bugün

gerçek içinde gerçek yaratmak isteyen sözlük yazarı.

müslümanlaşmış çekik gözlü çinlilerin yozlaşmış haline türk denir ki tam olarak asla bakmak gerekirse ırk diye birşey yoktur tek ırk insan ırkıdır.
öyleyse insan diye bir ırk'da olamaz.
(bkz: insan sosyal bir heyvandır)
http://www.youtube.com/watch?v=luOYwS2h5XA
(bkz: Hanım orhun kitabelerini getir)
Yoktur evet.

Kimi kandırıyorsunuz? Alayınız kırma..
ibn'ül esir'in el-kamil fi't-tarih isimli islam tarihi ansiklopedisinde türklerin nuh peygamberin yafes isimli oğlunun tıreş isimli oğlundan türedikleri söylenmiştir.
Türk denilen Irk Medeniyet seviyesine yükselmiştir. Tarihte bunu yapan 2 veya 3 Irk vardır. Kaldı ki bir medeniyetten söz edilen yerde ırkı ağza almak abesle iştigaldir.
(bkz: türk diye bir ırk yoktur)
olum aramaya inanın lan, vala bak.
Siklenmeyen yazarın siklenmeyen söylemi.
Bizim türklüğümüz sizin onayınıza mı bağlı ulan hahahaha.
Yalnız arkadaş, olmayanmilletçe konuşup, olmayanmilletiye adlı ülkede yaşıyosunuz. Sevsinler sizin aşağılık kompleksinizi.
kekokalrın olmayan lisanı ile Türk lisanı ile Türk ırkı yok demesi ne kadar ezik bir duygu.
--spoiler--
saldır ey küstah dönme, bütün hıncınla saldır,
milliyet, mukaddesat çünkü sence masaldır!
--spoiler--

--spoiler--
ne insanlık bilirsin, ne fazilet, ne de hak;
göster o pis kanının icabını muhakkak!..
emret çömezlerine: kursunlar (türk'e) pusu,
geçsin toptan hücuma: imansızlar ordusu!..
--spoiler--

aşık fedai
tarih bilgisinden kıt kişi söylemi.

recm edilmesi gerek böylelerini.

recm fazla olabilir iyisi mi sınır dışı edilsin.

yazarın başlığı türk dilinde açması bir çelişki türüdür.
Ben dün üye oldum ve farkettiğim kadarıyla buradaki kürt soylu kişilerin çoğu bu tip absürt söylemler içerisinde. Ne olsun istiyorsunuz illaki küfür yemek mi? Ulan siz kimsiniz de Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayarak, bu devletin sosyal hizmetlerinden yararlanarak, hatta yetmeyip elektriği-suyu kaçak kullanarak neye karşı kime kafa tutuyosunuz at kelebekleri? (sözüm meclisten dışarı)
Dünyada birsürü Türkoloji Enstitüsüne ve onlarca Bilimsel bulguya s..tir çektiğini sanan trol zırvasıdır.itibar etmeyiniz.
bunu diyen kürdün asıl amacı kendi tarihine bakılmasın diyedir, etkiye tepkidir, vikipedidan bakıyosun yazılanların yarısı şu " kürtler böyle diyor ama kanıtlanamamıştır" "kürtler orada varmış ama iranlıların hükmünde" yani ezik psikolojisi wikipedinin "dünyanın en önemli tarihlerinden birisi" olarka dediği türk tarihine laf atabiliyor helal olsun, bunlar sanıyor ki şimdiki ırklar 1000 yıl önce aynıydı falan, sabit olarak geliyor. yani araştırmayan okumayan insan rezil olmaya mahkumdur. sizde bu konulara sürekli tartışmaya girip bunu meşru yaparsanız yazık size, kaale alıyosunuz böyle türk milletinin altın da ezilenleri.
(bkz: cengiz han)
Bunu diyene Orhun abideleri ve Yenisey yazıtları hediye olsun yetmezse çin yıllıkları bonus olarak girsin.
görsel
türk diye bir millet vardır. ırkı da turani ırktır.
söyleyeceklerim bu kadar.
sizin dediğinize göre moğol ırkıda yoktur japon ırkıda yoktur kore ırkıda yoktur alayı çinli aq bize laf atan ermeniler kürtler gidip önce kendi tarihinize bakın milletin tarihini kendi tarihimiz diye sahiplenmekten bir hal oldunuz 4000 yıllık türklerle ilgili arşivler ve kaynaklar var biraz az sallayın aq.
(bkz: götünüzden element uydurmayın)
Git bakim bi Türkün yanına sana Türk var mı yok mu göstersin.
Ben buraya neden çıktım, niçin çıktım, ne zaman çıktım...
(bkz: hunharca gülmek) az biraz tarih okuyun ya... kimi okursanız okuyun ama tarih okuyun. türk diye ırk yokmuş. zaten kürtler dünyanın ilk yaratıldığı dönemden beridir varlar değil mi ?
(bkz: hun harca gülmek)
Yenimi öğrendimiz veya duyduğumuz birşey değil.