bugün

Çomar yuvası olması,
Bide ananim olmayan bi yerde gerçek hiç bi kişinin olmaması, gibi sebeplerdir.
(bkz: ergenler)
cevremden hiç kimsenin tiwitterden haberinin olmaması.
hastaglere bakmadan yazamayan insanların olduğu bir ülkeden bahsediyoruz, beyniniz yoksa yazmayın. twitter adresimi paylaşıp görmemişlik yapmayacağım fakat attığınız tweetleri 1 saniye bile düşünmeden göz ardı ediyorum. O kadar kötü yazıyorlar ki aşk üzerine ilham perisini twitter'da sikmeyen yok.. birde #takipedenitakipederim hebelede hübele velveleler var tabi.
1d ve justin hayranı kezbanlar. (bkz: kezbans are everywhere)
melih gökçek.
sürekli yer bildirimi yapıp duran beyinsizler. (bkz: foursquare)
aptal saptal tt'ler.
"follow back?" yazan embesiller.
her an, her dakika ne yaptığını yazan, yediği her şeyin fotoğrafını paylaşan aptallar.
akplilerin düşük zekalı ttleri ve directionerlerin boş twitleri.
şüphesiz ki her yaptığını paylaşma ihtiyacı duyan kezbanlar,burç yorumları,tt listesindeki gerzeklikler.
takip edeni takip ederim gibi saçma başlıklar bi de justin hayranı 1d hayranı ergenler. Her gittiği yerde yer bildirimi yapanlari da unutmamak lazım.
160 karakter.
i. Melih.
bir de burc yorumu paylasan kiz.
directioner'lar.
herşey yolunda merkez gibi bir dizinin yayından kaldırılmaması ile ilgili olarak #hymbitmesincumartesiyealınsın gibi bir başlığın tt listesinde zirve yapması.
yazılan nitelikli değerli bir tweetin dahi boşlukta kaybolup gittiği gerçeği.
takipçi satın alıp megalomallıkta çığır açan wannabe'ler.
(bkz: ceyhun yılmaz)
kimin başlattığı bile belli olmayan anlamsız, amaçsız laf olsun diyerek başlatılan tt'ler.
Çok doluydum bu konuda nereye aktarsam diye aranıyordum

1- Kimin biosuna baksan mükemmel aq ben ki o kadar egoist bir insanım kendimi böyle tanıtmıyorum.
2- 1D ciler ve Belieberlar hiç mi işiniz gücünüz yok aq sizin manyak mısınız olm?
3- Fenomenlerin kendilerini üstün ırk sanmaya başlaması, be amına koduğumun çocuğu ben takip etmesem sen de bi bok değilsin haddini bil
4- sürekli gs,fb,bjk TT'leri. arkadaşım manyak mısınız lannn???
5- ceyhun yılmaz. başlı başına bir neden. kendini sosyal medyanın kralı felan zannediyor tt yapmalar felan.
6- "twitter ne yaaa napsan yazıyorsunnnn " diye geçinin malların birer birer twitter aldığını görmek, olm siktirin gidin lan o da bize kalsın. tamam çok eski değilim ama twitter patlamadan kullanıyordum en azından bunlar gibi sürü psikolojisi değil.
7- yumurta resmiyle dolanıp 3 followeri olup proflni kilitleyenler. havan kime oç?

TWiTTER'ı SOn zamandan çekilebilir tek şey : TROLLER.

Çünkü adamlar ironi yapmayı biliyor eğlendiriyorlar, ne kadar idiot varsa dökülüyor ortaya çoksel oluyor.
takipçi kasmaya çalışan züürtler.
(bkz: takipedenitakipederim)
Kendini journalist, yazar, haberci sanan çok fazla insan olması.
'Turkish Beliebers Needs Justin Bieber' tarzı trend topicler. *
her yaptığı haltı saniye saniye yazanlar. * *
alakası olmayanların bile futbol hakkında zırvalaması.
liselilerinde twitter'ı keşfetmeleri.

bokunu çıkarmadan bırakmazlar bunuda.
böyle kabul etmek yerine, akıllarının başlarına devşirmelerini beklemek daha mantıklı.
unfollow etmeleri.
her gün hastaglerin 10da 6sının futbolla ilgili olması.