bugün

entry'ler (765)

24 ağustos 2020 öğretmenlerin işe başlaması

Bugün poliklinigime gelen hastalarin yarısının öğretmen olması ile noluyor lan dediğim ardindan sözlüğe bakınca durumu anladığım olay. Terbiyesizler, ben ayda 10 nobet tutarken üstüne nobet sonrasi poliklinikte, ameliyatta olduğum halde, nasıl bana rapor vermezsin diyebiliyorlar, 7 ay yan gelip yattıkları yetmemiş gibi sağlık ekibini meşgul ediyorlar, iğrenç ve rezilsiniz.

uludağ sözlükte az entry girilmesi

okuduğunu anlamayan nesle aşına değiliz.
rumuzumu okuyabilen her kişi neyin ne olduğunun farkında ve karmama bakan kişi neyin ne olduğunun farkında.
robot gibi entry yazan botlar daha okumayı çözememiş.
yazık.
tanım girilmesi bile ilginç gelmiş botumuza. ne diyelim, hayırlı forumlar genç adam.

kalitenin düştüğünün göstergesi olan olay.

forum/chat tarzda entry giriyorsun diyip forum/chat tarzda entry giren yeni yetme yazarları kızdırmışız anlaşılan.
formatı milyon kez okuyan ama bir türlü kavrayamamış yazarımsı hala tanım yapmadan cevap niteliğinde entry girmiş. e bize de gülmek düşer. kalitenin bu kadar düştüğünü tahmin etmemiştim.

online yazar sayısının azlığı sebebiyle gerçekleşen olay.

iyi geceler sözlük başlığına entry girmek ile sözlüğe katkıda bulunuluyorsa, hiç entry girmem daha iyi. + karmanın da - karmanın da hakkını vererek entry girin. Biz de biliyoruz iyi bayramlar diyip 99 fav almayı. çok entry de önemli fakat kaliteli olması çok çok daha önemlidir.

çoğu yazar tarafından farkedilen olay.

plaja oje sürmeden gidebilen kadın

bu sabah yine rutin sporumu yaparken göremediğim hatundur. bayram tatilcisiydi herhalde, neyse zaten ojeli ayak tırnakları bile yoktu...

bakımsız kadındır efem.

başlıkların hiç hareket etmemesi sebebiyle farkedilen olay.
yıllardır burada olan ben ve benim gibi yazarları tenzih ederim. Ciddi bir kesim ekşi sözlüğe geçiş platformu olarak görüyor burayı ve kaliteyi düşürüyor. Ekşi zannedildiği gibi über bir yer değil. uludağ sözlük yıllardır duruşunu bozmamış bir sözlük olmakla birlikte, git gide yazar kaybeden bir yer oldu. Nerede o eski arkadaşlarım? ne kadar gülüp eğlensek de durup düşününce insan üzülüyor.

halbuki bendeniz burayı seksi ayak başlıkları ile doldurmayı da bilirdim.

iyi günler efem.

plaja oje sürmeden gidebilen kadın

Merhaba efenim,
Güneşin yakıcılığının arttığı, hormonların beyinlerde fink attığı bu günlerde, göz zevkimizi, seks arzumuzu tamamiyle sıfırlayan kadındır efenim.
Her zamanki gibi sabah 6.22 de uyandım. yeni aldığım kahve makinemin tatlı tatlı alarmını duyunca uyanmamak mumkun degil ki swh. Neyse kahvemi aldım, denize sıfır villamın terasında sakin sakin dalgalanan denizi izliyorum, mükemmel bir manzara...
07.00 da günlük rutinim olan plajda seksi seksi koşmak üzere hazırlığımı yaptım, watchimi taktım, protein shakeimi hazırladım ve 55 adım icinde sahile ulaştım. Sahile dogru yürürken bu yıl plaj sakin, nerde o ayak tırnakları ojeli seksi kadınlar diye düşünmeden edemedim. Ah o seksi 36.5 ayak numaralı rus kadınlar nerde!
Plajda koşarken karşıdan gelen bembeyaz peynir kıvamında bir kadini farkettim, o da spor yapıyordu. E bu kadar az kişi varken onunla bir iki dakikalik muhabbet edeyim de hem keyfim yerine gelsin hem libidom biraz yukselsin diye düşündüm.
Artık iyice bana yaklaşmaya başlamıştı, vücudu nispeten fit görünümdeydi. istediğim kadar fit degildi lakin yoklukta gideri var cinsten diyelim...
Aramizda 50 metre kalmıştı, acaba ayak tırnakları ojeli miydi? sorusu beynimi kurcalarken, uzaktan gülümsemeye başladı.
Normalde sporumun bölünmesinden aşırı rahatsız olurum, fakat söz konusu kadınlar ise akan kanlar durur.
Tam yanımdan geçecekken durdu, el ve ayak tırnakları ojesizdi fakat 10 uzerinden 7.8 puan alabilecek bir kadındı ve konuşma başladı;

K: ihihi selam, seni daha önce de buralarda görmüş olabilir miyim acaba? ihihihi
TOKVW: Ehmm, olabilir ben her sabah burada spor yaparım.
K: hiiim güzelmiş, ben de iki gündür yapıyorum, zaten yeni geldim buraya, 3 hafta kadar kalacağım, bu arada ismimi soylemeyi unuttum ihihihi ben x
TOKVW: memnun oldum ben de TOKVW.
K: a şeyy ben spordan sonra 1.5km uzaklıktaki x mekanında kahvaltımı yaparım, sabah rutinini bozmuyor ise bugün seninle kahvaltı yapmak isterim.

