tuvalet deliginden firlayan bir sicanin cukunuze saldirmasi...evlerden irak.
peçetenin bitmesi ve suların kesilmesidir.
tuvalet kağıdının bitmesi ve evde kimsenin olmaması....
Oglum kolu kadar kakasını yapıp ayagı kayıp bu bokun üzerine düşmüştü, hem de hastane tuvaletinde. Ayakkabısı, üstü başı hem bok, hem de hastane tuvaleti pisligi olmuştu. Eve götürüp domestosa yatırdım kendisini. Allahtan küçüktü hatırlamıyor, büyüyünce kız arkadaşının yanında filan anlatırım. Ehehe.
tuvaletin tıkanması ve sifonu çektiğinizde her şeyin dışarı taşması.
deligi tutturamayip 1saat onunla ugrasmak.
klozetten lağım faresi çıkması. yaşanmıştır.
Suların kesik olması
Tuvalet kağıdının bitmiş olması
Elektriklerin gitmessi
Sifonun da bozuk olmasi .
Bunlardan daha kötü birşey gelme ihtimali evinize uçak düşme ihtimaline eşdeğerdir.
Tuvaletini yaparken delikten canavar manavar (tamam o kadar da değil yılan olsun) çıkma olasılığı...
kıyafetini sıyıramadan kaçırmak olabilir. zira o an tuvalette bulunmanızın hiç bir anlamı kalmayacaktır...
silahı unutmak işte o şarkı.
https://www.youtube.com/watch?v=mi3wivZpSn0
ışığın iki de bir sönmesi ve size harmandalı oynatması yeterince kötü değil mi zaten amk?
O otomatik ışığın gitmesi.
'napıyosun' Mesajının gelmesi .
Dişi sorunu. Regl olduğunu farketmek, yanında ped ve yakınlarda da isteyecek birinin bulunmaması.
Suyun kesilmesi, hele de misafirlikte falan.
Birinin kapıyı çalması dram .
sıçarken düşünmek. En kötüsü ise * kötü sıçıp iyi şeyleri düşünmek.Acıtır be sensey..
sakarcı şeytanın dürtmesi. pantolonun ihanete uygun bir arka cebi baş kahramanlardan biridir. evde bir yedeğinin olmadığı telefonunun düşmesi hadisesidir şüphesiz. kampa bir gün kala fotoğraf makinem arızalı olduğu için sadece telefona güvenerek yola çıkacaktım. çekmeyen yerde hissedilecek iletişim kopukluğundan çok fotoğrafsızlığa dert yandım. he sonra bu olay ofise yarım kilo pirinçle gitmeme sebep oldu o da ayrı bir başlık hikayesidir.
(bkz: culup) (bkz: ofise yarım kilo pirinç dolu poşetle gitmek)
Böcek görmek .
Deprem olması.
Sıçtıktan sonra tuvalet kağıdının bittiğini farketmek.
sen hiç araba anahtarını tuvalete düşürdün mü genç ..? ( alaturka tuvalet )
tuvaletin olduğu binaya uçak düşmesi.

daha bugün öğle vakti kakamı yaparken düşündüm bunu. zaten duş alırken ve kakamı yaparken, yani işin içinde biraz çıplaklık varken aklıma hep böyle şeyler gelir. ya binaya uçak düşer ya da büyük bir deprem olur.

galiba bende "enkaz altından çıplak çıkarılma fobisi" var.
misafirlikte iseniz suların kesilmesidir.