bugün

entry'ler (41)

bir kuruyemiş olsanız ne olurdunuz

kaju olmayı tercih ederdim sarı olduğum için.

togg yerli arabaysa neden fiyatı avrupa

onu alacağına Avrupa araba alırsın daha iyi zaten yerli olmasının bir önemi yok aynı paraysa.

medyumun seçimi tahmin etmesi

Bu kadarını bile bilmesi benim açımdan normal bir insan olmadığını kesinlikle kanıtlıyor.

#umutpak

edit: bunu bizde sıradan insanlarda tahmin edebilirdik demiş birisi adam oran vermiş seçilenin oranını tutturmak asıl başarı zaten yoksa iki ihtimal var arkadaşım.

başı açık karısını türbanlı kadınla aldatan erkek

fantazisi vardır başka açıklaması yok Allah o erkeğin eşine sabır versin.

adana da kurban etinin kilosunun 140 tl olması

az bile şu piyasada şaşırmamak gerek.

umut pak

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yine şaşırtmıştır şuana kadar tarihte kimsenin bir seçimi oranına kadar bilebildiğini hatırlamıyorum. Sosyal platformlarda Astrolog diye gezinenlerin asıl bu adamdan ders alması gerektiğine inanıyorum.

görsel
görsel

karı kız işleri boş işler diyen erkek

samimi bir şekilde söylüyorsa eşcinseldir samimi değilse de karı kız ayağı çoktur sadece dikkat çekmemek için böyle konuşuyordur.

adana kebabıyla meşhur ilimiz

adanadır hadi o da olmazsa osmaniyedir.

akp nin halka tepeden bakan elitleri

bu halka müstehaktır sonuç itibariyle insanları yukarıdan gören vekillerin ve para babalarının bulunduğu parti.

ak parti islamcı bir parti midir

Doğru denilebilir islamcı bir parti olabilir fakat gerçekten islamcımıdır(!) şüphe konusu?

hobiden para kazanmak

zevkle yapıldığı için yorulunmayacak bir iştir.

salih memişoğlu vefat etti

Alacak verecek kavgasından dolayı istanbul çekmeköyde oğlunun (burak memişoğlu) işletmeciliğini yaptığı hayvanat bahçesinde yanında ki ömer faruk zengin ile kurşunlanarak öldürülmüştür.
Bağcılar ve başakşehirdeki ofisine ne olacağı bilinmiyor fakat metafizik uzmanı umut pak'ı varisi olarak göstermiştir ayrıca eski komşusudur görünüşe göre salih hocanın ilmini umut pak devam ettirecektir.
Sevenlerine baş sağlığı dileriz.
Haberin tamamı buradadır.
https://www.sabah.com.tr/...a-hayatini-kaybetti-video

Edit: sosyal medyada ve sayfasında öğrencisi veya elini kimseye bırakmadığı söyleniyor bizzat umut pak'a da sordum öğrencisi olmadığını söyledi. Burada bir yanlış anlaşılma var herkesten özür diliyorum. elini kimseye bırakmamış, öğrenciside yokmuş arkasında bıraktığı. Lakin Umut Pak tanışıklığı ve komşuluk bağı kadar olduğunu dile getirdi. eskiden de onun hastaları kendisine geliyormuş salih hocadan sonra işinin ehli umut pak kaldı da diyebiliriz.

umut pak

Medyum, Spiritüel ilimler ve Metafizik Uzmanı olarak bilinen, internet sayfaları olan ve hayli uzun süredir bu ortamda insanların güvenini kazanmış kişidir.
Ofisi istanbul Bakırköy'dedir ve resmi vergi levhalı çalışmaktadır.
2017 yılıyla ilgili öngörülerinin tamamı tutmuş hatta 2020 corona virüsünü de 4 yıl önceden sayfalarında yazıp paylaşmıştır.
Ortamda ki diğer medyumlarla karıştırmayınız kesinlikle dolandırıcı değildir hakkında bazen kötü yorumlarda bulunsa internet ortamında rekabet çoktur ve karalayanıda elbette olacaktır.
Ama şunu diyebilirim tartışmasız internet platformundaki en dürüst işini yapan ve bilendir.
Ortalıkta aynı işi yaptığını söyleyenler bu adamın eline su dökemezler bile.
Ülkemizde değeri bilinmeyen nadir insanlardan birisidir.
Aynı zamanda Astrolog, Bioenerji, Reiki ve Kişisel Koçluk Danışmanlık hizmetleri de vermektedir.
Masmavi gözlü, Samsun Çarsambalıdır.
Web sitesi de budur;
http://www.umutpak.com

kadınla erkek eşit değil diyen tip

En doğrusunu diyen tiptir. Ne yani kadın ve erkek eşitmidir? değildir tabiki bunun tartışmasını açmak bile saçmadır.

ukraynalı kız vs türk kızı

Ukrayna'ya gidip görmüş birisi olarak tabi ki Ukrayna kızı diyorum.

çinlilerle akraba olduğumuz gerçeği

Yukarıdaki yazar heralde yanlış okumuş bana tarih anlatıyor.

çinlilerle akraba olduğumuz gerçeği

Asırlardır Çinliler ile aynı coğrafya da yaşamışız birbirimizden kız alıp vermişiz ve artık akraba olmuşuz. Düşman olabiliriz ama akraba değiliz diyemeyiz.

terkeden kızdan daha iyisini bulmak

Bir erkeğin hayatındaki en büyük şansı demektir.

show haber

Abartıdan başka hiçbirşey değildir.

burhan dalgalı

Parayı verenin çıktığı bu adalet(!) karşısında hiçbir hükmü olmayan sapığın teki cinci hocadır.
Aslında cinci hoca da denilmez ki. Hakkıyla cinci hocalık yapanlarda var zaten cinci hoca olsa böyle birşeye de kalkışmaz ya! sapık işte