bugün

içinde bulunduğum/bulunacağım durumdur.

Çok başka şeyler hissediyorum yahu, avusturyada yaşıyorlar tatil için geldiler. 1 senede bu kadar büyüyüp güzelleşmesi çok şaşırttı beni. Onu görmemek için inmiyorum aşağı kata *
edit : 20 yaşındayım kendi işlettiğim işletmem var. teyzemin kızı 19 yaşında.
Aslında hiç sevmezdim aile içinde bu tip şeylerin cereyen etmesini. Fakat bilirsiniz, kalp işte laftan anlamaz. Onunda gizli bakışlarını yakalıyorum. Doğrusu, kafada bitirmek olacak galiba, liseden beri böyle şeyler hissetmeyeli epey zaman olmuş be.

edit 2 : teyze kızına nikah düşermiş. ehehe

edit 3 : siz hiç aşık olmadınız mı lan ? Ne halden anlarsınız, kötü şeyler de düşünmüyorum. Can sıkacaklar lütfen cevap yazmasın.
teyzesi olmayan erkek için imkansız olacak durumdur.
ayrıca;
":(" ne yahu? bence de inme ":/"
sözlük yazarlarının itirafları bölümüne yazmalıydın.
(bkz: yurt dışına gitmek için teyze kızıyla evlenmek)
ben komşu kızı melahata yanığım. bırak avusturyada yaşamayı direk kapı komşum lan. ama ben açılamıyorum bi türlü. tavsiyesi olan arkadaşlar buraya yazsın.

(bkz: hadi birer kahve içerken konuşmamıza devam edelim)
(bkz: in lan aşşağı çabuk)
(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
aklımı başımdan uzaklaştıran olaydır.

"içimden geldi yaşım kadar şimdi yağmur yağsın durmadan.
Çünkü yağdıkça içime kan damlar, kimse kalmaz.
Al beni koy yerine.Kendini yak ki düşün beni de.
Ben nefes almam hiç ağla diye.Gitme ve üstüme bas yine de.

Herşeyden vazgeçip gidersem kendime ağlarım, sen bana küçük bir umut verirdin ben se dünyaları.
Devrilmez dağları yok ettiğim rüyalarım.Uyanmadan önceki gülümsemem küçük hatalarım.
Ümit bir tarladır, ekip biçersin kahrını.Zaman zaman boş hayallerle kendini kandırıp.
Bütün ilk anların devamı gelir sanıp peşine koşanların farketmeden içine akar kanları.
Gözümden düşen herşeyin yerine bir şarkı söyleyin.En güzeli senden olsun söyle defalarca dinlerim.
- Defalarca dinledim; hep aynı şarkı, aynı satırlar, sürekli aynı kadın.
Nasıl baktığının bir önemi yok der gibi baktıkça içim parçalanır sen kendini sattıkça.
Ve senden kaçtıkça kendimi feda ettim, yüzüme bakıp yalan söylediğini içime attıkça.

Ben nasıl bakarım gözlerine?
Yerin altına girerim görme diye.
Baş ucumdaki boş kağıt işkence.
Ses etmeden uyurum senelerce.
Beni yak kendini de.

Bir gece uyan resmime bak ya da ağla.Kaybedip huzrunu dön dur yine.
Tam kalbinden vursunlar.Yağsın yine dursun kar, olmasın nevruz yine.
Sevme beni benden sonra.

Düşünmek herşeyi, düşünmek herşeyi yıkar.Düşünce derdine bilirsin tek sorun çıkar.
Hepsi onun gözleri, hepsi saf temiz sıva.Şimdi sonun yakın sen de onu affedip yıka.
içinde fitne fesat, işinde doğru dürüst.Demişti gitme be Sarp, kafamda bin bir hesap.
Laf anla işte ve yaz senin günlüğün bu.Yarısı dolu bir bardak senin güldüğün gün.
Gerisi boş ya kime gidip anlatayım? Ki yok bu yerde ağlayanım.
Kime gidip anlatayım? Ki yok bu yerde ağlayanım.
Birinci günün sonu, savaşı kazandım.ikinci günde düşmanım da yaralı azaldı.
Zamanım azaldı.Sevgili hayatım, sağlıcakla kal.

