bugün

sürekli olarak trend topic konularının yarısının futbol (özellikle de fenerbahçe ve galatasaray) fanatikliği üzerinde dönmesi en başlıca sebeplerden birisidir. şike tartışmalarının tavan yaptığı günlerden bugüne kadar hiç azalmadan tersine gittikçe artarak devam eden fanatik taraftar tweetleri bazı kullanıcı kişileri sıkar, darlar hale gelmiştir. twitter üzerindeki aktiflik daha az fanatik taraftar daha çok fanatik taraftar ölçümüne yorulur hale geldiğinden bu durum aktiviteleri de körüklemiştir.
Takip edeni takip ederim adlı furyadır. Bır de su bıeber ve 1d cı ergenlerdır.
aptalca olan takım ttleri ve tabiki beliebercilar,directionerlar.
sahurda bile şansını deneyen yaratıcı rümuzlu insanlardır.
görsel
(bkz: rercanb)
istese ortalığı yakıp yıkabilecek insanların bu potansiyellerini abidik gubidik sanal kampanyalarla heba etmeleri, hipnoz olmaları.
''Rüyamda arabamla kaza yapıyordum en iyisi bugün arabamla değil taksiyle gezeyim''
''Ay canım sıkıldı odama çıkayım''
''Odamda canım sıkıldı havuzumuza ineyim''
''Arabamın bmw sembolünün üzerine oturmuş kediyi ısırasım geldi'' şeklinde tweetler atan görgüsüz arkadaşlarının olduğu farketmek.
takip edeni takip ederim aptallığı.
ergenlikten kurtulamamış üniversitelilerin saçma salak şeyler yazması.
şüphesiz, justin bieber ve one direction üyelerini her gün her saat her dakika her saniye her salise rt yapan ve türkiye'nin size ihtiyacı adı altında twit atan ergen kezbanlardır. koca götünüzü az kaldırın da soğan doğrayın. yaralı parmağa işeyin amk.
"ay regl oldum bu sıcakta" gibisinden şeyler paylaşan kızlar da bu sebeplerdendir.
tamer şahin'in bile üyesi olduğu yer, gerisini siz düşünün. *
-belieber ve directionerlar,
-aşırı futbol fanatikleri,
-bir olayı veya haberi tam öğrenmeden hükümete, muhalife, askere, polise, sanatçıya ana avrat girebilen düşünme yoksunları.
henüz karşıma çıkmamıştır.

Biebercılar ya da one directioncılar yok takip ettiklerim arasında. Tt listesini futbol işgal ediyor ama o listeye bakmazsanız çok bir şey kaybetmiyorsunuz zaten. Yazdıklarını beğenmediğiniz, sinir bozan insanları da takip etmeyi bırakırsınız olur biter. Mecburiyetten takip edilen arkadaşlar için bi şey diyemiycem, gülü seven dikenine katlanır.

Velhasıl kelam, twitter güzeldir.
1-ben seni takip etmeye başladım ama sen hala beni takip etmiyorsun tribi ve;

2- beni takip etmeyi bırakmışsın.
+ ben sadece haberleri, blog yazarlarını falan takip ediyorum, çok doluyor öbür türlü timeline'ım.
- iyi bende seni takibi bırakırım.
+...(fatal error)

bu twitterdaki her konuda olan karşılık bekleme, karşılık verme sevdası bitmedikçe rahat edemeyeceğiz.
kullanıcılarının %80 inin ergen, apaçi tayfası olması buna dayalı olarak

ünlülerin yavşaklaşması (en ciddi adamın bile twitter da patates olması)
takip edeni takip ediyorumcular ve siktiğimin burç yorumlarıyla ''hehe koptum ya'' yazan 13-14 yaşında ki ergenler.
facebooktaki durum beğendiren tayfanın twitter'a geçmesi.

ayrıca #takipedentakipedilir tarzındaki ergence tt'ler.
one direction hayranı sik kafalı beyinsiz kızların paso 'turkey want you 1d' gibi sikindirik tt ler yapmaları. her 1d hayranı kızı sap edip block atıyorum amk bıktım bu salaklardan.
her gün hastaglerin 10da 6sının futbolla ilgili olması.
unfollow etmeleri.
liselilerinde twitter'ı keşfetmeleri.

bokunu çıkarmadan bırakmazlar bunuda.
böyle kabul etmek yerine, akıllarının başlarına devşirmelerini beklemek daha mantıklı.
alakası olmayanların bile futbol hakkında zırvalaması.
'Turkish Beliebers Needs Justin Bieber' tarzı trend topicler. *
her yaptığı haltı saniye saniye yazanlar. * *
Kendini journalist, yazar, haberci sanan çok fazla insan olması.