bugün

dikkat ediyorum yazılanlara, genelde musician, actress, director, writer, photographer gibi yazılar görüyorum. Kardeşim bu ülkede ne kadar çok işe yarayan insan varmış diyorum. bakıyorum bakıyorum, halbuse bir sik göremiyorum. yani burada yazılan şeylerin tek amacı reklam yapmak tamam anlıyorum da ne diye bu kadar abartıyorsunuz? elinize bir fotoğraf makinası alıp dağ, bayır, sümüklü bir piç veya çiçeğin üstüne konan sikko bir böcek fotoğrafı çekince fotoğrafçı olmuyorsunuz malesef, aynı şekilde 2 boktan blog yazısı yazmakla yazar olmadığınız gibi. Müzik konusuna ise değinmeyeceğim bile, çünkü konunun içinden çıkacağımı düşünmüyorum. bu yazılanlar ise mutlaka ingilizce oluyor ki ben acayip kültürlü birisiyim havalarına girilsin. hele bir de fransızca tanımlamalar yazanlar var ki, bunlara hiç girmiyorum, çünkü böyle durumlarda nefes almam zorlaşıyor. allahınızdan bulun.
modern meslek tanımlarıyla alakalı olan durumdur.
sekreter-yönetici asistanı
internet cafe çalışanı-bilişim hizmetleri uzmanı gibi.
sanal alemde cumhurbaşkanı olmak.
doğdum , büyüyorum gibi saçma sapan şeyler yazanlar da vardır.
bio kısmına yazılır, orda ısrarla biyoloji ile ilgili espri yapmaya çalışan güruh katledilesidir.
--spoiler--
I don't like to talk about myself.
--spoiler--
keşkelerden uzak iyikileriyle mutlu, tarzında tuaf zırvalama şekilleri.
şıracının yancısı.

seviyorum.
Gideceksen hiç gelme, illa geleceksen de gitme! Hassas duyguların insanıyım ben; her gidene üzülüyorum. Beni sakın üzme!
--spoiler--

taze sıkılmış ruhum, bayatlamış bahanelerim. çilekli dondurma ile televizyon seyrederim.

--spoiler--
''her oje sürdüğünde tuvaleti gelen bir kızım. ne acı.''
ya da;
''küçük dağları yaratan''
türü tanımlamalar olabiliyormuş.
"bir kelime bulmalı insan, içinde ne varsa onunla anlatabilsin..."

edit: hala bulamadım.
--spoiler--
başkalarıyla mutlu olan kadınlar bana kendimi hep kötü hissettirmiştir, gerçekten.
--spoiler--

evet, çok derinden girdim olaya ben.
nazist deli filozof - http://felsefe.net moderatör & nazist mad philosopher - http://felsefe.net moderator
gibi olabiliyor, öyle böyle bir öz güven.

Edit: geçenlerde değiştirdim, artık bu yazmıyor.
media playerınızdaki unknown artist.
PEKi SEN HiÇ GOL YEDiN Mi?
--spoiler--

janti bir abiniz.

--spoiler--
pumpkin queen.
'' I´m a romantic adventure And I´m a reptile too '' (ulu'cu) ----- kelimeler albayım, bazı anlamlara gelmiyor.
Ak (veya beyaz), görülebilir dalga boylarındaki tüm renkleri kapsayan akromatik bir renktir.
benimkinde yazan şu:

tesla'nın reenkarnesi. ikizler yükselenli oğlak, bakış açısı farklı olan , göz ardı edilenleri gören , pratikçi , özgünlükçü , açıksözlü , bi hayli fesat..

edit: çalanı sikerim.
uludağsözlük yazarı yazmış elemanın teki. 3 bin lira maaş alıyormuş duyduğum kadarıyla.
ccc axl rose ccc.
benimkinde şu yazıyor: özgürlük, sınırlarla değil de sınırsızlıkla tarif edilebildiği gün özgür olacağız.

genel çoğunluğa bakınca ise insan kendinden utanıyor. ulan elalemin çocuğu neler olmuş sende bir bok yok diyorsun kendi kendine.
Ah be abicim ben öyle bir insan mıyım?