bugün

evet merak ettiğim durumdur, madem yerli, şahin,doğan gibi fiyatı olsaydı ya neden mercedes fiyatı, akpli yazarlar beni aydınlatabilir mi acaba.
şahin, doğanla togg'u bir tutan kitle de oy veriyor hesap et artık.
Togg'un fiyatının mantıklı ve makul açıklaması illaki vardır. Ben işin o tarafında değilim. Kişi başı 10.000$ yıllık milli gelire göre benim eve 50.000$ girmesi gerekirken; anca 5'te biri giriyor. Çevremde de bu rakamı kazanan kimse yok. Binada, komşularda, sokakta, falanda filanda işte... Demek ki mutlu azınlık nasıl bi' para kaldırıyorsa; bölünce 10.000$ kişi başı düşüyor. Vay babayun kemüğüne! O heriflere Togg fiyatı devede kulak bile değildir herhalde.
Mantıklı açıklaması 1 togg sana 2 togg bana.
şahin,doğan gibi diyorum hani yerli ya o bakımdan, yoksa fiyatı şahin fiyatı demek istemedim, madem yerli neden ithal arabalar kadar pahalı yarısı kada ucuz olması gerekmiyor mu masklavi ?
zaten benzeri ithallerin yarı fiyatından da ucuz, volvo xc40'ı veya 60'ı 970 bine alabiliyor musun? üstelik bu örnekler elektrikli de değil.
togg bir kesimin putu. inanmasanız da saygı duyun.. swh.
onu alacağına Avrupa araba alırsın daha iyi zaten yerli olmasının bir önemi yok aynı paraysa.
cintonik hala konuşuyor, halk mutlu fiyatlardan...
Parçaları Türk parası üzerinden hesaplanmayan hiçbir üretim yerli değildir.
Togg'un şuan piyasa değeri 2 milyon üstü olması gerekiyordu, devlet baba yine bir güzellik yaptıda mtv' sini %10' un altında tuttu elektrikli bir otomobilden bahsediyoruz sonuçta, 1290 TL' ye şuan full opsiyonlu araç Türkiye üzerinde yok, fiyatı diğer rakiplerine göre çok ucuz bile denebilir.
Araf süresi ﴾179﴿ Andolsun biz, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Bunların kalpleri vardır ama onlarla kavrayamazlar; gözleri vardır ama onlarla göremezler; kulakları vardır ama onlarla işitemezler. Onlar hayvanlar gibidir, hatta daha da şaşkındırlar. işte asıl gafiller onlardır.