bugün

bir korku filminin devam filmi.

ilki tutmayınca belki bu tutar diye yenisini çekmişler sanırım.

daha açık sahnelere yer vermesse yine tutmaz. ilk filmden bildiğimiz gibi zaten zihinsel açıdan tutulabilecek bir yanı yok, fiziksel açıdan da olmasa bile abazanımız çok, malum.
Sanırım işsiz olduğu için yıkık.iş bulunca düzelir heralde.
10 güne gider yine.
geldi yine tipini...
20 dakikada çaylak etmişler. yine bir şeyler kaçırdık. kaçırılan fotoğraflar veritabanı iyi çalışmıyor.
Ee ne anladım ben bu hesap silme işinden yazarı..
ups da bu da geri dönebiliyor ve paylaşımlarına kaldıkları yerden devam edebiliyorlarsa silmeyin kardeşim.

Neden hem fotoğrafları ve hesapları silmek için hem de bu yazarları aynı nicklerle tekrar yazar yapmak için mesai harcıyorsunuz? size de yazık..
Kankam. Şu sözlükte takdir ettiğim tek yazar.
Ama bağlacını saçma buldum mühendis zaten yıkıktır istersen Harward’da oku.
@muhendis ama yikik 2

basenlerinde kafadan 5 kilo yağ fazlası var. daha bol şeyler giyip bacak şov yaparsan daha çok ilgi çekebilirsin. aynı zamanda destekli sütyen giyip göğüs frikikli foto paylaşırsan daha çok entry girilir.
S400 leri rusya’dan önce ülkemize getiren yazar. çok güzeller masallah.
https://www.uludagsozluk.com/e/42013458/

ibne midir nedir?

Not: elektrik elektronik mühendisi olup niye işsiz kaldın, Ardahan üniversitesi diplaması seni işsiz bıraktı değil mi?

E tâbii...
ablanın bacakları böyle ise, taşakları kimbilir nasıldır!
DAŞŞAHLI Bi ablamızdır.
Sözlüğün fotoğraf paylaşma özelliğini sonuna kadar kullanan bir yazar kardeşimiz. Kendisine saygı duyuyor ve şu linki incelemesi için bırakıyorum.

https://www.esteticare.co...jHhA4niehCNBoCH5UQAvD_BwE
hakkında yazılan iftiraları bugün saat 20:00 de alsancak meydanında soyunarak yalanlayacağına dair dedikodular dönmektedir.
Dişiliğini kullanıp kişiliğinden olan yazar.
memeleri büyükmüş.

edit: lan memeleri büyük olduğu için büyük dedim ne yerdim ne de övdüm. eleştiri falan da yapmadım. memesi büyük olan birine memesi büyük dedim ne var yani. her otu boku eksikliyorsunuz.
ogle yemeginde uc lavasli durum yiyor.3 buyuk ayran iciyor.
eliyle kapattığı yerde bana yer olup olmadığını merak ettiğim dişi yazar.
(bkz: #42043021)
özelden mesaj atıp sevişme teklif eden ahlaksız yazar. çok ciddiyim. kendisinin erkek olduğunu düşündüğümden reddettim. ses kaydı at falan dedim atamadı çünkü ve boş muhabbet yaptı. attığı fotoğrafı google görsellerde aratabilirsiniz fake.
Ben mi yanlış görüyorum yoksa bu arkadaş giyim mağazalarının kabinlenine girip girip fotoğraf mı çekiyor.
Nicki kendisine pek yakışıyor..
mühendislik fakültesinde bunu elden geçirmişlerdir bir güzel.
Bu arkadaşın erkek olduğunu düşünen bir ben miyim?

Hiç kız tipi yok.
Saat 6 olmuş hala el derdinde millet guslünü aldı uyudu bile.
güncel Önemli Başlıklar