bugün

entry'ler (6404)

açız ama ak parti abi

Ben boşuna demiyorum: Ülke insanımızın mallığını sınamayın! Geçen sene Bop'çuyu yeniden seçmemişler gibi davranıyorsunuz. Andımız'ı kaldırana yanlamış MHP örneği varken; hiçbir şeye şaşırmayın bence.

ak partiliyi çok fena döven chp belediye başkanı

Yeşilli ağabeyin yerinde olsam; benim elimden alamazlardı o kaşkavalı. Ağzı ile burnunu yer değiştirir, yerde hazır yatıyorken madenci yakını tekmeler gibi tekmeler, gâvura vurur gibi vururdum. Yattığına yatacağına pişman etmeden bırakmazdım. Seni babaannesinin hamam tasını gondiklediğimin dürzüsüne bak hele! Ağzınıza o "keşke galip gelseydi" dediğiniz Yonan ötürsün! Senin ve pantinizin...

günaydın sözlük

Günaydınlar olsun efendim! Hayırlı cumalar.

tavsiye edilen hobiler

Seçim sonuçları sonrası kaybeden Akape olunca A Haber izlemek. Bu sayılır mı?

ak partiliyi çok fena döven chp belediye başkanı

Vay vicdansızlar, vay! Bir adam böyle mi dövülür, böyle mi haşat edilir! Allah belayı vere Cuhape!

kent lokantası niye bedava değil demek

#eh başka söze gerek yok. gerçekten fakir fuhara için mevcut aşevleri sayısını artırıcağına ihtiyacı olmayan millete zararına yemek dağîtıyor. ohhh yağma hasan böreği sanki amk. aşevleri sayısını artır imamzade!#

Sizin haramzadeler o açılacak aşevlerinin de kaymağını yer diye açmıyordur imamson Reis. Kudurun bi zahmet! Ohhh, ohhh!

kent lokantası niye bedava değil demek

#akp yasa dışı örgüt mü?#

Öyle olsaydı; anca bu kadar zarar verebilirdi.

gezdim seni sokak sokak

Bunun bi' üst leveli "hadi ya, gel kalbime yatıya" denilen şarkıdır. Biri herifi mahalle sanıyor, diğeri kendini otel bellemiş. Yapman guzuuum :-).

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bilemedim. Bilmek her şey mi? Cehalet mutluluk mu angutluk mu? Türlü cevapsız sorular... Biz Raci olsak; biri de çıkıp Aynalı Baba gibi ateşe kahve sürüp neyini üflese, güzel sözlerinden üfürse... Olmaz mıydı?

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bilemedim. Kandırdılar. Bilgi cehaleti yener dediler, senelerce oyaladılar. Saplantılı fikirler doğruları bezdiriyor, sokup içine aymazca gezdiriyor, mutlu olmamızı bekliyor. Haz almak için tecavüze uğramak tek yol mu gerçekten?

türkiye işçi partisi

Bir ringe çıkıyor ve eşit olmayan şartlarda 5-6 yarma boksör ile karşılaşıyorsunuz. Bu esnada size daha iyi vursunlar diye antrenörünüz olacak dingil köpek elinizi arkadan tutuyor; ki boksörler sizi haşat etsin. Bu durumda ne yaparsınız? Önce o antrenörün anasının hatrını sorar mısınız, sormaz mısınız? Bizim boksör sadece herifi ring dışına atıp diğerlerini de patates etmiş, hepsi bu. Soykırım diye bir şey hiç olmadı ve olmayacak. Siz Mehmetçik'i kiralık katil mi sanıyorsunuz? Onun alnı ak, ruhu pak, adam gibi mert ve delikanlıdır. Kimseye haksızlık etmez. Soykırım yapmamışız; ama amiyane tabirle analarını bellesek yeri imiş. Tehcirin adı soykırım olamaz. Salak salak konuşmasın kimse! Vatanına hainlik etmeyen Ermeni de Yahudi de Kürt de olsa baş tacıdır. Ülkesine hainlik eden Türk de olsa kansız köpektir. Durum bu kadar açık ve net.

günaydın sözlük

Günaydınlar olsun efendim!

barış akarsu

Kanı deli akan kral bi' çocuktu. Allah rahmet etsin!