Ben nasıl bakarım gözlerine?
Yerin altına girerim görme diye.
Baş ucumdaki boş kağıt işkence.
Ses etmeden uyurum senelerce.
Beni yak kendini de. "
zeka özürlü doğacak bir çocuğa bile bile adım atmaktır.
(bkz: vazgeç gönül)
(bkz: akşam ne içeriz hayri abi)
aşkın akraba tanımamasıdır.
bana uplatmayın şu konuyu bre aşksızlar.
(bkz: iğrençsin ibne)
Annenin kızına aşık olmak gibidir. Sonuçta teyze anne yarısıdır.
teyzesinin kızı eğer gayet alımlı,hoş, güzel bir kız ise her erkeğin başına gelebilmesi muhtemel olaydır. ama siz yinede fazla sarmayın.
- 20 yaşındayım kendi işlettiğim işletmem var badi bulding yapıyorum, yüzmeyi, futbol oynamayı çok severim, boş zamanlarımda kitap okurum, film izlerim, teyze kızına talibim.
+ peki evlat biz bi düşünelim, 26 yaşında, doktor, 3 yabancı dil bilen, tus'u kazanmak üzere olan dayıoğlun da talip.
- tamam o zaman nasip artık.
+ öyle, hayırlısı.
adiliktir . yan gözle bakmak varmıdır öle.
-gönül bu kime konacağı belli olmaz diyen teyzeyi doğru çıkarmak.
iyi gene dayı kızına aşık olunmuş durumdur. dayı oğlunun amca oğluna olan aşkını gördü bu gözler.
aşkın gözü kördür derler ya harbiden doğru. teyze kızını bile görmüyormuş baksana.
çocukken olabilir belki birlikte geze geze sarmışsındır elemana birlikte elma falan çalarsın seninle 9 aylık oynar suya ayaklarını sokmaya gidersin falan bi eğlenirsin bi eğlenirsin seversin bu ne kadar aşk bilmemde ayrı bir seversin diğerlerinden bence biraz oyun falan oynayın çok geç kalmış sayılmazsınız eminim hoşlanacaktır o da senden kafasına falan 2 top at bak nasıl seviyor seni burdan piç kuzenime selamlar lan senin yüzünden çocukluğum ne halde geçti hala kurtulamadım etkilerinden bak millet aşık oluyor azıcık örnek alaydın ne olurdu ne biçim tehtid ederdim seni tüm paralarını alırdım tüh kafam çalışmamış o zaman üzüldüm şimdi...
gördüğümde, duyduğumda aklıma hep reşat nuri'nin çalıkuşu adlı romanını getiren cümle.
(bkz: nerde noktalama işaretleri)
ilerde ağzı gözü yamuk çocuklar size hesap sorduğunda
- gönül bu işte..
dersiniz.

göz göre göre trajediye sebep olmak budur işte. cehalet!
kuzeninden başka kimseyi bulamadın mı ? kardeştir lan o.
doğru bir şey değildir,yakın kan bağı vardır ensest ilişkidir akraba evlililği açıkçası midemi bulandırmaktadır.
bi çeşit kardeşe kaymak lan. ensest'tir kötüdür,kakadır. *
içinde bulunduğum durum. verirlerse hoş , vermezlerse dünyada insan mı kalmadı ?

verirlerse , gerekli testleri yaptırırım. böylece sakat çocuğun önüne geçtik.

kardeş gibiymiş... birlikte büyüdüğün kişi , kardeş gibidir bir kere. teyze anne yarısı olsa bir Allah'ın kulu evlenmezdi teyzesinin kızıyla. teyze kızı ensest ise komşu kızı 10x daha ensesttir. ayrı şehirlerde yaşıyoruz zaten.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar