bugün

yeni tasarım sonrası üstteki facebook mavisi'ne yakın tondaki mavide bulunan ve nasıl kullanıldığını henüz çözemediğim hede..
Benim söylememe gerek yok o kendini biliyor.
eski tasarımcı yazarları ilgilendirmeyen uygulama.
berbat bir olay. bi sevgilimi takip ediyorum onunda entrylerini ezbere biliyorum. hem takibe değer kim var ki?
(bkz: mahallemize geldik) diyebilecek yazarlardır.
hakkında çok güzel bir şiir bulunan hadise:

yağdı yağmur çaktı şimşek
kendini twitter mı sandın ulan eşşoğleşşek.
nasıl kullanacağımı bilmediğim şeydir. nasıl takip ediyoz ulan.
yeni tasarımı kullanmayanların amaan dediği yenilik. eski tasarımda da mesajlarda görünüyor.
denemek için baktığım ve hoşuma gitmeyen uygulama. zaten eski tasarımdayız, memnunuz, böyle şeylerle aklımızı kurcalamayın. yeni tasarımın eksiklikleri var.
buram buram kankacılık kokan uygulama. peki şimdi ne olacak? ortaya uludağ fenomenleri mi çıkacak? her gün karşılık takipleşelim başlıkları mı açılacak? kendimi ruhen işsiz olarak tanımlardım zall ama sen benden daha işsiz çıktın.
eski tasarıma geçişin hep serbest olması başlığında da belirttiğim üzere klasik tasarımın güzelliğini bize bir kez daha göstermiş yeniliktir. bunlara gerek yok mike.* her sayfa açılışında takip ettiklerini görmek de neymiş? sözlüğe bari popülarite kaygısını karıştırmayın. ha tabi kullanana da saygı duyarım. zaten beni de ilgilendirmiyor. maksat görüşümü belirtmekti. bir kez daha söylüyorum; yaşasın eski tasarım!*
"Uludağ Yeni Tasarımda iyileştirmelere Devam Ediyor"

http://www.sozlukhaber.com/h/1158/
bir itiraf niteliğinde olacak ama nasıl takip edecem la nereden takip edecem. allahım bu yeni tasarıma geçince mallaşıyorum ya. neyi nereye koydunuz bi kırmızı ok ile gösterin bari. yazarlarımı arkadaş listemi falan bulamıyorum ben. her şey çok karışık kamil. * ben en iyisi eskilere döneyim...
Bir hafta siteye girmedik yine bokunu çıkarmışlar.
Hani random en beğenilen entry geliyordu ne oldu ona.
Bu yaptığın zaten takip ettiklerim butonun altında vardı.
bi işi de düzgün yapın be kardeşim.
Bu ne böyle sikim gibi olmuş.
yeni düzenlemeyle birlikte ana sayfada gözüküyor bu meret. Gelin görün ki bu durum hiç hoş olmadı. Önceden Şükela entryler sayesinde belli oranda oylama yapılıyordu iyiydi yani. Ben mesela yüzde seksen oyumu bu şekilde kullanırdım. Oylamalar azalacak diye uyardım modları ancak dikkate alacaklarını düşünmüyorum. Kendileri bilir.
çok garip ama kendi kendimi takip edebiliyorum.

(bkz: uludağ sözlük format hataları)
kalemleri güzeldir, hoştur.
desolator55 bunlardan bir tanesi idi. ama geçen gün sözlük direk yazılı olarak dile getirmese bile "üç kuruşa beş köfte yok" diyerek takip etmemi engellemiştir.
yeni tasarımları sevmemiştim. eski tasarım kullanıyorum. yani beni ilgilendirmiyor. zaten takip ettiklerimize bakıyoruz neler yazmışlar diye. kullananlar için güzel olabilir.
bana sözlüğü facebook gibi hissettiren hede.
sözlüğe renk katmak için yapılmış hede. hiçbir anlamı yok. evet.
twitterımsı sözlüğün yeni gözdesi olan bok gibi yenilik.
hepsinin memur olduğu kanısanda olduğum yazarlardır. akşam 5ten sonra öldürsen yazmıyorlar.
sokakta gördüğüm bayan yazarlardır.
henüz listemde kimseyi bulundurmadığım yazar liste..

sözlüğün ana sayfasında daima takip et diye dayadıkları bir kaç kişi var. isim vermiyorum mk.