bugün

son model telefonun cebten kayip tuvalte dusup almaya calisirken elle itip iyice mahvetmek.en kötü şeydir. Allah göstermesin.
tuvalet terliğinin ıslak olması...
Misafire gittiğiniz evde sıçtığınız bokun bir türlü gitmemesi.
delikten aniden fırlayan lağım faresinin direkt alete dalması. en kötüsü budur dostlar dağılın.
suların kesik olduğunu iş bitince anlamak. bu arada kesin bilgi kadıköy ve çevre semtlerde şu an su kesintisi yapılmaktadır, yayalım.
(bkz: ecele yok ecele yok)
(bkz: hepiz sıçarsız gurban)
kapının açılmasından daha kötü ne olabilir ki?
hele de kapı kalabalık bir mekana doğru açılıyorsa.
sadece kalabalıkla göz göze geldiğiniz o anı hayal edin.
göz göte gelmiş olacaksınız aslında..
kafanıza meteor düşmesi tabiki. daha kötüsü var mı ?
sıçtıktan sonra suların kesik olduğunu farketmek.
suların kesilmesi.
Misafirlikte bokun klozetten bir türlü gitmemesi ve bok çubuğu olmaması iy üstüne boklu sıçrar hele 1 saat tuvaleti temizlersn ben bunu yaşadım dün beyaz kotum bok sıçramış kot oldu ve o halde 3 ev misafirligine gittik vurun beni .
Telefon, cüzdan, anahtar gibi önemi yüksek malzemelerin suyu dökmeden önce su görevini üstlenmek istemesiyle meydana gelen durum.
boktur herhalde.
Misafirlikte siçarken evin cirkin piç veletlerinin kapiyi acip kacmalari.. Tuvaletin kapisi salona bakiyorsa zaten o rezilligin tarifi yok.
çırılçıplak yıkanırken bir yandan otuzbir çekmek tam boşalırken (o sıraa kafa sabunlu)
o sırada suyun kesilip bir yandna deprem olması hemde bunlarla aynı zamana tuvalette ne temiz havlu ne temiz tuvalet kağıdı olması ve evdeki tüm perdelerin açık olması
daha kötüsü tuvaletin yıkılıp altında mahsur kalmanız
(bkz: felaket seneryasu)
kim ne derse desin en kötüsü suların kesilmesidir.
tuvaletin içine düşmek.
kakanın deliğe büyük gelmesi.

hele bir de kova yoksa tuvalette fena.
beklenen önemli bir tuvalette gerçekleşmesi.*
tam indirirken tutmazsın ya.

http://files.myopera.com/...entlisiyah/blog/hüzün.jpg
Yere düşmek. Her tarafının çişli kakalı ayakkabılarla basılmış yerlere sürtünmesi ve o kıyafetlerle bütün gününü geçirmek zorunda olmak.
tuvalette bir insanın başına gelebilecek ve kendisine göre kötü olarak nitlendirdiği bazı olaylardır. mesela tuvalette iken deprem olması olabilir.
hela taşında bir taşak görmek.
Ele sabun döktükten sonra musluğu açmak ve su akmadığını görmek.

Dolu bir kabine girmek.
babanın içeride olup olmadığınızı kapıyı açarak kontrol etmesi.
telefonu düşurmek.