bugün

boyu, eni, gücü, kuvveti, yakışıklılığı hakkında verilen yersiz ve inandırıcılıktan uzak gazlardır.
işin kötü olanı ise o gazı alan erkeğin gaza gelmesidir.

- . çok yakışıklısınız..
- o zaten malum.*
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
erkek adam ağlamaz.
senden daha iyisini mi bulacak lan git konuş.
galeride araba bakan arkaşın gaz vermesi:
- evet işte bu araba yakışır kardeşime...
mütakibinde kardeşim dediği arkadaşı almıştır arabayı. borç senetlerini imzalarken sanki daha bir erkekSi duruş içinde olma durumu.
-boşver kanka zaten kaşardı.
-oooooooo.
sözlükte ise;

deli entry giriyorsun, başlıklarına bayılıyorum.

msn de ise;

çalıştığın mekanı çok merak ediyorum, eminim orayı kükretiyorsundur. bu kadar karizmatik olacağını tahmin etmemiştim.
git gel, beş onbeş ay yaptım!
çok iyi sevişiyosun.
adamım bu işi senden daha iyi yapacak biri yok.
bugün çok yakışıklısın
saçlarını nasıl yaptın böyle
vay be abi karizman tavan yapmış YiNE :.
dolaylı gaz;
eczacı: naber cevcet?
cevcet: iyidir abi senden naber?
ecz: nolsun valla uğraşıyoruz işte. ha bak şu giden adam var ya..
cev: ee?
ecz: geçen gün benden prezervatif aldı.
cev: e alsın abi. daha iyi ya, sen zaten satmıyomusun?
ecz: evet de abicim, herif burdan çıkınca karşıya geçti, direk sizin evin kapısın çaldı o bakımdan dedim.
cev: höyk!!
senden önce kimseyi sevmemişim meğerse, sen benim ilkimsin, dudaklarım ilk senin dudaklarınla tanıştı gibi yalanlarla erkeklere kadınlar tarafından verilen ince ayarlardır.
çünkü bilinen gerçektir ki erkekler yalanı sevmez yılan kadar ama sanki denize düşmüş gibi de sarılır yılana. kandırılmaya gazlanmaya devam paşalar.
abi sana kız mı yok.. şu karşıdaki manita seni kesiyor bak bir saattir. ben senin kadar yakışıklı olacam hey yavrum heyy.. üzülme değmez o kız için kankaaaaa. club ı bi görsen podyum olmuş a.k. diye kankalar tarafından yapılan gaza getirme en popüler olanıdır. bayılıyorum şu erkeklerin birbirlerini pohpohlamasına, bildiğimiz türk erkeği oluyor bundan sonra brad pitt, josh holloway.
harikasın aşkım evet, durma... aııııh.
Sen neymişsin be.
Bir seferden bir şey olmaz diyerek arkadaşını kötü yola düşürmek.
oğlum var ya sen o kızı seviyon ama... diye başlayan cümleler.
(bkz: osurmak) çok inanılmaz bir gazdır *
kimm! ben onu tanırım hertürlü yapar..
kaç okka geliyo abi o?
çalış olum üniversitede kızlar teklif ediyormuş.
--cem yılmaz mode on--

K- git şu dinozoru vur gel bak sana mağarada ne vercem.

--cem yılmaz mode off--
+ abi kız olsam kesin senin peşine düşerdim. (içinde var demek ki.)
+ kanka sana kız mı yok? boşver o .... ( evet, zaten bütün kızlar toplaşmış, örgütlenmiş, kitleler halinde senin kankanı bekliyor.)
+ sevgili yaptın hemen bizi unuttun ya, ne biçim adammışsın. ( sanırsın boşandığı eski eşine, velayeti onda kalmış çocuğunu gösteriyor.)
lan, ne duruyon, karı seni yedi beeeeee.