bugün

hayatının bir döneminde de olsa türk telekom mağduru olmuş bir insanın bu firmamsı'dan çıkardığı derslerdir.

ilk zamanlar: (bkz: yeni küfürler)
bir zaman sonra: (bkz: sabır)
ve şimdi: modemi açtıktan tam 40 dakika sonra (bkz: küçük şeylerle mutlu olmasını bilmek)
(bkz: jem bey)
(bkz: beklemek)
(bkz: acele işe şeytan karışır)
her ay faturayı elinize aldığınızda bu kurumun satılmış olduğu gerçeği...
(bkz: modifiyeli küfür etmek)
(bkz: kotalı adsl)

"internet özgürlüktür" derler. "her eve internet" derler. bağlantı hızını artırdıklarına dair zilyon tane reklam yaparlar ama o hızın önüne bir de set çekerler; "dur bakayım sen fakirsin sana internetin fazlası yasak, paran varsa ne ala"ya getirirler, öğrenci evlerini buna hapsederler. bunu öğretti işte telekom.
son model arabam var ama günde yarım saat kullanma iznim var. aferin.
küfür etmek için bir neden vardır.
(bkz: küfür etmemeye çalışmak)
internet'in aslında o kadar da hızlı bir şey olmadığı.
tekelleşmenin rekabeti, kaliteyi ve pazarı öldüren bir sömürü aracı olduğu.
- türk telekom'a abone olmak bir insanın yapabileceği en büyük hatalardan biridir.
- dünyanın en pahalı internetini kullanmaktasınız.
(bkz: youtube şeytan icadıdır)
etme eşekle muhabbet küstürürsün, silme götünü cam kırığı ile kestirirsin.
(bkz: mango yenatoki toyoko nombaki)*
(bkz: kimseye uzun süre bağlanma)

not: bağlantımı ikide bir kestiğinde günahını almıştım. meğer benim iyiliğim içinmiş, şimdi anladım. teşekkürler telekom*
(bkz: en pahalı internet)
x sitelere girişi engelleyip, devletin genelev gelirlerini artırmaya çalışmasının, fakir insan için kötü bir şey olduğu.
evdeyken ev telefonu
işteyken iş telefonu
dışardayken ankesörlü telefon kullanmayı öğretti.
kanser olmanın eski türk filmlerinde olduğu gibi sadece aşk acısından olmadığını öğretti.
güç
hız
iyi hizmet
ve iyi komşu ilişkileri.
(diğer operatörlerde bulunan komşularımızın hemen hemen hepsi benimle kanka oldular. )
(bkz: adam nasıl sikilir)
devlet bir şey yapıyorsa kalite beklemeyin.
sabır.

+Türk Telekom müşteri hizmetlerine hoşgeldiniz. Bunun için buna sunun için bilmem ne zıkkıma basınız.

-Tamam vazgeçtim.