chp li o tekin in öcalan ın fotosu ile pozu

Siz mevzuyu ya anlamıyor ya da gavur inadınıza yedirip doğruyu diyemiyorsunuz. Allah Chp'nin, Akp'nin, Mhp'nin, iyip'in, Dem'in ve sair ne kadar parti; Bop'çunun, Kılıçtar'ın, Özel'in, Meral'in, Selo'nun ve sair de ne kadar da siyasetçi varsa, istisnasız belasını versin! Salak mısınız siz yavrum? Pkk dün de bugün de yarın da teröristtir. Dem mi ne zıkkımdır; dün de bugün de yarın da terör destekçisi kansız bir partidir. Bugüne göre değil vicdanınızla konuşun! Oy için Hdp ile kanki olup "400'ü verin bu iş bitsin" dediklerinde Hdp ile toplam sayı kastedilmişti. Allah yüzümüze baktı ve salt çoğunluk olan 376'nın 1 eksiğini alabildi, bu BOP'çu ve kankisi HDP. O zamana kadar ortaktılar ve anayasanın içinden geçeceklerdi. Pkklılar dahi iktidarın gözünde "sevgi pıtırcığıydı!" o zamana kadar. Doğruyu konuşun, partizanlık yapmayın, totoş olmayın! Delikanlı olun iki dakika! Benim ettiğim lafın aynını edin de sonra resim paylaşırsınız. Siz Bop'çu "Sayın! Apo" derken neredeydiniz, rahmeti gazabını aşarken! Sağır mı olmuştunuz? Adam olun lan! Koruyacaksanız yüce dinimiz islamı, Türklüğün onurunu, adamlığı ve delikanlılığı koruyun! Pırasa bıyıklı bi' BOP'çuyu değil! Delikanlı olun!

aynı dizileri tekrar tekrar izlemek

Yeditepe istanbul'u neredeyse her sene baştan sona izlerim. Canım çok sıkkın ve ölecek gibi olduğumda da Sadri Alışık'ın "Serseri" filmini izlerim. Psikolojim ülkedeki çoğunluk gibi kötü. Bunlar beni düzeltiyor. Hele Tranko Buskas hapımı da içersem; benden kralı yok :-).

#yaa işte ak parti 13 sene önce o parti ile çözüm süreci uyguladı yaaa, evet 13 sene önce yapılan bir hata idi o süreç.#

Kansızlığın adı ne zamandan beri hata oldu? Anlat da bilelim yeğen! Has skechers'ınız oradan!

Chp'den bana ne! Bu aşağıdaki resimleri objektif arkadaşların yorumlaması için bırakıyorum. Fotomontaj olmadığını eşşek gibi hepimiz biliyoruz; ama yine de fotomontaj olduğunu iddia edecek olanlar çıkacaktır. Allah tüm siyasilerin belasını versin!

görsel
görsel

sözlükte 1 takipçimin olması

Al sana 2! Bu da benim için :-).

göz çizdirildikten sonra tekrar bozulur mu

Ben 2006'nın Kasım'ında lasik yaptırdım. Göz numaram 3 yıldır 2.50 miyop idi. ikisi de aynıydı ve ondan evvelde en yüksek 3.50'yi görmüştü. 2013'e kadar mükemmel bi' görüşüm vardı. O sene resim kursuna başladım ve bir parça görüşüm değişti. O günden bugüne kadar aynı şekilde ve hiçbir değişiklik yok. En son geçen yıl bir etkinlikte makine ölçümünde sağ göz biraz daha fazla olmak kaydıyla astigmat çıktı; fakat beni etkileyecek kadar bariz bir şey yok. Yaşamımın sonuna kadar bu kalite bir görüşle yaşayabilirsem, ne mutlu bana :-).

murat kurum kurudu gitti

Susuzluktan kurursak; Allah'ın işidir, karışılmaz. Yağmuru da bu dürzü imamoğlu mu yağdıracak, be angutyos? O değil de fena kudurttu reis: Tıpkı sizin Reis gibi 3 defadır koyuyor, 2 defa oldu diye söylüyorsunuz. Matematik doğru söylüyor; ama siz yalana kanıyorsunuz, farkında değilsiniz. 5 yaşındaki çocuğun cevabını vereceği işlemi, koca koca herifler işinize geldiği gibi çarpıtıyorsunuz; oysa Müslüman iki şeyi yapmaz: Yalan söylemez ve emanete ihanet etmez. Bu ikisini yapıyorsan gerisininin (namaz, oruç, hac, zekat, kelime-i şehadet) önemi kalmıyor. Münafığın imanı ilahi huzura kadardır. Doğrusunu yüce Allah bilir.