bugün

(#8617210) burda gayet net açıkladım ama anlamamış galiba. "abi sen harikaydın, çok güzel mizahın vardı, şimdi niye bozdun" diyen yazar. dost acı söyler. eğer mizah yapıyorsan eleştiriden faydalanman gerekir. kaldıramayıp ergen tripleri atacaksan olmaz bu iş.
mhp'nin 40.yılına kafayı takmış yazardır.*
Batman'le çok takışır bu. Hiç uslanmak bilmez. Ama makyajını kim yapıyosa güzel yapıyor. O yönünü severim.
eski havası yok son zamanlarda the joker nickini görünce merak uyandıran entryleri son zamanlarda yok.
gece gece şakalı komikli entry'ler girerek beni güldüren yazar.
provakatör kürt kızlarıyla nasıl konuşulacağını gerçekten bilmeyen yazar. yani şu sözlükte ırkçılık olmasın diye en fazla mücadeleyi veren insanlardan biriyim, ama bunları görünce lanet ediyorum.

şimdi bu zelal denen yazar sadece siyasi nedenlerden dolayı izmirli kızlara "boya küpleri, çirkinler" filan dedi. ben de gayet iyi niyetle "haksızlık etme, bence güzeller" deyince tepki çekti. neyleyim ben şimdi dostlar?
--spoiler--
ateist ve güvenilmeyecek biri olduğumu düşünen yazar. hangi entrymde böyle bir bulguya rastladın ki? bunu neresinden uydurduğunu gerçekten merak ediyorum.
--spoiler--
nick altıma önce bunu yazmış. neremden uydurduğumu da merak etmiş liseli yazarımız. sonra da entrysini editleyip şunu eklemiş;
--spoiler--
edit: sekadam bunun kulu ve elçisidir. sizin gibi yobazlar adamı zorla ateist yaparlar.
--spoiler--
sence bunu yazan bir adam müslüman olabilir mi?
(bkz: buda kapağı)
dahi anlamındaki de'yi ayrı yazmayı bilmeyen türkçü-islamcı yazarları yaşadıkları bu yaman çelişkiden dolayı kaale almayacak yazar. ama şunları söylemeden geçemeyeceğim. "sizin gibi yobazlar adamı zorla ateist yaparlar" cümlesini sonuna kadar savunuyorum. ateist değilim, ama olaya ben değil de biz gözüyle bakarsak dinini sade bir şekilde yaşamak isteyen insanlar işte böyle örümcek beyinli yobazlar yüzünden dinlerinden soğuyorlar. anlatmak istediğim buydu. ama allah'la kul arasına girmeye çalışan fethullahçılar bunu anlamazlar, anlayamazlar. tek amaçları dini kullanmaktır.

milliyetçiliği ve dini sömürerek rant elde etmeye çalışanların tepesinden inmeyeceğim.
bana attığı msjı çaylak edildiğim için cevabını #9744015 burdan verdiğim yazar. ırkçılığa ve faşistliğe karşıdır eyvallah.
komedi filmlerinden anlayan, yazar kardeşim...
Nadir bulunan yazarlardan.
açtığı devlet bahçeli kükrerken cüccük hareketi yapmak başlığını, güpegündüz benden esinlenen fakat herhangi bir not düşmemesiyle de, adının esinlenmek değil çalmak olmasına neden olan boş yazar.

orijinal başlık; (bkz: metroda cool takılan gence cüccük hareketi yapmak/#10652908)
insanların sözleri yorumlama biçimlerine karışan yazardır. hey maşallah...

(#10717332) - ayrıca hiç bir değil, hiçbir kardeşim. önce türkçe... türkiye çöl olmasın!
"the joker is a homicidal maniac with a clown-like appearance who takes comedic delight in violent crime, creating chaos and challenging batman. he is generally acknowledged to be batman's arch-nemesis and worst enemy, gleefully citing the relationship between the two as being comedy and tragedy, disorder and order, two sides of the same coin."

(bkz: heath ledger)
(bkz: the dark knight)
(bkz: why so serious)
nisanın ortasında açtığı başlıklarını uplayarak sol tarafı ele geçirmiş olan yazar.
- bütün parayı alıp gidebileceğini mi sanıyorsun ?
Joker : evet.
isteyene isim adres ve eğitim bilgilerini verebileceğim yazar.
yazdığı entrylerin sonuna mutlaka not ekleyen yazar. akp yi övüp şakirt değil diyor, kürtleri savunup kürt değilim diyor. kalıbına sığmayan bir insan sanırım.
(bkz: #11643826)

çok kanım ısındı. yirimm!
ülkücülerden vaktinde çok dayak yiyen yazarlardan birine benziyor.gelip kinini kusması da bundan olsa gerek.
neyse kussun biraz arkadaş açılır.
(#11773713) saydıklarının hepsine kısaca biz kapitalizm diyoruz.
(#11773713) 7. madden yanlıs en azından islam dininde kadın ve erkek esittir, cok eslilik araplardan kalma bir durumdur

ayrıca orada bahsettiklerin tanrının yaratma şeklinden değil insanların yaşamayı seçme şeklinden kaynaklanır, unutma ki 2 dünya savaşı da dini inançlardan değil tamammen politik çıkarlardan kaynaklanır.
tanımam etmem.
that 70s show ekibinin coverı güldüren steve miller şarkısı.

cover için:
http://www.youtube.com/watch?v=JqFsMBAwCp0
Joker: Planı olan bir adam gibi mi duruyorum. Benim ne olduğumu biliyormusun? Ben arabaları kovalayan köpek gibiyim. Eğer yakalasam bile ne yapacağımı bilemem. Anlarısn ya ben sadece yaparım.

Kısacası bu film sektörünün görebileceği en yaratıcı, etkili karakteridir.
güncel Önemli Başlıklar