bugün

bu kompleks özellikle sırtı kıllı, yüzüne bakılmayacak derecede çirkin ve kara kaş kara göz ikilisine haiz olan türk erkeğindeki komplekstir.

normalde yolda gördüğünüzde adam demeyeceğiniz bu tarz adamlarla es kaza bir yerlerde tanıştıysanız selamlaşırsınız. sonrasında deliği olan her kadına yaptığı gibi selamlaştığı kadına da asılır. efendim var mı ki bu kadın bu kara kaş, kara göz ve kıllı sırtlı yağızımıza yüz vermesin...karşısındaki kadına atmadığı pisliği bırakmadığı gibi, kendine olan güvensizliğini da had safhalara ulaştırır.

bir türk erkeği'nin size bok atmasından kaçınmak istiyorsanız onu kibarca reddedin.kibarca reddedilmeyen bu çirkinler, sahip oldukları kompleksleriyle birlikte iyice aşağılandıklarında ele avuca sığmaz bir gaz topu haline gelebilirler. "senin o muhteşem kara kıllı vücuduna, sarımsak ve pastırma karışımından mütevellit ter kokuna ve o muhteşem hayvaniliğine ben layık değilim, sen daha iyilerine layıksın" falan denilerek ikilenmelidir böyleleri. en azından kompleksli erkeklerin azalması,kompleksli erkekler topluluğunu en aza indiregeyebilmek ve hepsinden de önemlisi allah rızası için bu erkeklere bu yapılmalıdır.
gören de adriana lima falan sanacak.
(#9391349)
(bkz: türk kadınlarıdaki yükseklik yanılsaması)
tebrik ediyorum.
(#9072957)
bazı kendini bilmezlerin; deli gibi, önüne çıkan bütün kızlara asılmasından mütevellit, bunu bütün türk erkeklerine genellemeye kalkan zihniyet tarafından uydurulmuş komplekstir.