bugün

entry'ler (182)

kerimcan durmaz ın erkek olmaya karar vermesi

kerimcan durmaz'ın hetero olmaya karar vermesi şeklinde değiştirilmesi gerektiğini düşündüğüm başlıktır. zira eşcinseller kadın veya erkek olarak yönelimlerini yaşamaktadırlar.

depresyonda olan insana tavsiyeler

depresyonda olduğunu farkettiyse zaten ışık görünmeye başlamıştır. Depresyonda olduğunu anlamadan geçen aylar ve hatta yıllar insanın etini cımbızla söker. Kişiye iyi gelen bir uğraş vs yakalanmışsa devam edilmeli nezlimde ve profesyonel yardımla bünye yokuş aşağı ikide vurdurulmalıdır.

şu anda çalan şarkı

(bkz: keşke şu an çalsaydı denilen şarkılar)

Bedük- Terapi

keşke şu an çalsaydı denilen şarkılar

tesadüfen çalışyor olsaydı da sanki durduk yere kafamda klip dönseydi hayatımın şu anı ile ilgili dedirten şarkılardır. ilk taşı atıyorum:

Foo Fighters-Everlong

yazarların hayatlarını devam ettirme motivasyonu

dibi gelmiş diş macunundan sürekli yarım nohut boyutu macun çıkarma çabası ile benzer aktivitedir. Motivasyon fransada bir semt adıdır adeta.

6 kelimelik hikayeler

keşke evlense de ben de vazgeçsem.

sizi asosyal olmaya iten ne

Zarar görme korkusu, insanlar,güven sorunu ve -belki de en önemlisi- kötü olamama,ya da kötü olmak için doğru zamanlamayı tutturamama olabilir. Ama genel olarak korkudur bence insanı asosyal olmaya iten.

Acı tarafı belli bir zaman birşeyler yapmak için korkarsan korkunu yendiğinde onu başarmak,yapmak için fazla yaşlı olduğunu hissedebilirsin,yani korkuyorsan hemen hallet yoksa bir anlamı kalmayacak.

quicksilver mı flash mı dilemması

Aslında X-Men:Days of future past filminde quicksilver gerçekten çok iyi bir karakterdi daha çok durmalıydı,son avengers filminde çok ısınamadım bu yüzden belkide. Ama DC'de olan iki favori karakterden biri olan Flash ise bambaşka hızlı adam olunca ilk göz ağrım gibi bişey aslında eskiden star'da yayınlanan bir Flash dizisi vardı,cumaları yayınlanıyordu hatta. Ondan beridir Flash bir tık öndedir.

Son Avengers filminde quicksilver biraz daha iyi olaydı. Kesin bir dilemma yaşardım.

alkol icmeme sebebin dinsel mi

Büyük bir oranda evet,ama hiç içmeme gibi değil aslında. Az içmek,nasiren kullanmak özel zamanlarda. Diğer kısım ise aslında farkettim,tadını .ok sevmiyorum bu bokun. Ama arada iyi gidiyor,Allah affetsin.

bir erkeğin zeki olduğunu anlama yolları

Konuşturun efendim,ne kadar az konuşuyosa kafası o kadar çok çalışıyor diyebiliriz.

turkcell in özel numaradan araması

(bkz: beni bi çaldır bişey deniyorum)

bulmacalarda sık çıkan sorular

Eski dilde tren : şimendifer

uludağ sözlük hesabı nasıl silinir

(bkz: Merak etme onlar sizi bulur hesabınızı siler)

günün en gavat yazarı

bu sıralamada yukarı çıkmaya çalışan kişi her zaman en gavat olacaktır.

pazar günü beraber gezilecek arkadaş bulamamak

umut sarıkaya tipi mutsuzluk örneklerine bir yenisini ekletecek durumdur.

178 cm sarışın yeşil gözlü zeki komik tatlı kız

ben de kayseriye giderken yerden yükseldim şahitlerim var.

asgari ücretin yükselmesini istemeyen tip

büyük ihtimalle sanayiide dükkan sahibidir.

kısa şort giyen erkek

(bkz: canım sen şöyle ayrıl kenara)

sözlük yazarlarının koleksiyonları

tembellik koleksiyonum var,karar verip biriktirmeye başladığım sonradan dağılan. Yani içinde parça olmayan tek koleksiyondur belki de.

hem eski hem de güzel erkek isimleri

Reşat, ağırlığı var ismin.