç çaktırıyor muyum?
fox tv nin dizilerine şöyle zaplarken bir baktım da sanki doğru olabilecek bir önerme gibi geldi bana.
nasıl kızlardır onla öyle her dizisinde ayrı ayrı gündemde pek gözükmeyen güzeller.
değilse bile ahlaklıdır.
(bkz: ilkokuldan günümüze bin kat sıfatı)
Belki 30'una kadar olmasa da 30'undan sonrası için kesinlikle doğru bir öndermedir. Akdeniz ırkı kabul edilen Türk kızları, kuzey ırkalrından olan uzun bacaklı ve ince Rus kızları karşısında gençlik dönemlerinde moral bozukluğu yaşasalar da (ki buna hiç gerek yoktur, hepsi birbirine benzeyen sarışın tipler Türklerden başka kimse tarafından bu kadar rabet görmemektedir) 30 yaşlarından sonra bu durum tersine dönmektedir. Yapılan araştırmalar Rus vb ırkların erken yaşlandığı, hızlı çöktüğü ve çirkinleştiğine kanaat getirmiştir. Yani Rus kızı geçici bir hevestir.
Yumurtaların kabuk rengi farklı olabilir ama kırıldığı zaman hepsinin içerisi aynıdır.
kime göre neye göre diyerek irdelenmesi gereken hadise.
Doğrusu
Binde biri kadar
Olmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar