bugün

yurt dısinda yasayan türklerin eylemlerinden. alisilmiyor kardesim alisilmiyor!insan susuz kendini temiz hissedemiyor! hele de kakan varsa tam sıçtın !
hemen tanıdık bir muslukçu bulup klozete bir tahret musluğu taktırılarak halledilebilecek olaydır.
(bkz: ben yaptım ordan biliyorum)
(bkz: i don t want to miss a thing)
günde birden fazla banyo yapma sebebidir. bir de tuvalete gitme sayınız düşer ve bu oranın düşmesiyle karnınız iyice şişer.
temizlik icin kendinizin yeni teknikler gelistirmenize yol acar.
bide'nin yardima kostugu zamanlardir, taharet muslugundan daha zevklidir.
dogru ve hakli bir eylemdir.her ne kadar fazla dus almak ve islak mendil kullanmak kasintiyi alsa da yurekte ki o taharet muslugu hasreti dinmez bir turlu.hic birsey onun yerini tutmaz.cok ozler gurbetteki insan taharet muslugunu ama opmek,koklamak,oksamak istemez hic.
hasretin en kuytusunu yaşamak.
bonus: vuslat gününde çıkan kanlı basur.

(bkz: gurbet anamızı belledi)
yurt dışında yaşayan türkler için çok zor bir durumdur. hele de bir takıntınız varsa daha da bir zor olur. 1 hafta tuvalete gidemez davul gibi olursunuz.. lakin yapacak bir şey yoktur.
alafranga tuvaletlerde üzerine oturulduğu için görünmeyen musluğun türk adabı olarak alaturka tuvalet modeline alışmış yurdum insanında oluşan en son sırada özlenecek olan bir hasrettir.

çömelerek görülen musluğun üzerinden sıçmak ayrı bir üzüntü verici tabi kankisi olarak ibrikle idare edilesi durumdur.~ ~swh~ ~
türk insanına ait bir histir. zira, kişisel temizliği bu kadar önemseyen başkaları yoktur.
Korfez ulkelerine gidince gerceklesmeyecek durumdur. Korfez ulkelerinde -diger arap ulkelerini bilmiyorum- islam ve abdest dolayisiyla taharet kulturu yerlesmis oldugundan, tuvaletin hemen yaninda hortumlu ve dus fiskiyesine benzeyen ancak biraz daha kucuk olan bir seyyar musluk vardir. Onu bacaklarinizin arasindan sokarak taharet sorununuzu halledersiniz.
KKTC Ercan havalimanında sıklıkla hissedilen bir içgeçirme durumudur.