bugün

ahanida bu ablamiz, acin dinleyin, siz karar verin. Ben dinledim, bu my heart will go on performansindan sonra celine dion a, titanic e hepsine bi fatiha yollayalim.

ahanida linki

http://www.timsah.com/Titanikin-gercek-batma-sebebi/p0MPdvcQtU5?utm_source=facebook&utm_medium=paylas&utm_campaign=facebook+video#yorumlar
arkada sallanan ayaklar her şeyi özetlemiştir.
titaniği asıl batıran istanbul un gerçek fatihi kenan abimizdir.
hep buz kütlesine suçu atarlar ama kaptan etti yolculuğun içine, uyuyor muydu ne yapıyorduysa göremedi kocaman buz dağı. tek kelimeyle yazık.
kaptan salaklığı .
GEMiDE BiR ŞAKiRT VARMIş. ingilizlerde dünya üzerinde tek bir şakirtten kurtulsak bile kardır deyip kıymışlar titaniğe...
batma sebebi gemi buzdağına ilerlerken kaptanın o sırada gemi muaviniyle birlikte makina dairesinde alem yapmasıdır.
mürettebatın gemi kaynaklarını sorumsuzca harcamaları.
lanet federallerin işidir kanımca.
kaçak yakıt kullanmış.
(bkz: ismail abi)
izlenilene göre röntgenci kule görevlilerinin heves ve hevalarına uymalarıdır..
5 demiş fakat 4te kalmıştır.
(bkz: batak)
(bkz: kedidir kedi)
Jack ve Kate'in atesine daha fazla dayanamamistir. Baska n'olcak ki?
genel ahlak yasalarına aykırı olan "gemi içinde bile araba fantezisi" yüzünden tanrı tarafından batırılmıştır.
ergenekon yapılanmasının eylemi olmasıdır. bağlantı için mümtaz'er türköne ne sipariş verilsin. o bulur.
(bkz: illuminati)*
gerilme giderme tavlaması.

malzeme dersi 2. vize sorusu.
çünkü eşşeğin zikinden dolayı. bunu da kimse bilmez mesela böyle ama..
sorsan söylemezler ama budur yani.
gemi buzdağına mı çarptı, buz dağı gelip gemiye mi çarptı bilmem ama bu kız sanki biraz kötü söylüyor.
müzik dinliyordum du bakam bu neymiş dedim açtım videoyu, açmaz olaydım akşam akşam hayattan soğuttu amk.
kehaneti de varmış bunun.
şirktir.
(bkz: amerika nın oyunu bunlar)
bir iddiaya göre gemide kargaşa çıkaran 4 bingöllüyü yatıştırmaya çalışan kaptanın, görev mahalleni terketmesi yüzünden buz dağına çarpmıştır.
bingöllü ne arar titanic'te diyenler için (bkz: titanic te 4 bingöl lü olması sorunsalı)