bugün

entry'ler (418)

tanrı yoksa biz bir şey kaybetmeyiz ama ya varsa

biz ve siz diye ayırmanın sizleştireceğini bilmeyen bizlerin, inanmayan insanların eksik veya kötü olan yanlarından, kendimize iyi veya tam anlamda tatminler oluşturmak için seçtiğimiz köşeye sıkıştırma yöntemi. Peygamberler acaba böyle bir usluba ne derdi sorusu da insanın aklına gelmiyor değil... Birincisi tanrı değil, Allah... ikincisi varsa veya yoksa diye önerme içinde kullandığın şey kalem silgi değil...Üçüncüsü umut verip iyi ahlaklı hayatından örnekler vermek dururken, neden daha başlangıçta biz siz diye ayrım yaparak baştan kaybediyoruz ki bu güzel tartışmayı....kendime bile ağır gelen bir yazı yazmak zorunda bırakanlar utansın...

kalkar kalkmaz sozluge giren insan akp secmenidir

ülkenin yüzde 51 i erken kalkıyor dicek birazdan iyi izle. üniversitelerden sayısal bölüm tercih edince adam olur demişlerdi banada... ama olamadık çünkü üşüyoruz reyiz.

incir reçeli

"gittin ya kafam hep duman" cümlesinin geçtiği şarkıyı söyleyen adamı canlandıran aktore ben olmuş bu adam derim. başka cümle kelime hatta harf e gerek duymam... o küçük an yeter bize o adamı yaşamaya...

incir reçeli

tekilayı bu şekilde yuvarlıcan, bardan gece aleminden çıkmıcan, kafalar at kafası, ciğerler olmuş sünger, adamla aynı yatağa gircen, elletmicen...

canım sevişmek istemiyor dicen genç... aids miş hiv+ mış... tamam anladık elinde mi yok ki elizabeth yok, adam eriyo karşında, ağzında mı yok !!! her şeyi geçtim... bugun bi kutu prezervatif 3-4 lira...

burası çok dar burası çekilir dert değil... !!!kolpacı kadınsın sen!!! başım ağrıyo diyen kadına saygım sonsuz... ama aidsim diyen biraz abartıyo derim ben...

incir reçeli

"hiv + olanlara ölüm" slogandır bu filmde...

sözlük yazarlarının itirafları

senede 1-2 entry girip, bedavaya okuyorum yazdıklarınızı.. çok girmişim zamanında...

bir insanın solcu olabilme evreleri

Çay 50 kuruş olmuş diyerek kampüs kantininin önünde oturma eylemi yaparak baş gösterir. Sigara içmek şarttır,serde amerikan emperyalizmine düşmanlık olduğundan Samsun, veya 216 içilir... Pos bıyıkları olmayanlar Gocuk giyer ki Gocuk ismi biraz kabadır, ama olsun devrim için bu Yeşil Mont şarttır. Halay bilmeyenler grupta etkinlik gösteremez, varil içinde ateş yakmak ve üşümek gibi değişik alışkanlıklara da sahip olunması kaçınılmazdır. Kampüsteki sarışın kızlar düşünülerek masturbasyon yapan bu arkadaşlar, fön çekilmiş saçlı ve dar elbiseli bahar tazesi kızlardan biri ile çıkmak için aslında herşeyden vazgeçmeye hazırdırlar. Genelde benim kadar kıllı kızlara yakınlıklarından dolayı hep bastırılmış bir cinsellik vardır. Kırsal düşünce, hak ve özgürlük gibi şeylere dönüştükçe eylemler artar. okulda herkes kütüphanede ders çalışırken, bu arkadaşlar kütüphane önünde eylem yaparak pos bıyıklı abilerince anlatılmış hikayelere inanarak beyin fırtınaları yapmaktadırlar.

sazlar sözler halaylar kariyer nette arama yaparken fayda sağlamayacak, aksine keşke emperyalist olsaydık ulan ne bok yedik biz diye pisman olunacaktır. ama nedense çok geç olmuştur.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

http://twitter.com/ironnyss

ulu sözlük ekşi nin çöplüğü mü

Uludağ sözlükte işi gücü olan adam sayısı daima < ekşi sözlükte işi gücü olan adam sayısı

