olmayan şereftir.
hani nerde lan?
yetmez ama evetçilere de benzin zammı vs. olarak giren şereftir.
büyük bir gerizekalılıktır. ona oy vermek ne kadar şerefse ülkesini göz göre göre satmak o kadar şerefsizliktir. görün bakalım nasıl olacak sonumuz. leş sürüleri.
bunlar hep böyle ortalığı karıştırır sonra başkası karıştırdı derler. işte bir canlı örnek daha. iplemeyin.
laik eğitimin atatürk tarafından tevhidi tedrisat kanunu ile genelleştirildiğinden bihaber bünyelerin, olayın 28 şubat'la başladığını sanma ahmaklığı üzerine inşa ettikleri sözde şereftir. din aynası tutulan bazılarının gözleri, ülkemizin yabancı güçlerin oyunlarında bir piyon haline getirildiğini ve bu oyunlara kurban gideceğini göremiyor.
her ne kadar kızsak ta bu kişilere, nasıl bu kadar enbesil olurlar, gerçekleri göremez mi bir insan desekte yapacak hiç bir şey yok.

Düşüncelere kurşun işlemez.
karakter sınırlaması yuzunden sonuna ''yoktur'' yazılamamış söylemdir.
(bkz: hala akp ye oy veren beyinsiz)
öyle bir şereftir ki, verenler bile verdim diyemez bir ortam içerisinde.
3 gün içinde geçirilen benzin ve elektrik zammına da nail olmuş şerefli insandır. ideolojiniz doyurur karnınızı devam edin şerefli arkadaşlarım diyesim geliyor şu an. dedim de hatta.
şu videoyu akla getirendir.

http://video.ekolay.net/v...serefine-sokiyim/4681264/
kur'an'ı öğrenmek isteyen evinde de öğrenir. hatta sözlükte takılacağına git otur kur'an oku.
edit : elhamdülillah bizde müslümanız.
edit 2: ver ver soka ver sen.. ama bişey yazama...
deveyle diken ilişkisidir.
olmayan şereftir efendim. bunlar kendilerine oy vereni şerefli kendilerine oy atmayanı şerefsiz olarak görür. buna eminim.
çalıp çırpmanın,
yetim hakkı yemenin...

eeh sizlemi uğraşıcam be, troll beslemekten canımız çıktı.
ülkeyi nasıl bir sürece soktunuz haberiniz yok, çıkmış şereften bahsediyorsunuz.

enerji zamlarından haberi olmayan kişi beyanatıdır diye birde tanım ekleyelim.