bugün

gayet bilimsel temellere dayanan büyük gerçek. bakın, geçenlerde, bizzat serra yılmaz bu rakamı yüzde 60 olarak açıklamıştı. şimdi de, ben bu rakamın çok çok iyimser bir rakam olduğunu düşünüyorum. türk erkeklerinin yüzde 90'ında gizli eşcinsellik vardır. ilerleren dakikalarda belgelerle bu iddiamı kanıtlamayı düşünüyorum.
dünyanın en büyük yalanıdır... inanmayan bayanlar bana ulaşabilir.
(bkz: bir şey yapmıycam)
(bkz: konuşucaz sadece)
(bkz: valla bak)
türk erkeklerinin ellerine geçirdikleri çok önemli delillerle aksini ispatlamaya kalkmasından korkulan iddia.

bir hayal ettim de, düşman başına lan.
istatistiği nasıl tuttuğunu ve kanıtlamak için belgeleri nasıl hazırlayacağını düşündüğüm yazarın iddiası.
eşcinsel değil ama biseksüeldir denebilir belki. çoğunun önüne erkek versen yatar, çünkü "delik deliktir" mantığında olan çok insan var. ancak hiçbiri bunu itiraf edemez. bugün küfürlerimize bile yansımıştır, bir erkeğe çok rahat bir şekilde g*tünü s*keyim denebiliyorsa türklerin bilinçaltında biseksüellik vardır. aksini iddia eden beri gelsin.
bakın, erkeklerin böyle bir şeye ilk tepkisi ne? "gelin ispatlayalım". yani karşılarındaki erkeğin kollarında olmak, arzuladıkları hemcinslerinin güveni altında olmak istiyorlar.

böyle bir iddiayı çürütmek için söyledikleri şeyler bile, eşcinsel olduklarını ispatlıyor, gözler önüne seriyor.
kişinin böyle bir şeyi ifade edebilmesi için kendinin ve çok yakınındaki insanların eşcinsel olması gerekir. çünkü oran hiç de azımsanmayacak kadar yüksektir. benimde çevremde eşcinsel insan olmadığından tam tersi bir iddaayı atabilirim. tabii bu da benim vurucu timlerle geziyor,takılıyor olmamdan kaynaklanıyor olmasındandır. yani kişi kendinden bilir olayı.
turk erkeklerinin hepsinin geriye kalan o %10'luk kisimdan oldugunu iddia etmesine sebeptir.
bir virüs yayılsa ve sadece kadınları öldürse gerçek olabilecek bir istatistikdir. fakat en yakınındaki ülkede bile gay oranı %98 olacaktır. bu kadar da delikanlı oluruz yine de biz. *
(bkz: türk erkeklerinin yüzde 73 ünün zoofil olması)
başlığı açan arkadaş sanırım şaka olsun diye böyle bir işe girişti, kendisine yeteri kadar küfür edildiğinde çıkıp şunu diyebilir; "bakın ben dememiş miydim... sozlukteki erkek yazarların hepsi beni .ikmek istiyor, eşcinsel bunlar"

edit: entry biraz uzundu fakat moderatörler tarafından beğenilmediği için biraz makaslamak zorunda kaldım.
keşke olsa dedirten durum. hatun bulma sorunlarımız ciddi biçimde azalırdı yahu. o kalan yüzde on'un içinde olduğunu düşünsene?

(bkz: körlerin ülkesinde şaşılar kral olurmuş)
istatistigi dogu ve guneydogu anadolu bolgelerinde yapmis ise sayet inandiriciligi olabilecek onermedir.
külliyen yalandır efendim. inanılmaması gerekir.
elbette vardır eşcinsel ama bu sayı abartılıdır. *
(bkz: ben bilmem beyim bilir)
(bkz: alem göt olmuş)
Yanlış yorumlanmış bi hadisedir. türk erkeklerinin %90'ı (ki okuduğum ilk başlıkta bilimsel olarak %60 olarak açıklanmış) eşcinsel değildir. Gizli eşcinsel hiç değildir. türk erkeklerinin %60'ı abazadır. Bu eşcinsellik iddiası da, kızların erkekler üzerinden prim yapmasını sağlayan yegâne araçtır... Evlenilecek erkek yok diyen kızın ağzına çalarım
eğer türk erkeklerinin yüzde 90 ı travestiye gidiyorsa doğrudur. yok canım yüzde 5 tir o. *
bu iddiaya inanmayanlar için: taksimde sahra bara gidin dünyada karşınıza çıkabilecek en çirkin travestiye bakın etrafında dunyanın en güzel türk erkekleri!!! not: babanıza dayınıza rastlarsanız şaşırmayın türklerin çoğu bisexuel!!!!
bu saptamayı yapabilmek için de turk erkeklerinin yuzde 90 i tarafindan tacize uğramak gerekiyor sanırım.
veya en iyi ihtimalle turk erkeklerinin yuzde 90 ini sevisirken gormek gerekiyor, ama o zaman da sorarlar adama "ne işin vardı iki erkek sevişirken orada" diye..
geri kalan %10 luk kısımın uludağ sözlükte yazar olduğuda bir gerçektir.
misal;
sözlükte şu am 140 online yazar var
100'ü erkek olsun
sözlükte 90 ibne var...
(bkz: kamyoncular arasında yapılan araştırmada)
(bkz: hanım sen okuma bu yazıyı)
(bkz: gizli ibne)
muhtemelen bir türk erkeğinin altına yatmış kişi iddiası.