bugün

entry'ler (153)

öğretmenle kesişmek

(bkz: russian institute)

çarşambaspor

tarihinde 8217 sayısının büyük önem taşıdığını düşündüğüm klüp.

malzemeci

hakiki bir samsunlu yazar. bazılarının aksine 12'den sonra beyninin çalışmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

samsunspor u takım diye desteklemek

samsunspor hakkında tartışmaya girmek, bir şeyleri kanıtlamak adına yazmam yersiz. önceki entrylerde zaten gerekli açıklamalar yapılmış. entrynin mantığına göre yorum yapmak istiyorum. bu mantığa göre türkiye'de beşiktaş, bursaspor, fenerbahçe, galatasaray ve trabzonspor takımları dışında hiçbir takımın taraftarı olmamalıdır. her takım şampiyon olduktan sonra kendisine taraftar edinmelidir. ingiltere'de liverpool'un hiç taraftarı olmamalıdır, manchester city'nin de. sonuçta onlar premier lig'de hiç şampiyon olmadılar. hatta takımlarımız şampiyonlar ligi'nde oynadıkları maçları seyircisiz oynamalıdır. sonuçta şampiyonlar ligi'ni kazanan bir takımımız yok değil mi henüz? hani tamam içiyorsunuz da ne içiyorsunuz böyle kafalar da yaşıyorsunuz(!) ben bunu anlamıyorum.

simon zenke

samsunspor'un nijeryalı canavarı. son vuruşlarını biraz daha geliştirmesi sonrasında adından daha sık bahsettirecektir. 22 yaşında olan yaşıtlarının aksine onların 4 katı görünümündedir. bu kadar geniş ve kilolu olmasına rağmen en büyük özelliği hızlı olmasıdır.

musa buyuk

(bkz: musa büyük)

musa büyük

2010-2011 sezonunun devre arasında samsunspor'a transfer olan futbolcu.

(bkz: musa büyük)

samsunspor

bank asya 1.ligin en güzel futbol oynayan ve ilk yarıdaki performansı devam ettirmesi sonrası süper lig'e çıkması en muhtemel takımıdır. hani hangi akla hizmet bank asya'da olmadığı iddia ediliyor ben onu anlamıyorum. bence samsunspor'un bank asya'da olmadığını iddia eden insanlar, futbol tartışmayı bırakıp, daha hayırlı işler yapmaya başlamalıdır.

devre arasında takıma billy mehmet, musa büyük, ufuk bayraktar gibi isimlerle takviye yapan takımdır.

edit: ayrıca insanların kendilerini karadenizliden saymamalarının sikinde olmadığı takımdır.

laubali

klibinde 1:15 inci saniyede yengeç dansı yapan bir kızın kendini gösterdiği şarkı.

alkol alıp çocuğunu döven kemalist baba

(bkz: halil güneşli)

sik gibi

dandik, boktan, iğrenç gibi anlamlar taşıyan kelime grubu.

windows live messenger 2011

hani sik gibi diye bir tabir vardır. işte o kelimeyi bu dünyada tanımlayacak en uygun programdır. msn messenger 6.2 bile daha sikko olamaz bu programdan.

öğrenciyken yapılacak en çılgın şey

tören öncesi kürsüye çıkıp bütün okulun önünde kürsüye attırmak. hani yapan olur mu bilmiyorum ama böyle bir şey yapılsa daha çılgını olamazdı.

osmanlı müzikleri

bu tür müzikleri biliyordum, fakat pek haşır neşir değildim. olmak da istemiyordum. fakat muhteşem yüzyıl dizisi televizyonda açıkken bayağı dinlemiş oldum. dinlemez olaydım. böyle hint filmlerinde yılan oynatılan sikko müzikler gibi. neden böyle şeyler dinlediklerine anlam verememekle birlikte o zamanın şartlarına yoruyorum. gerçi padişahların da gidip cannibal corpse, morbid angel falan dinlediklerini düşünmek daha saçma olurdu. en iyisini yapmışlar.

gaspirali

gerçek bir mhp'li olduğunu düşündüğüm, tanımasam da klas yazar.

uzun saçı kısacık kestirmek

[http://seksisempanze.blog...bi-uzatma-su-saclarn.html]

tabu diyalogları

liseden arkadaş olan 4 insan finaller öncesi tabu oynamaya gider.

kelime: paydos

x:ben işyerinde ne yapıyorum?
y:masaaltı
z,t: ahahaha

kelime: veri

z:oğlum bizim dersimiz var hani x tabanı falan
t:ayak
z:he amına koyim ayaktabanı diye dersimiz var di mi bizim

kelime: belgesel

t: can dündar sürekli ne çeker?
z: otuzbir
x,y,t: ahahahaha

ve oyun bırakılır

insanları mutlu eden küçük şeyler

2.5 yıl sonra abinin yurtdışından gelecek olması. aslında bu kısmı küçük bir şey değil. küçük olan kısım abimin 1.70 civarlarında kısa boylu bir insan olmasıdır.*

puding kaymağının kaşığa yapışması

an itibari ile başıma gelmeyen olaydır. ama yine de dehşete düştüm.

twitter de hakkımda bölümüne yazılan yazılar

dikkat ediyorum yazılanlara, genelde musician, actress, director, writer, photographer gibi yazılar görüyorum. Kardeşim bu ülkede ne kadar çok işe yarayan insan varmış diyorum. bakıyorum bakıyorum, halbuse bir sik göremiyorum. yani burada yazılan şeylerin tek amacı reklam yapmak tamam anlıyorum da ne diye bu kadar abartıyorsunuz? elinize bir fotoğraf makinası alıp dağ, bayır, sümüklü bir piç veya çiçeğin üstüne konan sikko bir böcek fotoğrafı çekince fotoğrafçı olmuyorsunuz malesef, aynı şekilde 2 boktan blog yazısı yazmakla yazar olmadığınız gibi. Müzik konusuna ise değinmeyeceğim bile, çünkü konunun içinden çıkacağımı düşünmüyorum. bu yazılanlar ise mutlaka ingilizce oluyor ki ben acayip kültürlü birisiyim havalarına girilsin. hele bir de fransızca tanımlamalar yazanlar var ki, bunlara hiç girmiyorum, çünkü böyle durumlarda nefes almam zorlaşıyor. allahınızdan bulun.