bugün

dün kur an ı seçmeli ders yaparak, 28 şubatcı cuntanın yıktıkları egitimi düzelterek ve üstelik bunu 31 mart tarihine yetiştirerek onurlu bir adamın yönettigi bu ülkede yaşama şerefi ve bu şerefli adamın bu nadide ülkeyi yönetmesine oy vererek katkısı olmuş bir kişi olmaktan onur duymaktır.
olmayan şereftir.
hani nerde lan?
olmayan şereftir efendim. bunlar kendilerine oy vereni şerefli kendilerine oy atmayanı şerefsiz olarak görür. buna eminim.
haklı bir gururdur. böyle ateistleri görünce dahada bir kıvanç duyulan olaydır.

edit: verilen bunca şehit ve yapılan son zamlardan sonra bir daha bu şerefe erişeceğimi zannetmiyorum.
yetmez ama evetçilere de benzin zammı vs. olarak giren şereftir.
deveyle diken ilişkisidir.
kur'an'ı öğrenmek isteyen evinde de öğrenir. hatta sözlükte takılacağına git otur kur'an oku.
edit : elhamdülillah bizde müslümanız.
edit 2: ver ver soka ver sen.. ama bişey yazama...
büyük bir gerizekalılıktır. ona oy vermek ne kadar şerefse ülkesini göz göre göre satmak o kadar şerefsizliktir. görün bakalım nasıl olacak sonumuz. leş sürüleri.
karakter sınırlaması yuzunden sonuna ''yoktur'' yazılamamış söylemdir.
şu videoyu akla getirendir.

http://video.ekolay.net/v...serefine-sokiyim/4681264/
eğitim sistemininde değişmesinden sonra öyle bir şereftir ki tarif edilemez.
laik eğitimin atatürk tarafından tevhidi tedrisat kanunu ile genelleştirildiğinden bihaber bünyelerin, olayın 28 şubat'la başladığını sanma ahmaklığı üzerine inşa ettikleri sözde şereftir. din aynası tutulan bazılarının gözleri, ülkemizin yabancı güçlerin oyunlarında bir piyon haline getirildiğini ve bu oyunlara kurban gideceğini göremiyor.
seref duyulacak kadar buyutulecek bi tarafi da yoktur, vatan haini denilecek kadar asagilik bi hadise de degildir. tabi yemeyince koyun bunlar gibi sikindirik hakaretlerle beceriksizliginizi ortmeye calisin. sanki akli olan bi sizsiniz amk. hem kilicdarogluna, bahceliye mi vereydim

not:
zorunuza mi gitti lan bebeler
(bkz: hala akp ye oy veren beyinsiz)
sanırım sözlüge hep azınlıklar ilgi gösteriyor, %50 oy almış bir insanın memleketinde bu denli bir dengesiz insan zümresi ancak azınlık sitelerinde olur sanırım. kur an dan rahatsız olan aşagılık ve aslında gizli bir -suriye gibi- azınlık diktatörlügünün dün yıkılmasına şahit olduk, tamamen yıkılmadı ama psikolojik üstünlük bir kez daha perçinlendi, ayasofya açıldıgı zaman bu aşagılık sürü kahırlarından geberecekler sanırım.

bu aşagılık diktatörlügün yıkılması için oyum ile bir destekte ben vermiş olmakla övünüyorum, şerefi olmayanların şerefi sikmeye çalışması ancak babaları şerefi sikebilecekleri anlamına gelir, eger şeref gerçek babaları ise.
küfür yemek için başlık açan bir şahısta bulunabilecek şeref çeşididir. doğada bulunan en dayanıklı şereftir. bunun endüstriyel olanı da vardır ama doğada bulunan kadar dayanıklı değildir. bu tür şeref; küfür de yese, yüzüne de tükürülse yıpranmaz, bütünlüğünü muhafaza eder... hiç bir yalan dolan, ahlaksızlık, utanmazlık; bu şerefe bir şey yapamaz. hepsiyle çok iyi geçinebilir. hiç bir surette yokedilemeyeceği düşünülüyor. en azından şimdiki teknolojiyle...
kur an dan rahatsız insanlarda ne türden bir şeref olabilir ki, şerefin ne oldugunu bilip burada tarif yapsın, 100 yıllık bir dayatmanın sonuna gelmiş bir ülkede bu dayatmayı bitiren adama oy vermek elbette o türden iki ayaklıların anlayamayacagı bir şeref türüdür...
3 gün içinde geçirilen benzin ve elektrik zammına da nail olmuş şerefli insandır. ideolojiniz doyurur karnınızı devam edin şerefli arkadaşlarım diyesim geliyor şu an. dedim de hatta.
bunlar hep böyle ortalığı karıştırır sonra başkası karıştırdı derler. işte bir canlı örnek daha. iplemeyin.
mantık dışıdır. şeref bu kadar kolay kazanılmaz, eğer bu kadar kolay kazanılıyorsa aynı şekilde de kaybedilir.
çalıp çırpmanın,
yetim hakkı yemenin...

eeh sizlemi uğraşıcam be, troll beslemekten canımız çıktı.
ülkeyi nasıl bir sürece soktunuz haberiniz yok, çıkmış şereften bahsediyorsunuz.

enerji zamlarından haberi olmayan kişi beyanatıdır diye birde tanım ekleyelim.
odtü denilen komünist yuvasından bir vatan evladı çıkmış ama ismini verememiş, şerefsizler ona bir kötülük yapabilir diye korkmuş, mektubun içerigi ise daha vahim, başbakan ı sevdiğini söylemeyememiş, buyrun okuyun, erdal inönü denilen sivas katliamında başbakan yardımcısı olan adamın, 12 eylülden önce odtü yü komünist yapan adamın mekanından canlı canlı...

http://www.habervaktim.co...nun-erdogana-mektubu.html
yaran zaytung haberleri tarzında bir mektup.
hangi yandaşı kaleme aldı artık bilemedim. bir de yayınlanan siteye bakınca, insan farklı farklı düşünmüyor değil.
higgs bozonu gibi bir şeydir. var olması gerekir ama ıspatlanamaz.

neyse ki cern deki arkadaşlar iz bulduklarını söylüyorlar higgs için darısı bahsi geçen şerefe.

kadeh kaldıralım mı la yok la bunlar gençken bira içmemiş ki anlamını bilsin.
bu şerefe nail olan insanların çoğu (özellikle baktım profillerini inceledim)twitterda #hristiyannoelinikutlamıyoruz diye bir tt yapmış. 2 gün önce hristiyan aleminde kutlanan şeyi bugün tt yapmışlar. yılbaşı ile noeli bilmeyen insanların oluşturduğu şeref.