(bkz: yaz aşkı)
sevişmek: birbirini sevme işi.

e normaldir. *
içten gelendir, normal karşılanmalıdır.
alan razı veren razı durumu olaya hakimdir.
bedeni tanımak için yapılır lakin beklenilen bulunamazsa baştan vazgeçmek için yapılır. önce bir tecrübe etmek gereklidir.
tanıştığının ilk günü sevişen çiftlerden daha az şehvetli çiftlerdir.
amerikan filmleri ve dizilerinin vazgeçilmezidir. birçok insan sırf bu yüzden amerika amerika diye inler. sanki hemen sevgili bulup işi pişireceklermiş gibi.
aslında gerçek hayatta da olabilir böyle bir şey ama görülme sıklığı çok az kanımca.

not : sex and the city adlı dizi bu olguyu bir adım ileri götürmüştür hatta. orda ilk geceden sevişmemek ayıptır. *
(bkz: ten uyumu)
ön sevişmeyi uzun tutarak birbirlerini pekala tanıyabilecek çiftlerdir. ehe!
(bkz: saf kiz)
sevişmek için tanışan çiftlerdir. * *
gerçekten hissederek, soru işaretlerinin tümünü aklından kaldırabilecek gücü bularak ve birbirlerinden hoşlanarak yapıyorlarsa takdir edilesi durumdur. zira sadece cinsellik adına yapılıyorsa ruhsuz ahmaklar olarak nitelendirebilirim şahsımca..
efendim bunun sebebi çok bellidir; sex and the city dizisimiydi neydi hep bu dizi sebep oldu böyle şeylere...
namuslu görünmek uğruna, çok istenen bir şeyi ertelemenin anlamsız olduğunu bilen çiftlerdir. birbirlerinden çok etkilenmişlerse, sabırlı bile sayılırlar.
Ciftin bayan bireyine kevase erkegine orospu cocugu denir. Zira bu erkegin annesi de kendisini boyle bir haftalik bir iliski neticesinde dunyaya getirmistir.
kız tarafı aşık olur, erkek tarafı soğur.
yürümeyecek ilişki modu.
yiyismektir. sevismek sevmek eylemini icinde barindirir. sevmek zamanla olur.
*
uzun zamandır sevişmedikleri muhtemel olan çifttir.
en asil erotik duyguların insanıdır bunlar.

(bkz: ah o gemide ben de olsaydım)
(bkz: modern zamanlarda aşk)
ulusallastirilmasi gereken gun olduguna kanaat getirdigim.

(bkz: 22 agustos ulusal tanistiginin ilk haftasi sevisme gunu)