bugün

entry'ler (623)

yatağa bağımlı necat a yardım ediyoruz

up up up

aile şu metnin whatsapp ihbar hattından haber kanallarına gönderilmesini istiyor. kopyala yapıştır yapıp gönderelim millet.

"merhabalar işlerinizin çok yoğun olduğunu biliyorum. sizden sadece iki dakikanızı ayırmanızı rica ediyorum. eğer birazdan anlatacağım durumda ki aileye duyarsız kalırsanız 14 yaşındaki bir çocuğun ölümüne şahitlik etmiş olacaksınız. bunu istemezsiniz değil mi? bende istemiyorum ve lafı daha fazla uzatmadan konuya geçiyorum. diyarbakırın bismil ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu sekiz aydır yatalak olan necat doğan karabulut bir yardım elinin uzatılmasını bekliyor. hastalığının tedavi edilmesi için kök hücre nakli gerekli. ailesinin yaptığı araştırma sonucunda istanbul'daki gaziosmanpaşa taksim eğitim ve araştırma hastanesinde bu hastalığın yalnızca orda tedavi edildiği bilinmekte. fakat ailesi maddi yetersizlik yüzünden yavrusunun günden güne eriyip yok oluşunu izliyor. işin en can alıcı noktası ise kimsenin bu aileden haberdar olmaması! necat doğan hala 14 yaşında bir fidan ve günden güne çürüyor. eğer siz bu olayı haber kaynaklarınızda paylaşırsaniz o fidana bir yudum su bir parça güneş olup hayata tutunmasında başrol oynayabilirsiniz. sizden bu olayı göz ardı etmeyip gündemde tutabildiginiz kadar tutmanizi rica ediyorum. ve şundan eminim vicdan çok pahalı bir tablodur o yüzden her yurekte bulunmaz ben sizin yüreğiniz de o tablonun bulunduğunu dusunuyor ve şimdiden teşekkür ediyorum"

aile şu metnin whatsapp ihbar hattından haber kanallarına gönderilmesini istiyor. kopyala yapıştır yapıp gönderelim millet.

"Merhabalar işlerinizin çok yoğun olduğunu biliyorum. Sizden sadece iki dakikanızı ayırmanızı rica ediyorum. Eğer birazdan anlatacağım durumda ki aileye duyarsız kalırsanız 14 yaşındaki bir çocuğun ölümüne şahitlik etmiş olacaksınız. Bunu istemezsiniz değil mi? Bende istemiyorum ve lafı daha fazla uzatmadan konuya geçiyorum. Diyarbakırın bismil ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu sekiz aydır yatalak olan necat doğan karabulut bir yardım elinin uzatılmasını bekliyor. Hastalığının tedavi edilmesi için kök hücre nakli gerekli. Ailesinin yaptığı araştırma sonucunda istanbul'daki Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bu hastalığın yalnızca orda tedavi edildiği bilinmekte. Fakat ailesi maddi yetersizlik yüzünden yavrusunun günden güne eriyip yok oluşunu izliyor. işin en can alıcı noktası ise kimsenin bu aileden haberdar olmaması! Necat doğan hala 14 yaşında bir fidan ve günden güne çürüyor. Eğer siz bu olayı haber kaynaklarınızda paylaşırsaniz o fidana bir yudum su bir parça güneş olup hayata tutunmasında başrol oynayabilirsiniz. Sizden bu olayı göz ardı etmeyip gündemde tutabildiginiz kadar tutmanizi Rica ediyorum. Ve şundan eminim vicdan çok pahalı bir tablodur o yüzden her yurekte bulunmaz ben sizin yüreğiniz de o tablonun bulunduğunu dusunuyor ve şimdiden teşekkür ediyorum"

türbanlı sokakta edepli yürümek zorunda

onlar da sizden emir alıyorlardı zaten .

ahbap derneği el attı gençler olaya, bakalım gündemde kalması gerekiyor.

ahbap derneği el attı gençler olaya, bakalım gündemde kalması gerekiyor.

yok mu lan diyarbakırda yaşayan birileri, bu kardeşimizin babasına ulaşsın, ekşideki başlıkta çocuğun aile bilgileri var. bir valilik izni için adamcağıza yol yordam öğretsin

up up up.

internetin tamamen kesilmesi

internette sıkıntı yok sosyal medya sitelerine erişim engellenmiş .

ekşisözlüğe erişimin engellenmes

Sorun bende mi yoksa gerçekten de erişim engellendi mi anlam veremiyorum.
Edit: engellenmesi olacaktı. Bilen birisi bilgilendirirse sevinirim.
Edit: hasta misiniz? Neyini eksilediniz. Adam akilli haber almak istiyorum sadece askerlerle alakalı.

çatlasanız da patlasanız da akp hep iktidar olacak

Uyanın artik. Hic üzülmüyorlar, zerre canları acimadi. Videoyu izlediler o an akıllarına gelen tek şey "offf smdi erdğna yüklenckler.s.s" düşüncesi oldu. Umurlarinda değil amk. Biz üzülüyoruz biz mahvoluyoruz bunlar et derdinde hala. sanki basit bi ağız dalaşı yapıyor şu ifadeye bak. Biraz anlayış olsa senin iki askerin yanarak öldü diycem ama nerde. Sular durulunca en kral vatansever yine bunlar olur tabi, kimseye bırakmazlar lafta vatanseverliği de.

22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi

Ben ki kedi köpek ölüsünü bile psikolojim bozulur diye görmezden gelirim ama rahat uyumak istemiyorum , psikolojim sikilsin istiyorum. Hakkim yok amk rahatça yatağa girmeye. Link atin lütfen.

ışid gerçek islamın temsilcisidir

inanmıyorsunuz anlarim ama bu kadarı saçma değil mi? Yaptıkları ya da hedefledikleri islamin birkaç ayetiyle örtüşüyor diye direkt gercek muslumandir denemelisiniz. Sizin açınızdan bakacak olursak pkk ezilen halkları savunan hümanist bir örgüttür öyleyse. Çünkü insan haklarını savunduklarını eşitliği hedeflediklerini falan beyan ediyorlar.fakat eylemlerini gördükçe durumun öyle olmadığını anlıyorsunuz.
Hadi diyelim ki kuranda inanmayanlari öldürün yazıyor (ki öyle degil) bu köpeklerin siz Amerikada israilde ya da atiyorum seküler bir ülke olan japonyada çinde eylem yaptıklarını gördünüz mu? Hayır. Daha çok müslümanları öldürüyor bunlar. Sırf bu sebepten bile isidin islam düşmanı olduğunu görebiliriz.
ikinci olarak islamda en büyük günahlardan biri intihardir. Başkasını öldürmekten bile daha günah olan bu eylemi intihar saldirilariyla işid defalarca gerceklestirmistir.ayrıca bir insani diri diri yakmak çok büyük bir günahtır. isid bunu da birçok kez yapmış , hatta daha ileri giderek dinde melekler kadar temiz olarak görülen çocukları da sucsuz yere katletmiştir.
Adamlar kabeyi yikacaklarini soylediler, türbelere bombalı saldırılar düzenlediler amk. Bok atarken düşünün biraz.

kanunla korunan lider mustafa kemal

Yurdumdaki yobaz pedofili kadın düşmanı terör şakşakçisi hırsız yolsuzluk destekçisi hiyarağasi köylülerin çekemediği lider. Adam zamanında nasıl geçirdiyse bunlar hala ağlıyor efendim, durduramiyoruz.

ortalik tam olarak ne zaman sakinleşir

Var mi bi fikri olan beyler, ben tünelin ucunu hic iyi görmüyorum da.

düğünün iğrenç bir şey olması

Fakir düğünleri hakikaten de görüntü kirliliğidir.

92 yılında cizrede yaşanan nevruz olayları

Ortalama bir kürt profilini bize açık ve net gösteren videodur efendim. Polisler güç kullanana kadar tahrik et, terör propagandası yap, hatta dalga geç, polis inip de ananın amini tersten gösterince kuyruğuna basılmış kedi gibi ciyakla mağdur edebiyatı yap.

suriyelilerin evlerini yakmak

Yakında böyle şeyleri ciddi ciddi dusuneceğiz beyler rahat olun.

osmanlıcayı anlamayıp göktürkçeyi anlamak

ikisini de kismen anlayan okuyabilen bir vatandaş olarak söylemeliyim ki göktürk metinlerini anlamak çok daha kolaydır çünkü zaten hepsi topu iki üc yazıt kitabe vs kalmıştır o dönemden, onlar da zaten osmanlicaya nazaran daha sade bir dille yazılmıştır. Osmanlıca metinlerse piüüü, arapça farsça bilmeden kimse anladım diyemez. Oz türkçe değildir çünkü.

biyopsi sonucu beklemek

Ne yapıp edip sigarayı bırakmış olan bunyeyi sonuçların alınmasına iki gün kala yeniden başlatmıştır. Dayanamadım artik strese yaktım bir tane.

melis ayça değirmencioğlu

-meliscim bak bu konuda şöyle hataların var aciklamama izin ver.
-suuuuss kıskanç sey bi kere senin yüzün çirkin ayrıca fakirsin kullandığın çanta orijinal değil ayrıca ayakkabin da çok vassaaat, eziiiiiikkk.
Twitlerini okuduğum kadarıyla kendisi boyle bir kişilik.