bugün

Bir garip yolcuyum şu hayatta.
Oha adam resmen yargı dağıtıyor şu an.
Lan yemişim yutmuşum inanmışım......ühühühüh kıskanıyordum ben bu yeteneklerini nasıl da inanmışım...

Edit: sondakine ben de inanmamıştım.
Yeter la vurma adam öldü.
Yargılar dağıtılıyor, yeni sherlocklar ortaya çıkıyor, açık oylamaktan parmaklarım yoruldu. Ne diyeyim helal olsun.

t: Şu saniyelerde ölmüş olması muhtemel yazar.
Bayılıyorum böyle yazarlara ya ahjahka iyi yapmış. Öyle görünmek istemiş öyle görünmüş sizi ilgilendirmez.
Siz de inanmayın hemen. Bunu yapan bilmediğiniz, fark etmediğiniz yığınla yazar var burada. ifşa olaylarından hiç hoşlanmıyorum hele sözlüklerde hiç.
Satılmış Sözlüğümüzün ana haber bülteni gibi yazar.

iyi haberleri olsun. Bir yazar, tanımıyorum.
Ifşa yapıcam diye saatlerdir Sözlüğü trollüyor.
Bence bir cacık çıkmaz bundan.
amk sözlüğünde herkes dedektif aq.
Istenilen kaos oluşmazsa

görsel
(bkz: #42221975) dediğim gibi, balon çıkmış yazar.
sözlüğü saatlerce trolledi ifşa yapıcam diye. sonuç tırt.
velet seni, kaybol gözüm görmesin.
Tanımadığım bir yazar.
Dişi olduğuna dair söylenti yok baya bağıra bağıra kadınım lan ben diyor.
Gizli anların yolcusuymuş hah pipim.
Sözlükçülerin gözünün, gönlünün açılmasına vesile olan gifci yazar.
(bkz: Gizli anların yolcusu)
görsel

Tişikkirlir. Mahçup ediyorsun.
şişmandır.

5000 dolarım olsa bu kumarı oynardım. şişman değilse beni sikin. net.
görsel
görsel
Hayatı giflerle yaşayan ve asosyalliğin zirvelerinde bi yazar.
Not:abber o nasıl yanlamak reyiz gören de drift atıyor sanacak.
eşcinsel bir yazar arkadaşımız.
Bu yazarda beni huzursuz eden bişey var..bilmiyorum sebebini.. lakin zararsız kendi halinde birisi..

Belli ki ben kuruntu ediyorum..
Belki sen farkında değilsin ama; kotamızı bitiriyorsun adi herif!!!

Herkesin senin kadar 150 gb internet paketi yaptığını düşünüyorsan, yanılıyorsun. Çünkü çok pahalı.
Şu saatten sonra bir kaç gün modumda değilim. Gif falan atmayacağım. Ama buradayım. Yazmaya devam edeceğim.

---------

Beklenmedik şekilde Aldatıldım. Üzüleceğim içten içe ama kendimi salmayacağım. Burası bana iyi geliyor. O yüzden ara sıra yazacağım. Aksi halde içimden başka bir şey yapmak gelmiyor. Eleştiren olursa da saygım sonsuz. Teşekkürler.
Kısasa kısas yapması gereken yazar.
Birine ver rahatla.
(Kalbini)
Sevgili yazar , umarım oradasindir ? Orada kal. Biz giflerini seviyoruz. Aldatilman seninle ilgili değil . Senin iyi niyetli olman da seni salak yapmaz. Karşına böyle bir sürü insan çıkacak belki.
Ama iyi insanlar da var. Sabredersen bir gün onlarda karşına çıkacak. Ayrıca hayatta olmanız için bir eşimizin bulunması şartı da yok.