bugün

Türk insanının yaratıcılıkta sınır tanımayarak zor durumda * ürettiği küfürlerdir.
mesela türk kızlarının amına koyayım demesi. hemde sıklıkla. şaşırtıcı bir durum.
ergenekoncular s.ksin seni.
(bkz: kafam girsin) *
atın oğlu, a..ın cücüğü, yara.. hasan vs vs vs sayılacak o kadar var ki.
(bkz: türk sensin kafasi da sana girsin) *

not : çağrıştırsın diye yazdım *
çenenin bağını zikeyim . *
mesela bir arkadaşım sürekli olarak türk kafasıyla küfür etmekten sıkılıp alman kafasıyla küfür etmeye başlıyor. onlar bir nebze daha komik oluyor. ama honolululu kafasıyla küfretmeye başladığı an kopuyoruz diyebilirim. altımıza zıçıyoz. pis bir koku yayılınca türk kafasıyla küfür ediyor. ilginç..

ayrıca;

(bkz: amını götünden sikerim)
"Anasının amını siktiminin orospu çocuğu" *
"yoğurtlayam yoğurtlayamda skem"

(bkz: küfürbaz haydo)
sıçarım babanın şarap çanağına!
elinin ayarını s.kim.
(bkz: irticacı)
(bkz: yeşil bayrakcı)
(bkz: tsk düşmanı)
(bkz: bidon kafalı)
(bkz: göbeğini kaşıyan adam)
(bkz: tipini sikeyim)
ozellikle tribunlerde mac izlerken, duyulması kuvvetle muhtemel bireysel kufurlerdir. zaman zaman gulmekten midenize kramp girmesine sebep olabilirler.
seni anan doğurmamış baban sıçmış, hayvanat bahçesinde kürtaş olmuş yaratık.
SENi ÇIKTIĞIN YERE SOKARIM.
ANANIN OMZUNA CEKETi ATTIM SANA HAMiLE KALDI.
başını ananın a.ına sokayım.
tahtanı sikerim. *
"babanı yan yatırıp s*keyim" küfrünü ilk duyduğumda yaklaşık 20 dakika gülmüştüm.

hep ana veya ebe bekler ya insan, baba daha mukaddes aslında, daha ulaşılmaz hakkaten; yani babayı neden s*kesin ki? hadi var sayalım babaya müdahale ettin, neden yan yatırıp? adam iki dakika da homoseksüel fantazili küfür icad etti. ve evet ancak türk kafasıyla edilen bir küfür olabilir bu.
"senin kürt ağzına sıçarım" * *
Yeni öğrenilmiş sözcükleri içinde barındırır sonu klasik s.ke.im ile biter.
örneklerine önemli yerlerde bulunan abilerimizde dahi rastlayabileceğimiz küfürlerdir. örneğin fatih terim in osman tanburacı ya söylediği bıyığını sikerim. üretkenlikte son noktalardan sayılabilir.
senin anaan amını esvap taşında* vaccuk vuccuk* sikerim de bunlardan biridir.
amın oğlu.