Kadın iyi güzeldi fakat ayak tırnakları ve elleri ojesizdi. Benim icin bir kadında ilk kriter ayaklari estetik, seksi ve ojeli olmasıdır.

TOKVW: Ehmm yani ben normalde kahvaltı yapmıyorum, ama yol boyu sana eşlik edeyim istersen.
K: olur.

Artik neden oje sürmediğini sormam gerekiyordu, çünkü bakımlı el ve ayak tırnakları olsa 8,5 puan verilirdi bu kadına.

TOKVW: bir şey sormak istiyorum, bir erkekte aradığın en önemli şey nedir?
K: ihihhi mmm fit bir vücuda sahip olması, bakımlı olması.
TOKVW: peki hadi diyelim seni fit kabul edelim, bakımlı olduğunu düşünüyor musun?
K: e tabi
TOKVW: eger el ve özellikle ayak tırnakları bakımlı ve ojeli değil ise ki görüyorum ki senin ayakların kıymalı pide gibi, ben o kadın kim olursa olsun 10 üzerinden 8 puan vermem.
K: ihihihihi ya şey aslında vardı ama iki gündür denize giriyorum, ojem soyulmuştu kötü gözüküyordu, hem tırnaklarımın hava alması da gerektiği icin sürmedim.
TOKVW: buradaki her kadın aynı şeyi söylüyor biliyor musun? *
K: ya ama cidden doğru söylüyorum, o zaman şey yapalım, bugünü unutalım ben manikur ve pedikure gideyim, yarın haberleşip sabah birlikte spor yapalım, uygun mu?
TOKVW: eh madem ısrar ediyorsun, olabilir, telefon numaramı yaz ve çaldır beni.
K: ayyy çok sevindim suan.
TOKVW: ehehe hadi sana afiyet olsun, ben döneyim.
K: tamammm yarın görüşürüzz *

Ertesi gün tabiki görüşmedim, sabah sporumu 1 saat geç yapmak zorunda kaldım. Numarasini da engelledim. Ben istedim diye bakımlı ojeli ayak görmek istemiyorum, ilk bakışta o ojeli seksi ayak tırnaklarını görmem lazım. iki gün sonra ön sevismede ojesiz ayak tırnağı görürsem nasıl yalayabilirim? Degil mi? Bunu hayat rutini haline getirmiş kadınlar lazım bana...

Bakımsız kadındır, kendine saygısı olmayan kadındır efem.

sözlük kızlarının ayakları

Bazılarının zarif bir sanat eseri olduğuna dair söylentiler olan uzuvlardır. Merakla beklemekteyiz...

sözlük kızlarının ayakları

Mukemmel bir detaydır. Ayrıca başlıklarımda konu edindiğim nadide uzuvlardir. Usualsuspects reis ile bu konuda genis bilgi paylasimimiz mevcuttur. Yaşasın ayaklar.

ayağına oje sürmeyen kadın

Makyaj yapsin yapmasın bakımsız kadındır. Burada makyaj kelimesi gecmedi bile. Okuduğunu anlamayan yazarlara aşina değiliz.

Bakımsız kadındır. Oje ayak bakımı değildir evet ama bakımlı kadın, guzel kokulu seksi kremler sürer, pedikure gider, bunlarin hepsini yapan kadin bir de oje sürer. Bunlari yapıp oje sürmeyen varsa ben cinsi seksi bırakıyorum arkadaş. Demem o ki oje suren kadının ayaklari muhtemelen bakımlıdır.

Edit: ayaklarim gayet bakimli demekle bakimli olunuyor ise, biz de kafasi haric 21 diyelim, e diyelim o zaman swh.

1 60 boyundaki kızla evlenmeyi düşünmek

1.60 boyundaki kızla degil evlenmek, markete gidilmez efem. Kaybolur ki bu...

Kadınlıktan bi haber insan kişisidir efenim. Vucudundaki en seksi yer olan ayaklarina yeteri kadar bakımı yapmamış kadın, isterse adriana lima olsun erkeklerin gözünde en ufak degeri yoktur. 37 numara seksi bir ayak yalamaya, kucuk parmaklari emmeye bir istek uyandırır her erkekte. Bakımsız yurdum kadınları, 39,5 numara ayaklariyla bir de ojesiz gezerek göz zevkimizi ve cinsi seks isteğimizi yerle yeksan etmektedir. Utandırıcıdır efem.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

Her kızıl sakalı olan uzatınca iyi olmuyor. Özentiligi bırakın artık.

Birtakim fotoğraflardir.

türk kızlarının kışın ağda yapmaması

bahar gelince kırpılırız düşüncesi ile yapılmayan. iğrençsiniz.

comodor65

nolur bana nick altı yazın diyen yazar.

öğrenci evinde olmazsa olmaz eşya

dildo.

sizi gidi.

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

osbir çekmek. evet osbir.

ön sevişmeyi ayak yalamadan bitirmek

cinsi sekse ihanettir. seks yaptığını zanneden erkeklerin bir çoğu bu hataya düşmekte, 38 numara tertemiz, uzun, ojeli tırnakları olan sevgilisinin ayağını baştan sona dil darbeleri ile yalamayı akla bile getirememektedir. çünkü tek dertleri delikte gidip gelmek ve uyumak. halbuki benim gibi italyan kültürü ile pişirilmiş bir insan olsa, kadına nasıl muamele yapacağını bilir. ayak fetişizmi üzerine kitap yazılacak bir konudur. güzel ayaklı hatunların, vücutlarının diğer tarafları da güzeldir.

bu saatte sözlükte olmanın amacı

seksi ayaklı kız bulmak.