Yıllardır olan bu sene değişen durum. Hahaha.
Manavlar da oy kullanmıştı demi?
Akp ye verince din kardesi
chp ye verince terörist
sie amk.
işte belli oluyor ki asıl bölücüler faşistlerdir kürtler akp ye oy verince kardeş muhalefete verince kalleş.
''terörist oylarıyla istanbulu kazanmak" akp nin yıllar önce hdp ile yaptığı iştir.

kendi yapınca barış çözüm süreci başkası yapınca vatan elden gidiyeeeee.
Kendinden olmayan biri kazanınca yaftalama hareketi. Nasıl daha öncesinde seçimlere saygı duyulduysa sizin desteklemediğiniz aday kazanınca sizde seçim sonuçlarına saygı göstereceksiniz. Bu bölücü yaklaşımı aşmanızı temenni ediyorum.
Çok pis laflar hazırlayıp tıklamıştım. Entryi okuyunca serinledim.

Çok şükür mazide kaldı.
Chp kazanınca birden o oylar hdpli seçmen oluveriyor.

Yavşaklık parayla değil tabi.
çok açık görülüyor.

CHP koltuğuna oturduğu ilk günden beri Kandil'in istekleri doğrultusunda hareket eden Özgür Özel'e PKK medyasından övgü dolu sözler geldi. Terör örgütü PKK'nın hain saldırısı sonrası şehit olan 12 askerimiz için TBMM'de hazırlanan ortak bildiriye imza atmayan Özel, Kandil'in takdirini kazandı.

Kaynak: https://www.trhaber.com/g...rini-kazandi-h631365.html
Asla kesin olarak kanıtlanamayacak, büyük ihtimalle büyük üzüntü yaşayan birinin yönelttiği iddia. Bazıları ağlıyor bile olabilir hatta. *
Bi siktir git denilen dindoş zırvaları

Ağla melis.
Alooo! Türkiye'yi kazandık. ALOOO!
Ak troller mesaiye başlamiş.
istanbul halki imamoğlundan memnun demek ki. Bu onu gösterir.
çözüm sürecinde teröristlerin kıçını yalayanların, fetöcüleri kozmik odaya sokup devletin gizli sırlarını talan edenlerin uydurduğu zırvalık. terörist kıçı yalamayı en iyi malum parti bilir. suriye'deki cihatçı katillere silahları ebem mi yolladı? onları sınırdan geçiren ebem miydi? algıcı onun bunun çocukları sizi.
görsel
Bahane diye bulduğun bahaneye attırayım dediğim olay.
neredeyse 700 bin oy fark var hala bu skimsonikler boş yapıyor.
Akp nin büyükşehirleri ve anadolunun cogu şehrini kaybetmesinin nedeni bu bölücü tutumu zaten. Akp belediye seçimlerini kazandığı zamanlarda hdp yi bi yalamadığı kalmıştı.
ağlamaya devam et.
millete terörist deyip halkı kin ve düşmanlığa teşvik suçlamasına maruz kalacak yazar sıçmığının adalete hesap vermesiyle sonuçlanacaktır!!
şimdi savcılığa hesap verme vakti!!
CHP Dem'leniyor! Terörü kınamayan Özgür Özel'e PKK medyasından övgü: Kandil'in takdirini kazandı!

https://www.trhaber.com/g...rini-kazandi-h631365.html
Feridun Düzağaç'ın şarkısında söylediği gibi: Bu matematik bizi kandırıyor. 2014, 2018 ve 2023'te cumhurbaşkanı seçilene "2 kere seçildi" diyen de 2019'da 2 kere kanırta kanırta seçilip, şimdi seçilene de "2 kere seçildi" diyen aynı matematik. Sonuç yanlış olsa da bir gerçek var: Ajda Pekkan'ın şarkısındaki gibi, 5 yıl daha birileri için "uykusuz her gece"...
Yine aynı terane. E hani bu hükümet terörün belini kırmıştı? Her türlü demagoji yine diz boyu.
görsel

Bu fotoğrafa bakıp dili kıçına kaçanların martavalları. Gacırt diye geçirdi mi Eko, sen ondan haber ver! Pkk dün de bugün de yarın da terörist; Hadep de Hdp de Dem de aynı fokun lacivertidir. Bunu ben hep söyledim ve söylerim. Peki bu Fotoğrafa, Apo köpeğine "sayın" a , Pkk Habur karşılamalarına neden sesiniz çıkmadı? Eko tatile gidip selde burada değildi belki; ama sizin vicdanınız dönmemek üzere tatile mi gitmişti? iptirip gidin, ötede ağlayın!
Neden bedava vatandaşlık verdikleriniz sizi yüz üstümü bıraktı ?

Bu şarkımız da zamanında HDP'nin kucağında iktidara gelen şimdi ise terörist oyları ile geldiler diyip, sığınmacıya Haziran seçiminden önce vatandaşlık veren ve o zaman ekmeğini yiyip şimdi avucunu yalayanlara gelsin.
Müzeyyen Senardan geliyor....
Fincanı taştan oyarlar balam oyarlar, içine bade koyarlar... Demiş büyük sanatçımız keyifli dinlemeler.

https://youtu.be/yGqqdymeu-A?si=GaFDTNyC9ifbTJK1