bugün

3 pkklı leşinin getirildiği Diyarbakır'daki Akp milletvekili galip ensarioğlu'nun olduğu iddia edilen hastanede gerçekleşen olay. Güneydoğunun pkk'ya teslim edilişinin resmiyeti...

görsel

edit: haber linki

http://www.sonkale.org/ak...kk-pacavrasi-h194638.html
buna göz yumanların Allah 2 cihanda da yüzlerini güldürmesin inşallah. gece gece nefret ettirmiştir.
sinirlenmekten öte bir duygu yaşatmıştır an itibari ile.
sanki daha çok üzülmüş gibi hissediyorum.
birilerinin ölmesini istiyorum. birilerinin hemen ölmesi gerek sözlük.

edit: vay arkadaş bayrağımın indirilmesine bile üzülemiyoruz. orçolar sizi.
açıla açıla bi hal olduğumuzun resmidir.
Bunu yapanların elleri kurusun, sırtlarında taşıdıkları cehennem yakıtları olsun diye bir yerlere, birilerine haykırmak istediğim üzücü, elîm hâdisedir.
Bu kadar itici ve sinir bozucu renklerle beraber sembole sahip dünyada başka paçavra yok..

Rezalet bir bayrağa anca böyle barzolar sahip olabilirdi.

Asanları asmadıkça daha çok kendimizi yiyip bitiririz..
bülent arınçdan ''sevindirici bir durum'' yorumu gelmesi an meselesidir.
en komiği de internet üstünden atıp tutan şahısların, şu anda orada olsa bir kelime dahi edemeyecek olmaları. evet o bayrağı indirin filan diyemez bu şahıslar.

not: komünist ve pkklı değilim.
provakatörcülere gün doğmuştur.
yarın yetkili abilerce "müzakereleri baltalamak isteyenler tarafından" yapıldığı iddia edilip geçiştirilecek, unutturulacak olay.
bunu yapanlara pkk bayrağının asıldığı direğin sokulmasını gerektirir. hatta onun yerine, 50'nci yıl parkı'ndaki türkiye'nin en yüksek bayrak direği sokulmalı!
akp nin bayrağı olmadan eksiktir, oda olsa daha anlamlı daha manidar olucaktı.
istanbul'un göbeğinde meydana gelmiş olaydır. o hastane kapansın amına koyyim böyle rezillik olmaz.

edit: bağlar'ı bağcılar diye okumuşum. bağcılar pkk'lı yuvası. ha istanbul ha diyarbakır farketmez büyük rezillik.
(bkz: bağlar hastanesi)
(bkz: galip ensarioğlu)
ben anlayamıyorum bu insanları, bu toplumu. geçmişte nasıl yabancı güçlerin azınlıkların haklarını kullanarak bize karıştıklarını az biraz tarih dersi görmüş herkes bilir. bu terör olaylarının da arkasında yatan karanlık güçlerin olduğu açıkça belli. terör örgütünün kaçakçılıkla elde ettiği gelirlerin hepsi avrupa'da göz yumulmasından oluyor. birileri kavga edelim istiyor.. birileri kan aksın istiyor.. birileri de din üzerinden siyaset yapıp halkı kandırıp zengin oluyor.. Atatürk gibi bu halkı bilinçlendirecek bir kişi daha gelmeyecek bu dünyaya. ben ne mutlu türküm demekten gurur duyuyorum ve sen benim haklarımı ve özgürlüğümü kısıtlamak, toprağımı almak istiyorsan öncelikle cesetimi cignemen gerekir. bu ülkede kürt sorunu yok arkadaşlar bu ülkede terör sorunu var. tek çözümde istediğiniz özerkliği g.tünüze sokmaya geldik demek. bakın o zaman ırağa koşarak nasıl kaçıyorlar. gerekirse referanduma gidelim zorunlu göç çıkarılsın doğu anadoluda ki tüm kürtler ırağa sürülsün.
mustafa kemal atatürk'ün azınlıklar konusunda ismet paşa'ya ettiği söz;

"başbakan inönü saat 18.00 sularında florya köşkü'nde atatürk'ü ziyaret etmiş:

- hayırdır ismet... habersiz geldin.

- paşam, azınlıklar meselesi... konuyu meclis'e getireceğiz... ne diyorsunuz?

- ismet bugün geç oldu... yarın sabah erkenden gel, konuşalım.

inönü çıkınca atatürk "bütün görevlileri" toplamış:
- sadece laleler kalsın... bahçedeki diğer bütün çiçekleri sökün, atın... derhal.

ismet paşa sabah gelmiş, bahçenin "halini" görmüş ve "görevlilere" sormuş:
- ne oldu böyle?

- gazi paşa hazretleri emrettiler, söktük.

başbakan inönü, cumhurbaşkanı atatürk'ün odasına girmiş:
- paşam, bahçenin durumu nedir?

mustafa kemal:
- azınlıkları söküp attım ismet.

inönü "anladım" dercesine başını öne eğmiş:

atatürk:
- ismet, ben "ne mutlu türküm diyene"
sözünü boş yere söylemedim... kendini türk hisseden herkes bu vatanın öz evladı... ben hayatta olduğum sürece bu böyle bilinsin... ve sakın azınlıklar ile ilgili bir kanun çıkarılmasın."
bayrağı çektik, pkk sempatizanları galeyana gelirse hastaneye zarar vermesinler kurnazlığıdır, şerefsizliğidir.
artık şaşırtmayandır.

'sivasın ötesine geçemezler' diye bir cümle kurarsan; sivasın ötesinde boğarlar adamı.
adam dediysem lafın gelişi.
akp döneminde olmuştur.
emeği geçenlerin allah belasını versin.
resmi bi durum olmadıkça bi sikimi değiştirmeyecek dandik eylemdir. götverenin teki gıcıklığına koymuş siz burda kendinizi kaybediyorsunuz sayın sözlük ahalisi.
cinayeti işleyenlerin amacını açıkça gözler önüne seren tablo. şurası muhakkak ki, o bayrağı oraya asanlar faillerin ortaya çıkmasının önündeki en büyük engellerdir ve aynı amaca hizmet etmektedirler. fakat şu da bir gerçektir ki, türk milleti bu amaca hizmet edecek kadar aptal değildir ancak gururludur ve o bayrak da oradan derhal indirilmelidir. bunu anlamayanlar ise, artık daha fazla geç olmadan sabrın da bir sınırının olduğunun farkına varmak zorundadırlar. çünkü bu hepimiz için en hayırlısıdır.
klasik pkk provakasyonu. toplu it sürüsü gibi hareket edince ancak bu tip eylemleri yapabilirler.
akp'nin türk devletini nasıl bir acze soktuğunun resmidir.

oysaki o bayrağa el uzatanlar yeltenenler için hayat ne kısa idi. benim yaşımda olanlar hatırlar. Kıbrıs'ta:
http://youtu.be/SMut7pF8eSc?t=50s