bugün

Benim için allah* gibidir.
tanıdığım veya entrylerini sevdiğim yazarlardır.ewed
ışık gördüğüm yazarlardır.

Gerisi boş.
serdar'ın o listede ne işi var lan?

olm bu adamın sizden çektiği nedir amk. sonunda masayı ortadan ikiye böldüreceksiniz.
Şu yazarlardır tarzlarını seviyorum
serdarsl06
traveler of secret moments
bundy nin kirik kalbi 2
ups boobs
muhendis ama yikik 2
Belirli bir seviyede olan yazarlardır.

Üzgünüm ama takip etmiyorsam seviyesizsiniz, ışık görmemişim sizde.
takip ettiklerimden çoğu saçma sapan entry giren yazarlardır. Gözümün önünde olsun da rahat eksileyeyim diye takip ederim. Aralarında adam gibi adam donanımlı yazarlar da var tabi.
Dreamer damla. Hoş kızdır. Entryleriyle sevdirir kendini.
kimi köşe yazarlarıdır. arada takip ederim.
(bkz: asabi yazarimsi) en sıkı takipçilerindenim.
henüz listemde kimseyi bulundurmadığım yazar liste..

sözlüğün ana sayfasında daima takip et diye dayadıkları bir kaç kişi var. isim vermiyorum mk.
sokakta gördüğüm bayan yazarlardır.
hepsinin memur olduğu kanısanda olduğum yazarlardır. akşam 5ten sonra öldürsen yazmıyorlar.
twitterımsı sözlüğün yeni gözdesi olan bok gibi yenilik.
sözlüğe renk katmak için yapılmış hede. hiçbir anlamı yok. evet.
bana sözlüğü facebook gibi hissettiren hede.
yeni tasarımları sevmemiştim. eski tasarım kullanıyorum. yani beni ilgilendirmiyor. zaten takip ettiklerimize bakıyoruz neler yazmışlar diye. kullananlar için güzel olabilir.
desolator55 bunlardan bir tanesi idi. ama geçen gün sözlük direk yazılı olarak dile getirmese bile "üç kuruşa beş köfte yok" diyerek takip etmemi engellemiştir.
kalemleri güzeldir, hoştur.
çok garip ama kendi kendimi takip edebiliyorum.

(bkz: uludağ sözlük format hataları)
yeni düzenlemeyle birlikte ana sayfada gözüküyor bu meret. Gelin görün ki bu durum hiç hoş olmadı. Önceden Şükela entryler sayesinde belli oranda oylama yapılıyordu iyiydi yani. Ben mesela yüzde seksen oyumu bu şekilde kullanırdım. Oylamalar azalacak diye uyardım modları ancak dikkate alacaklarını düşünmüyorum. Kendileri bilir.
Bir hafta siteye girmedik yine bokunu çıkarmışlar.
Hani random en beğenilen entry geliyordu ne oldu ona.
Bu yaptığın zaten takip ettiklerim butonun altında vardı.
bi işi de düzgün yapın be kardeşim.
Bu ne böyle sikim gibi olmuş.
bir itiraf niteliğinde olacak ama nasıl takip edecem la nereden takip edecem. allahım bu yeni tasarıma geçince mallaşıyorum ya. neyi nereye koydunuz bi kırmızı ok ile gösterin bari. yazarlarımı arkadaş listemi falan bulamıyorum ben. her şey çok karışık kamil. * ben en iyisi eskilere döneyim...
"Uludağ Yeni Tasarımda iyileştirmelere Devam Ediyor"

http://www.sozlukhaber.com/h/1158/
eski tasarıma geçişin hep serbest olması başlığında da belirttiğim üzere klasik tasarımın güzelliğini bize bir kez daha göstermiş yeniliktir. bunlara gerek yok mike.* her sayfa açılışında takip ettiklerini görmek de neymiş? sözlüğe bari popülarite kaygısını karıştırmayın. ha tabi kullanana da saygı duyarım. zaten beni de ilgilendirmiyor. maksat görüşümü belirtmekti. bir kez daha söylüyorum; yaşasın eski tasarım!*