bugün

tapınakçı ağbilere verilen ad.
(bkz: starcraft)
yanılmak yerine, yamulmak kelimesini duymaya tahammülü olmayan yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
yamulmama bile karşı olan yazar.
(bkz: ister yamulurum ister yamulmam)
(bkz: knights templar)
hoş gelmiş, sefalar getirmiş, kırmızı halılar serilesi yazar.
uyuyan dev. *
seovi'yle de tanışmış bugün, yazık günah..
uludah ayetleri'ni okuduktan sonra mutfaga gidip 7 bardak su icmis yazar.
(bkz: tanriyla uludag radyo dan kurulan baglanti)
şans eseri arkadaş olduğum ama daha doğru dürüst tanışamadığım, kendisine verilen eksilerden dert yanan ilk sözlük kankam.
(bkz: o ne demekse)
sözlükte karşılığı direkt olarak mason teşkilatı çıkan ingilizce sözcük
bir de biz zamanlar roger moore 'un oynadığı simon templar diye bi dizi vardı yanlış hatırlamıyorsam. yine james bondvari atraksiyonlara girerdi eleman her bölümde.
#2766730 no'lu girisinden kendisinin yiğit özgür olduğunu anladığım yazar. *
(#2763886) yazar orada doğru bir noktaya parmak basıyor. *
(bkz: dark templar) (bkz: high templar) (bkz: starcraft broodwar) (bkz: broodwar)
yazdıklarımı takip ettiğim, her zaman yorumlarını beklediğim değerli yazar.
beni taa istanbul sözlük'teyken öğretisine alan, ekşisözlük'ten başka sözlükler olduğunu bile ancak 2-3 ay önce öğrenebilecek cehalette olan bendenize yazar olmanın sınırlarını ve inceliklerini bıkmadan gösteren, kafa bir kardeşimizdir kendileri, eğlenerek takip etmekteyiz.. ayrıca bahsi geçen istanbul sözlük için yaptıklarını, fatih şehr-i istanbul'u fethederken yapmamıştır, o derece..
sol kolu ağrıyan adam...*
bir yanlış anlama eseri günahını aldığım yazar. kendisinden *özür diliyorum.
ayibin en buyugunu yaptigim, yazar arkadasim. yasadigim aksilikleri anlatmadim kendisine, yuzum tutmadi. umarim telafi etme sansini bulurum, bir gun. karsilikli icer, sohbet ederiz dedigim yazar arkadasim.
(bkz: toto)
sözlükteki toyluk dönemlerinde nick altına yazmış olduğum entryden dolayı kendinden özür dilediğim yazar.****
eksi oydan sonra gelmemesi gereken edit: bu aramızda bir konu karışmayınız lütfen.*
neden herkesin özür dilediğini anlamadığım yazar.. ne yaptınız lan adama?..
bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. özür dilerim!!
özür dilediğim yazardır. ona çok büyük bir kelekler yaptık. acaba bunun yükünü ne kadar taşıyabilecek omuzlarında. (bkz: kusura bakma toto)
dünün başlıklarında görmüşken, her ihtimale karşı bir de ben özür dileyeyim dediğim yazar. belki bir şey yapmışızdır, belli mi olur? insan, durup durup şüpheye düşüyor.
bugün tanışma imkanı bulduğum, hem çalışan hem de okuyan, yazarlık konusunda da çok yok kateden değerli kardeşim. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar