bugün

android market turkcell t10 da olmadığı gibi yine yok.
android marketi menüsünde barındıran telefon.
Oldukça iyi bir telefon, fiyat\kalite olarak dünyada ki en iyi telefondur belkide.
Oyun performansı orta derece 3d oyunlar oynanıyor, ancak bazen kasılıp 20 saniye bekliyor bazen hiç donmadan oynuyor.
Özellikleriyle, Iphone 3 gibi önemli telefonlrı geride bırakmıştır.Samsung Galaxy Wage 1'den biraz daha iyi bir telefondur."
android olması önemli bir avantajdır.
(bkz: ericsson t20)
"isterseniz sizi farklı bir şekilde düdükleyelim" diyen türkcell cihazı.
gerçekten güzel telefon. yapı bakımından incelik bakımından ve fiyatı bakımından en ideal telefonlardandır. (bkz: turkcell t20 maxiphone)
Ne duduklendim, ne de kaziklandim bu telefonu alarak. Performans testine soktugunuz vakit duduk gibi kalabilirsiniz tabi. Oyunlardaki performansi gayet tatmin edici.. Diyorsaniz telefona 1500-2000 tl verecegim, buyrun gidin alin. Bu telefonu onlarla karsilastirmayin. Viber'i, What's App'i ve LiveProfile'i kurdum catir catir calisiyor. Onerirdim am kampanya bitti. Ama yine de bulun bir yerden.
Not:avealiyim. Telefonu 435 tl'ye 7 taksitle tim'den aldim. Gidip symbian'li dandik nokialara 500-600 tl verecegime Gingerbread'lu telefon aldim.
üreticisi huawei olan android işletim sistemine sahip telefon. abisi huawei ideos x5'tir.
şikayetlere göre kamerası 5mp yerine 3mp miş.
dokan dokan bir hal olduğum wi-fi özelliğini bir türlü açamadığım sadece kuş vurmaca oyunundan büyük zevk aldığım yeni telefonum. zamanla alışırsın diyorlar ama; tutup, fırlatıp, ezip, üstünü çiğneyesim var.
arm 6 işlemci kullanan telefondur, haliyle adobe arm 6 işlemcili telefonlara destek vermediğinden flash desteği yoktur, ama google'da yapılacak ufak bir arama sonucu arm 6 için uygun flash sürümü kurulabilirmiş ama ne yazık ki bazı flash siteleri görüntülerken browserın kendi kendine kapanma gibi bir sorunu olabiliyormuş.
şikayetlerin büyük bölümü ekran kırılması olan turkcell marka ucuz telefon.
Android 2.3 Gingerbread işletim sistemine sahip TURKCELL markalı telefon. Ciktiginda cok konusulan T10'un bir üst modeli. Asıl ADI Huawei Sonic olan cihaz. Ayni zamanda sahibi oldugum ve trink para ile aldigim cihaz. muhteşem özellikleri var. Mesela ttnet tivibu uygulamasını indirip üye olursanız ek olarak hic bir ücret ödemeden tv ve film izleyebiliyorsunuz. En cok cihazı modem olarak kullanabilme olayı hoşuma gitti.
ilk başlarda hasta olduğum, gün geçtikçe beni delirten telefon.

daha alalı 1 ay olmadan güncelleme hatası verdi. alacak olanlara tavsiyem; sakın öyle bi hataya düşmeyin.
fiyatı kalite ve özelliklerine göre pahalı telefon.
wap özelliği olmayan haliyle ntv video haber mesajlarınında gelmediği telefon.
T20
- Ekran çözünürlüğü o fiyattaki diğer android telefonlara göre çok kötü olan
- Dokunmatiği Samsung telefonlardan bile daha yavaş işleyen
- 128 MB ram olupta telefon işlemci trafiğini sağlamaya yetmeyen , bazı uygulamalarda kasılan
- Tek iyi yanı android 2.3 sürüm olması olan ve oda o telefonda bi anlam ifade etmeyen telefondur.
internete girmemenize rağmen bir anda 30tlnizin yerinde yeller esmesi ve 29krşunuzun kaldığını öğrenmenizle alıp yerlere vuracağınız telefon.
kısaca alır almaz ya bir internet kapmanyasına üye olun ya da internetini kapattırın.
fiyatına göre çok iyi olan telefondur. onu iyi yapan içindeki işletim sistemidir. işletim sistemi android 2.3.5'dir. android'in bu sürümü eskilerine göre çok iyi. küçük ayrıntılara da yer vermişler ve çok da iyi olmuş.
telefonun en çok etkileyen özelliği internetten kontrol edilebilir olması sanırım. telefonunuz kaybolduğunda veya çalındığında telefonunuzun konumunu görebiliyorsunuz, telefonunuza mesajlı veya mesajsız alarm gönderebiliyorsunuz ve içindeki bilgilerinizi silip telefonu kilitleyebiliyorsunuz. üstelik telefon rehberinizi internete yedekleyebilirsiniz.

alanlara hayırlı olsun.
Olumsuz özellikleri malesef olumlu özelliklerinden fazla olan akıllı telefon...
havadan 50 kağıt daha bulsam alacağım telefon. yetti gari tuşlara basmak!

teknoloji de çok pahalı be arkadaş. bunu almasam t10 alacam, o daha da kötü.
paranız varsa bu telefonun satıldığı yerden bile geçmeyin. 600Mhz'lik işlemcisi haftada 2-3 kere telefonun kendisini resetlemesini sağlıyor. telefona bir şeyler oluyor, tak reset! rom'unu değiştirdim. custom taiwan rom yaptım. ama yine de kasıyor. herhangi bir aplikasyon da gayet güzel kasmakta. eksi yanı çok fazla olan telefon.
ha diyorsunuz ki teknolojiye merhaba diyeyim, android nasıl bir şeymiş anlamaya çalışayım. ha buyrun bu telefonu düşünün. o zaman olur. 1 yıl olacak 10 gün sonra. gına geldi. iyi iyi iyi diye. iyi değil amınakoyayım!
temple run'ı oynatmayan telefon.
erzurum soğuğunda çalışmayan telefondur. kaloriferde beklettikten sonra bir süre çalışıyor. satılası bir telefon.
100lerce kez yere düşürmeme rağmen hala uludağa girmemi sağlayan araçtır. üstelik suya bile düşürmüştüm.