bugün

turkcell'in heryöne 5000 sms paketinde yaptığı sınırlamadır. günde 167 smsden sonra normal tarifeden ücretlendirilir.
(bkz: ne gerek vardı şimdi)
Turkcell den beklenebilecek bir tarife hiç şaşırmadım.
yok o verilen smsler ile reklamlar yapılıyormuş, amacı dışında kullanılıyormuş bik bik bik. yahu yapılsın arkadaşım size ne? sen karına bak. hormonları tavan yapmış gençler sevgilileriyle, sevgilisi olduğu halde konuştuğu 3-5 kızla ya da erkek arkadaşlarıyla mesajlaşamayacak mı?

not: avealıyım.
gereksiz, paragözce bir eylem. her zamanki gibi kullanıcıyı sömürmek üzerine kullanılan bir strateji. kınıyorum.
baştan aylık sms iken, sonra işlerine gelmeyince günlük sınırlama getirmişler. turkcell yine kazık atmıştır.
(bkz: siktir git)

vodafone veya avea'ya müşteri kazandıracak salak şey.
30*167 = 5010 elimizde ne var 5000 hımmm turkcell ne yapmış. gereksiz kendine göre işler çeviren gsm şirketi müşteri kaybetmek için elinden geleni yapıyorlar.
hayatımda günlük 100 sms'i aşamasam da, turkcell'in bu zibidi kısıtlamaları sinirim bozuyor.. her mesajdan sonra "bugün için heryone 5000 SMS paketinden SMSlesebilecegin 165 SMS'in var" tarzı uyarılarıyla, telefonu elimden bırakıp; var gücümle koşasım geliyor... hayattan soğuyorum... türksel akıllı olsun, bütün dünya buna inansaaa!
bazı günler hiç çekmem, bazı günler parmaklarım uyuşana kadar yazarım. bu turkcelli ilgilendirmemeli. aylık 5000 sms hak veriyorsa paşa paşa istediğim zaman kullanabilmeliyim.
klasik turkcell tavırlarıdır "faturam 4 çekiyor"
bana 7 sene her gün tecavüz eden turkcell'den, tam zamanında ayrıldığımı gösteren saçma sınırlama. ben vodafone'da 300 mesaj atıyorum hacıt!
siken sevilir mottosuna tamamen bağlı olarak çalışan şirket. Hala en fazla kullanıcıya ait en çok kar eden şirket. Garip milletiz vesselam. ibne demediğin sürece sorun yok.
Sırf sms'ten biraz uzaklaşabileyim diye faturalıya geçtim çokta memnunmun. gereksiz muhabbetten uzaklaştım. bi durumda alo naber iyimisin tamam bitti. ne o öyle günde 167 imiş 1667 iimiş.
klasik turkcell ibneliklerinden sadece bi tanesidir.daha ne kadar ibneleşiriz diye düşünmeyin adamın paarasını da kullandırtmıyonuz.
turkcell'in türk gencine yaptığı en büyük sağlık hizmetidir.

olum günde 167 mesajı nasıl yazıyosunuz la? kopmuyor mu baş parmağınız?
heryöne 5000 smse 10 tl aldığını düşünürsek haklı bir uygulama diyebiliriz ya da eleştirmeyebiliriz. zira aveanın heryöne 500 sms için 8tl aldığını düşünürsek turkcell bulunmaz nimet olmuş olur. burdaki yazar arkadaşlardan kaçı 167 smsi sonuna kadar kullanıyor da gelip turkcelli yetmiyor bu smsler diye eleştiriyor anlamıyorum sayın yazarlar.
o kadar mesaj atılır mı atılmaz mı karışmam ama deginilmesi gereken bir nokta var. sevgili turkcell bunu belirtirken demiş ki, artık günde tam 167 sms atabilirsin. be dangalak tavuk mu sikiyosun lan, onceden bu adam isterse 500 tane atiyodu zaten. sen hem buna sınır koy, hem de tavıra bak.

edit: ben bunu yazarken aylık telsiz bedeli ödeme mesajini atan adi operatör, ağzına sicayim.
sms in 160 karakterle sınırlı olması düşünüldüğünde önemsenecek bişey olmadığı görülür.

(bkz: kime göre neye göre)
yerinde olmayan sınırlamadır. yeni mesaj çekmek isteyen türkselli külkedisi mantığıyla saatin 12 yi vurmasını bekleyecektir. ters mantık oldu ama sen fındık ye aynı şey diyesim geldi.
Turkcell in herzaman yaptığı türden bir uygulamadır. kampanyanın ismi aylık 5000 sms değil, bir ay boyunca günlük 167 sms olmalıdır.
günde 167'den fazla sms atanları kızdırmış. lan oğlum siz tuvalete de mi telefonla giriyorsunuz? günde 167 zaten çok fazla.