bugün

1976 dogumlu bir radyo programcisi. 1999'dan beri bir uzun dönem askerlik arasi disinda Best FM'de program yapmaktadir. Cine 5'te de bir talk show yapmaktadir. Iki siir kitabi cikarmistir, ücüncüsü yoldadir. Bir de oyun yazmistir, tek kisilik gösterisi icin. Hayat Bilgisi dizisinde ve Hababam Sinifi'nin iki remake versiyonunda da rol almistir.
esprilerine nedense gulemedigim oldukca yapmacık espriler yapan fatih terim torpillisi showmanlik yapmaya çalışan dj.
anneler gününde annesini kaybetmiştir.
anneler gününde annesini kaybederek acıların en büyüklerinden birini yaşamıştır. annesine allahtan rahmet, kendisine ise sabır diliyorum, başı sağolsun.
radyoda dinlerken surekli gulmekten yarildigim,televizyona gecince hic bir esprisine gulemedigim insan.
bir tek senin görebilceğin bir yerden ,sana gülümsüyorum.
onların duydukları kahkahalarım değil..
aşkı tarif gerekirse sana anlatayım:aşk ne biliyor musun??
benim sana yaşadığım,senin durmadan üstüne bastığın..... dizelerine sahip kişilik..
üniversiteki bi arkadaşımın eski erkek arkadaşıydı, kızı sinir ederdi sık sık arayıp
radyoda çok başarılı bir programcıyken, televizyon dünyasında aynı başarıyı yakalama şansı olmayandır.
televizyonda radyoda oldugundan daha yeteneksiz olan radyocu, show adamı. maskeli beşler dışında dişe dokunur biri işi yok.
yetenekli olduguna can-ı gönülden inandıgım sahsiyet deli rolünüde cok iyi yapmaktadır.
Show tv de yayınlanan Hayat Bilgisi dizinde Manyak komşu Ürperi Hanımın çatlak kardeşi Ruhi rolünü oynamaktadır.
-Ceyhun yılmaz show..
-Buyrun benim..
-Yatağıma gel!!
gibi diyalograla sıkça giren, stand-upları pek komik olmayan ve de keşke şiir kitabı yazmasaymış dedirten insan.
başını ve sonunu cok ıyı bılmeme ragmen ortasını sevıyorum bu askın o zaman bu senın sarkın sozlerıyle kalbımı feteden
best fm de haftaıcı hergun dınlemeyen alıstıgım
arkadasım kaanın kankası
hayat bılgısının catlak karakterı
benım soyadımı calmıs olan namı deger
işteeeeee (bkz: ceyhun yılmaz)
yurdumun hırsızlarına hedef olmuş, son dönemde basından hiçbirr belanın eksik olmadığı güzel insan.
(bkz: best fm)
çok komik olmasada sempatik biridir,medyadaki bu kadar pis suratın arasında güzel bir renktir..
bir zamanlar tıffany nın sponsorlugunda best fm de dj lık yapan sımdıler taff jolenın sponsorlugu altında program yapmaya calısan acık sozlu abimizdir. *
geldigi yeri tamamen fatih terime borclu olan radyocu
saçlarından ödünç ver
dört bahar geçti çiçek kokusu öpmedim,
çok oldu mutluluktan vazgeçeli...
gülüşünden ver,ömrümden al... *
biraz sivri dilli ama severiz kendilerini
Ayrilığı ve aşkı zamanında iliklerine kadar hissettiğini şiirlerinden anlayabileceiğimiz şovmen.
eski havası kalmayan best fm dj' i .
Marmara universitesine bahar senliklerinde kirik ayakla gelen ne espri yapabilen ne konusabilen ama gosterinin, sonunda okudugu siirle yirtan Dj, program yapimcisi.okan bayulgen taklitcisi.. (bkz: siyah takimla program sunmak)
çok şımarık bi o kadar da iğrenç bi sesi olan cine-5 de bzılarının arayıp seni seviyorum sana hayranım demelerine şahit olup kafamı duvarlara vurmama sebep olan şahsiyet
ceyhun yılmaz o yılmaz
dünya yıkılsa aldırmaz
bi çene bi çene e hadi yuh onu geçene
bu mikrofon bu çeneyi kaldırmaz
komik olmayan ama komik olmaya çalışarak para kazanan,neyse ki "hemyeteneği" cem özer kadar itici olmayan bir insan.

ha sonra da "sözlük yazarları kimseyi beğenmemeye kasıyor" derler ama komik değil be birader.ben sözlükçü olmasam kozmonot olsam yine komik bulmayacağım bu adamı..