bugün

sözlükte olma nedeni tamamen troll olmaktan başka bir şey olmayan, sürekli türban, din, siyaset, bekaret, ırkçılık gibi ulvi ve önemli konuları başlıklarına, entrylerine taşıyan arkadaşlarımızın sözlüğe geliş amaçlarını anlatan slogandır.
ezik troll denilen kesimin amacıdır. bunlar doğada saf olarak bulunur. hatta iddialara göre gerizekalı olarak bulunanları bile mevcuttur. esas amaçları milliyetçilik adı altında faşizm saçmak. bari milliyetçiliği adabına uygun yapın. hani kimseyi dışlamadan kardeşçe ve sevgi dolu kalpler ile yapın. ayrımcılık yapmak milliyetçilik değildir, bunu anlatın mesela. başlıkların altına; "yok şunu zkelim, yok bunu öldürelim, yok gitsin bu memleketten" gibi etik olmayan tavır takınmasın kimse. bu memleket hepimizin ve bu topraklarda kardeşçe yaşamak zorundayız. hepinizi sevgi dolu bağrıma basıyorum. kalın sağlıcakla.
(bkz: evinde troll besleyen sözlük yazarları)
http://i0.kym-cdn.com/pho.../trollface.jpg?1296494117
yıllar var ki hasretim
o gül yüzüne
kararlıyım bu gece,
troll olmaya geldim.
#15006033, işte tam da budur.
(#15180552), aha bunun gibi mallardır.
olası beşiktaş tezahüratı ismi gibi görünen slogan.
(bkz: beşiktaş seninle ölmeye geldik)
sözlükteki ağır trollerden izin almaları gereken kişilerin dileğidir. önce büyüklerine danışmalıdır. ardından sırasıyla, ''islam'' , kemalist müslüman olur mu , hz muhammed e dil uzatanın dili kesilir, türkiye' deki kızlarda namus, bekaret namus, bekaret bekaret bekaret bekaret , tüm ateistlere ölüm ... tarzı başlıklar açıp altında mütemadiyen saçmalamalıdır. kendi nick altında olumsuz bir şey görürse, birden fazla eksilemenin yollarını bulmalıdır.

öyle kolay olunmuyor troll *
troll lük sloganıdır.

Uludağ serverına bağlandı
işte sınırlı özgürlük
belki kalp kırmakır amacım
troll olmaya geldik

giriyorum entarileri hiç durmadan
uydururum entariyi götümden
entarim şiirim gibi boktan
troll olmaya geldik.

uuuser uyandı aniden, eli gitmez artık alttaki eksi oya
sen vermezsen verir benim troll kardeşim bana şukela
troll olmaya geldik.
(bkz: aferin)
(bkz: troll 101)
"siz çok yenlış gelmişsiniz" demek isterdim ama tam yerine geldiniz efendim, buyrun buyrun..
Çok eskilerde bir çizgi film karakteriydi şimdi ise yeni nesil ergenlerin komik buldukları espirileri kapsayan bir tür karakter.
troll'üne troll katmaya geldiiiiiik.
formatın içineeeeee etmeye geldiiiiiik.
uludağ seninle ölmeye geldik.
uludaaaaaaaağ.
Hooop oturmaya mı geldik. Hayır yazmaya geldik. aslında maksadımız troll olmak da olabilir ama beceremiyor olabiliriz. Trollük de bir sanat sanırım, Yetenek gerektiriyor. dini ve milli değerler hususlarında Trollük yapanları allah ıslah etsin, o ayrı mesele.