bugün

herkes kadar insan olanın sıfatı.
bayanları tenhada kıstırarak onların ırzına geçen insan türü.
coşkun göğen'in lakabıdır...
(bkz: tecavüzcü coşkun)
aynı olayın onun ailesine yapılması farz olan kişidir.
sucunun bedelinin hadım edilmek olması gereken insan modifiyeli, solunum yapan hede.
"ırzcı"ya da "ırz düşmanı" da denir bu kişilere.
sadece bedenen olmayan olgudur. zihni tecavüzde en az bedeni olanı kadar iğrençtir. kaçınılması ve yapanların şiddetle cezalandırılması gerekir.
hadım edilmeleri gereken hayvan sıfatının bile yakışmadığı * zavallılar.
hapse girdikten sonra diğer mahkumlar tarafından hakkettiğini alan hayvandan aciz varlık.
bush'un götündeki bok kadar bile değeri olmayan şerefsiz yaratık.
ölmesi gereken.
(bkz: veled-i zina)

hatta daha açık olmak gerekirse,
şerrrefsiz orrrospuçocuğu.
*
zorla cinsel ilişkiye giren kişidir.

bir de fantazi olarak tecavüzcü kavramı vardır. bir çift bu rolü birine oynatabilir.

ek olarak partnerinden zevk için bunu talep edenler de vardır. saçlarından duvara yapıştırılıp becerilmek isteyen insanlara da rastlanır, rastladık biliyoruz.

bir de konu ile alakalı iki fenomen:

tecavüzcü coşkun ve nuri alço'dur.
lanet olasıca bir lakaptır.
coşkun la özdeşleşmiştir.
anne babalara burdan seslenirim oğlunuzun adını coşkun koymayın tecavüzcü değilse bile etmek zorunda bıraktırıyorlar adamı.
(bkz: yeşilcam figüranları ve tiplemeleri)
çocukluğunda ya şiddet görmüş ya da cinsel istismara maruz kalmış kişidir.büyüdüğünde çocukluğunda kendisine yapılanların intikamını almak için önüne gelene zarar verir.bu nedenle ailede verilen ilk eğitim ve çocuğun korunması son derece önemlidir.
lanet olasıca bir lakaptır
t bag le özdeşleşmiştir
anne babalara buradan seslenirim oğlunuzun nickini t bag yapmayın tecavüzcü değilse bile etmek zorunda bıraktırıyorlar adamı.
(bkz: amerikan dizileri ve tiplemeleri)
suç aletini yanından ayıramayan kişidir.
öldürülmeleri gereken insanlardır.
annesinin, ablasının belki kızının yüzüne nasıl baktığını anlamadığım, orospu çocuklarıdır. bir nevi katillerdir.
Tecavüzcüye ceza verecek değiliz ya, Türk nüfusunu arttırdı diye alkışlarız, tecavüze uğrayanı ztn töre halleder, çocuğa da biz bakarız.....
doğrusu mütecaviz olan kelimedir.
Hadım edilmesinin bile az kaldığı, nice genç kızın hayatını karartan insan sıfatının çok dışındaki varlık.
neler götürdüğünü bilmeyen insandır. düşünmüyordur.
o kadınların kimisinin sesi çıkıyorda ya susup kenarda oturanlar. bununla yaşamaya çalışıp bir ömür acı çekenler. özgüveni elinden alınıp yerle bir edilenler.. onlar yaşamıyorlar.
Türlü türlü tecavüzler vardır. Bunlardan biri de insanlığa tecavüzdür. Örneğin ırkçı söylemlerle beyne tecavüzler yayılır ve birer insanlığa tecavüze döner. işi gücü tecavüz etmek olan kişiye tecavüzcü denir desem yalan olur, bir kez tecavüz ettin mi adın tecavüzcüye çıkar. Dikkat et. Allah korusun.
verilecek en iyi ceza onun erkekliğini bitirmektir. önündekini almaktır.