bugün

şampiyon galatasarayı tebrik etme sözü.

bir fenerbahçeli olarak galatasarayı tebrik ediyorum.

en büyük fenerbahçe!

ama şampiyon galatasaray.

tebrikler.
tebrikler galatasaray.
not: öldükten sonra bile fenerliyim.
iyisiyle kötüsüyle, olanın olduğu bittiği, türkiye nin rahata kavuşacağı günlerin önü açılmış olması hasebiyle bir fenerbahçeli olarak 2011-2012 şampiyonu galatasaray ı kutluyorum.

fenerbahçe'nin bu seneki kadrosu da benim gözümde tarihin en iyi,en başarılı kadrosudur.siz girdiğiniz savaşı çoktan kazandınız.
bir fenerbahçeli olarak tebrik etmek düşüyor. zaten normal sezonda şampiyon olan bir takımın kupası tescillendi bana göre.. her iki takımda onuruyla geldiler buraya..
bir beşiktaşlı olarak, fenerbahçe' nin şampiyon olmasından çok galatasaray' ın şampiyon olmasını istiyordum.
Oldu da. Tebrik ediyoruz galatasaray' ı.

O değil de ortalığı yıkmasaydınız eyiydi.
tebrikler galatasaray. şampiyonluğu hak ediyordunuz zaten. play off saçmalığından dolayı bu gün kaybetseydiniz o kadar emeğe yazık olacaktı.
tebrikler galatasaray bu sene şampiyon oldunuz ama yine en büyük fenerbahçe.
2011-2012 sezonunun özeti. tabi burada sezon boyu yaşadıkları sıkıntılara rağmen şampiyonluğu son maça kadar bırakmayan fenerbahçe kulübü futbolcularını da, bizi avrupada temsil etmenin cezasını çeken trabzon ve beşiktaşı da ayrıca tebrik etmek lazım. şimdi galatasaray spor kulübü olarak her zaman asıl hedefimiz olan avrupa için hazırlıklara başlamalıyız. ne kadar zamandır da hasretini çekiyorduk üstelik.
tebrikler galatasaray.

1- ünal aysal önce "şampiyon olursak kupa taraftarımızın da olduğu bir yerde verilsin." derken, sonra yaptığı açıklamada "kupa saraçoğlunda verilmeli" dedi. Bu çok akıllıcaydı. Çünkü fener şampiyon olursa kupayı orada alması gs ye hiçbir şey kaybettirmezdi. Ama gs şampiyon olursa kupayı o stadda almak gs yi efsane yapar, ya da stadda olaylar çıkardı. Her durumda gs kazanırdı. Kazandı da...

2- galatasaray maçın başından itibaren profesyonelce zamana oynadı. Yere yatan kalkmadı. Hem oyunu soğuttu. Hem rakibi strese soktu.

Galatasaray profesyonelce ihtiyaç duyduğu bir puanı aldı ve şampiyonluğa ulaştı.

Tekrar tebrik ediyoruz...
(bkz: spor ve centilmenlik)
tebrikler galatasaray.

biz bu kadar badireler atlattıktan sonra buraya kadar getirebildik. nasip. takımımın bu sene oynadığı inançlı futbol ve mücadele için de teşekkürler fenerbahçem.
fenerbahçe büyük bir klüptür ve bizlerde bu büyük klübün taraftarları olarak galatasarayı tebrik ediyoruz.

tebrikler galatasaray ama dediğimiz gibi en büyük yine fenerbahçedir.
efendi şekilde sevinip işin bokunu çıkartmayan tüm galatasaraylı arkadaşları kutlarım. tebrikler.
hala en büyük fenerbahçe. bu değişmeyecek bir gerçek. fakat şampiyon da galatasaray aynı şekilde bu da değişmez. tebrikler galatasaray.
Tebrikler galatasaray... Doya doya sevinin benim takımım şampiyon olsa öyle yapardım...
Hakedilen şampiyonluğun alınmasının devamında söylenecek söz.

Şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden dedik dedik inanmadınız. Bak ne oldu şimdi*
sezonun en iyi futbolunu oynayan takımı şampiyon olmuştur.hakları 1 ay önce verilmeliydi bence ama birileri olayı buraya getirdi.bir fenerbahçeli olarak tebrik eder,rekabetin devamını istiyorum özellikle playoff'suz gelecek yıllarda...
tebrikler galatasaray.

bu sezon ki futboluyla fazlasıyla haketmişlerdi zaten, üstüne play off zımbırtısını çıkardılar ama hak yerde kalmaz adamlar öyle de olsa böyle de olsa kazandı.

not:beşiktaşlıyım.
beşiktaşlı olarak galatasarayı tebrik ediyorum.ancak söylemeden edemeyeceğim zaten en iyi futbolu galatasaray oynuyodu play off olmasaydı şampiyondu o haketti görüşlerine zerre katılmıyorum.zira bu akşam fenerbahçenin nefesi son saniyeye kadar ensesindeydi,böyle bir senede fenerbahçenin şu son maçta galatasaraydan çok daha iyi oynadıgını düşünüyorum en az galatasaray kadar haketti kupayı.üstelik son maçında beraberlik için sahaya çıktığı aşikar bi galatasaray görmek beni üzdü ne yalan söyliyim zaten beşiktaş maçında da hiç beğenmemiştim futbollarını,neyse yine de hakettiler aldılar kupayı hayırlı ugurlu olsun.
tebrikler cemaatin bir numaralı yağcıları,

tebrikler en büyük taraftarı apo olanlar,

tebrikler "made in france" bandrollüler,

tebrikler geçtiğimiz sezon "milli takımlıyım" diye gezinenler,

tebrikler 6 haftadır "yeaa bu play-off ne yeaa" diye ağlayanlar,

tebrikler verilmeyen gol sayesinde şampiyon olanlar,

tebrikler sağa-sola sahtekar yaftası takıpta kendi başkanının devleti dolandırmaktan tescilli sahtekar olduğunu unutanlar,

ve;

tebrikler bir spor kulübünün başına gelebilecek en kötü şeyleri yaşayıpta şampiyonluğu son maça taşıyan efsaneler,

tebrikler iktidara, medyaya, 17 takıma karşı onurluca mücadele verenler,

tebrikler sadece başarıda değil de her zaman takımının yanında olanlar,

tebrikler daha bu sezon kiralık gelipte 40 yıllık fenerliymişçesine gözlerinden yaşlarını akıtanlar,

tebrikler sahada 8-9 dikişle mücadele verenler,

tebrikler sakatlığından dolayı kadroya alınmayıp ağlayanlar,

tebrikler fenerbahçe

tebrikler fenerbahçe'nin asil ve büyük taraftarı!
ne kadar üzülsemde yinede tebrikler galatasaray... Fenerbahçeli doğdum, fenerbahçeli ölececeğim.
galatasaray'ın real madrid'i 3-2 yenmesinden sonra, bir beşiktaş'lı olarak söylediğim cümle. tebrikler galatasaray!
19. şampiyonluğunu elde eden galatasaray için söylenen tebrik cümlesidir.

notluyum: fenerbahçe.
(bkz: tebrikler cemaatsaray)
Tebrik mesajı maskesi altında ağlama duvarı olan mesajdır.