şimdi kalite farkına gelirsek şayet, elbetteki cinsel açlığın yeni yetme yaş sınıfına ait yazarlarımızın entrylerini de etkilediğini söylemek hiç de yanlış olmaz.

insan anket yapar ok... seks ile ilgili cinsellik ile ilgili şeyler de yazar... ama hep bunu yapıyosa ben böyle insanın insanlığını s.kim diyesim gelio... ki hayatta da demem...

bir yazar ismi arayacağım zaman nedense ekşi sözlük e bakıyorum... derim... kapıyı çarpar giderim...

(bkz: ona bakarsan google da ekşi sözlükten büyük)
(bkz: entry kalitesindeki irtifa kaybı)

pazar günü seni kilisede göremedim ömer

1
--pazar günü seni kilisede göremedim omer.
--elhamdülillah!

2
--Kipaya gittik abi,çocuklar bi hava alsın dedim

3
--Bi s.ktir git olm!!! Sende cumaya Gelmedin!!!

4
--Bi huzur versen diyorum artık ya... Din değiştirdim olm ben! ne mal çıktın lan sen!!!

5
--pazar günü seni kilisede göremedim omer
--cumaya gidiyorum artık pazarları tatil.

türkiye de 24 nisan ermeni soykırımı anma

Hangi soykırım başkanım, bak adamlar amerikayı sallıyor, soyu sopu kırık değil bunların, çok da güzel çoğalıp yayılmışlar... kim uyduruyor, lütfen ama...

(bkz: keeping up with the kardashians)

entry kalitesindeki irtifa kaybı

ne gariptir ki hepsini okuyorum, neşelenmemi sağlıyor belkide... kah entrylere yeni entryler ekliyor, kah oylamalarda bulunuyorum. itiraf ediyorum o kötü oylamayı ben girdim... ohhh ne güzel girdim... hmmm pekde güzel girdim...

girmek, penetre olmak, sınırları zorlamak. (bkz: entry kalitesindeki irtifa kaybında çığır açmak)

taraf gazetesinden nefret etme sebebleri

Türk basınında dini motifler ve sosyalizmin tandansı.

entry kalitesindeki irtifa kaybı

hadi hep birlikte soldaki panele bakalım ve penis, sik, taşak, am, göt, cinsellik, seks, kızlar, erkekler, pompalamak, düzüşmek, yiyişmek gibi yeni yetmelerin en sevdikleri kelimeler grubundan bir veya birden fazla kelime arayalım önermesi ile, uygulamalı olarak tanımı idrak edebildiğimiz olgu...
--Nesil bozuk aga
--hangisi?

özlem nihan yeğengil

Çevirilerinden bazıları aşağıda listelenmiştir.

deja vu - susan fraser
intihar cinayet - keith ablow
piç fantazi - luke rhinehart
zar adam'ın peşinde - luke rhinehart

özlem nihan yeğengil

piç fantazi isimli romanı okuduğumda bu romanın dilimize çevrilme işini yapmış olan çevirmen.
----do you speak english ozlem?
----i m english moruk!!!!

piç fantazi

Luke Rhinehart tarafından yazılmış, Özlem Nihal Yeğengil tarafından çevrilmiş, Pegasus Yayınevince yayımlanmış ararşik, felsefi, çılgın ve bilinçaltınızı altüst edici bir psikolojik roman.

keeping up with the kardashians

severek izlediğim, paranın dibine vurmuş ermeni ailesinin digiturk'de yayınlanan programı.

son yıllarda kürtlerin dilinin uzaması

sonu gelmeyen tartışmalara ve üzerimizde oynanmak istenen oyuna ait oluyorsunuz diyeni dokuz köyden kovarlar.

izleyin bak.

iki erkeğin en seksi olduğu an

tecrübesiz bir bayan için kaçınılması
tecrübeli bir bayan için kaçırılmaması
her hangi bir diğer üçüncü yalnız erkek için ibnemisin olm kaç git - durumudur.