bugün

napolyon tribidir.
ilgi ister. götü kaldırılsın ister. genel böyledir.
Hak ettiklerinden fazla olanı.

Sayin sayabildiğiniz kadar. Ben uğraşacak değilim.
Sadakat amk sadakat..
gerçek şu ki istekler hiç bitmiyor.
Kızına göre değişir.
Ne istediğini kendisi de bilmez çünkü sadece iç güdüleriyle hareket eden bir morondur.
Mağara adamı gibi bi tip görür bu beni iyi siker diye içinden geçirir.
Zengin adam görür bu beni ve çocuklarımı iyi besler diye düşünür.
Böyledir bu tipler.
(bkz: yazar kasa cok yazar)

Şaka şaka çok şey isterler ben bile karşılayamam bu istekleri.
Kıskanılmak.
Sevilmek.
Özlenmek.
Düşünülmek.
Sürprizler.

Ve en önemlisi döşü kıllı bir erkek.
para ve penis.
bir kadın ilgi, alaka ister. bunun karşılığını o kadından fazlasıyla alırsınız. tabi bu ilk madde.
(bkz: yarrak afedersin)
everything, but little little.
türk kızlarının genel olarak hayattan ne istedikleridir.
''dert çük gibidir evlat, en büyüğü kendininki sanırsın.''
temelde her insanın istediği şeyi ister.
güvenmek, sevmek ve sevilmek ister. milleti fark etmeksizin tüm kadınlar ve erkekler aynı şeyi ister.
Bir soru cümlesinden oluşan sorunsal.

Seni istiyorum. Oldu mu adam?
bu hatunlar sadece ve sadece ilgi istediklerini, değer verildiklerini bilmelerinin yeterli olacağını her platformda bangır bangır bağırarak söylerler aslında, sonrada küçük onları mutlu edecek şeyleri sıralarlar, onlarsa;
para,
title,
araba,
ev,
sınırsız credit card,
yakışıklılık,
karizma,
esmerlik,
mavi göz,
bir doksan boy,
espritüellik,
entelektüelite,
üçgen vücud,
avrupa seyahati,
gene para,
ilgi odağı bla bla bla bla vs vs vs
böyle küçük şeyler işte arkadaşlar.
türkiye kadınlarının yaklaşık sayısının 40,000,000 olduğunu düşünürsek, genelleme yapmanın doğru olmadığını anlayacağımız sorunsaldır.
bazıları zengin koca, bazıları serseri erkek, bazıları evine bağlı bir baba, bazıları ise bu saydıklarımın tamamını istemektedir ve hepsi kısaca mutlu olmak ister. kendilerince mutlu olmanın yolu zengin, serseri, yakışıklı erkek bulmaktan geçtiğini düşündüklerindendir, yanılmalarının ve sonunda mutsuz olmalarının nedeni.
bu hatunlar sadece ve sadece ildi istediklerini, değer verildiklerini her platformda bangır bangır bağırarak söyler aslında, sonrada küçük onları mutlu edecek şeyleri sıralarlar, onlarsa;
para,
title,
araba,
ev,
sınırsız credit card,
yakışıklılık,
karizma,
esmerlik,
mavi göz,
bir doksan boy,
espritüellik,
entelektüelite,
üçgen vücud,
avrupa seyahati,
gene para,
ilgi odağı bla bla bla bla vs vs vs
böyke küçük şeyler işte arkadaşlar.
Bonibon. Evet şu an kesin bir tanesi bunu istiyordur. kızlar ilginç amk değişik değişik şeyler istiyorlar.
Şimdi bişey derdimde boşver zaten entry sohbet içeriyor zall tutulmasın şimdi.
sevgi falan istemezler soyle ki; sevgi istemekle olmaz, sevgiyi karsilikli saglayacaksin ey kezban. anlayis gostermiyorsan bizden de sevgi bekleme.
özetle kendinde olmayan her şeyi.
(bkz: sevgi)
biraz daha isteme hakları olsa allahtan belalarını isteyecekler. dünya değişti, iklimler değişiyor, bunlar değişmiyor amk.
Kesinlikle ilgi ister %99 böyledir efendim, ilgiyi azaltığınız an kavga başlıyor.