bugün

nasıl ki kadınların erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer şeklinde yanlış bir inanışları varsa, günümüz yurdum genç erkek modellerinde de kadını etkilemenin yolu espriden geçer kanısı hakim olmuştur.yazıktır.espritüel değilse kasmamalıdır.

bu tür erkeklerden, arkadas çevrelerinde cem yılmaz diye bahsedilir zira dalga geçecek olanlar da bu tür varlıklara cem yılmaz demekten kendilerini alamazlar.
(bkz: yakisikli degil ama cekici)
eğer yaptıklarının çoğu iyiyse hakikaten popüler olması çok kolay olan erkek modeli.
sırf komiğim diye benimle takılan yığınla kız arkadaşım var.
bu tip erkekler arada bir kendilerini maymun gibi de hisseder tabi.
genelde kötü espriler yaparlar ama tabii dakkada yaptıkları 20 espriden birinin düzgün çıkma ihtimali de vardır.genelde bir de bu tiplerin arkalarında hepsine katıla katıla gülen tipler vardır.eğer yapan kişi yakışıklı/güzel ise bu tayfa genelde karşı cinsten oluşur.
yapılan espriler kotuyse bir yerden sonra surekli sıcan erkek modeli olacaktır, zira yapılan kotu espriler insanlara "dagılın lannn!!!" seklinde höykürme etkisi yapabilir
(bkz: kalas)
durumuna gülünesi insan,maymundan geldigimizin cismi kanıtı
kalabalık bir ortamdaysa ve etkilemeye çalıştığı bir kız varsa her söylenenin arkasından sahip olup olmadığı tartışılacak mizahi yönünü kullanmaya çalışan,kimse umursamasa da bunu kendikendine sürdürmeye devam eden erkek modeli.
gerçekten komik olanlar tamam ama bu espri yapmasını bilmeyip de espri yapmaya çalışanların durumu çok vahimdir..
yaptığı espriye gülünme ve espri birisinin sıctı demesiyle son bulur gülmeyen millet buna güler ve espri yapmaya çalışan çocuk rezil olur orada .
Genelde kızlar tarafından hep arkadaş olarak görülmeye mahkum olan zavallı erkek modeli
soledıgı sozlere sadce kendısı gulen arkadas cevresınde asagılanmaya mahkum bir ortamda her lafa atlamaya calısan genelde kendıne cok guvenen ama gulunc duruma dusen insan modeli
takdir edilmelidir bi amaç uğruna çaba sarfeder hedefi vardır en azından bi insana sadece komik olduu için veren kızlar utansındır
söz konusu erkeğin yaptığı espriler cidden kötüyse,bir de bunları arkasından attığı itici kahkahasıyla süslemekteyse acilen uzaklaşılması gereken kişidir..
benden uzak olmasını şiddetle temenni ettiğim erkek modeli.*****
genelde kızların yanlarında devamlı bulunsun istedikleri erkek modelidir...ancak bir ortamda kızların kakıla kakıla güldüğü adamlar çok sevilir ancak yine de en güzel kızları ağır abi takılanlar götürür... * * * *
aslında sürekli espri yapmaya çalışmıyordur. fakat kız kendisine o kadar hayrandır ki her söylediğine istemsiz olarak gülüyordur.
Şimdi bununla ilgili bi espri yapayım.
- geçen ben yolda yürüyodum eee şimdi karşıdan adam geliyo tamammı? böyle gözgöze geldik. sonacıma saçın çok güzel olmuş senin, yüzünü açmış sona saatin kaç dedi bana ben de kaçtı dedim...
-aahahahaha ayyy kamil ne komiksinnnn... cidden yakışmış mıııı???
istem dışı yapılıyorsa erkeğin bir günahı yoktur. ayrıca espri yapmaya çalışan erkek madem espri yapmaya çalışıyorsa, çalıştığından dolayı sigortalıdır ve kızlardan gelecek herhangi bir zararda, hastane masraflarını ssk karşılayacağından dolayı çekinmemelidir.
"kadınlar komik erkek sever" gibi bi yanılsamaya kapılmış, bunu "sulu zırtlak erkek severler" kesin şeklinde yorumlamış olması kuvvetle muhtemel, bisüre sonra espri yapmadan duramadan insanevladı.
Sürekli espiri yapmaya çalışırlar ama her seferinde biraz daha kötüleşir ve birgün yanlarında durulmayacak şekilde olan türdür.
itici olduğunun farkına varamama durumu
sürekli espri yapmaya çalışan ve itici bulunan erkektir. fakat bu çalışmalarının verimini almaya başladığında, yani artık çalışma aşamasını geçip sürekli espri yaptığında iticilikten çekiciliğe terfi eden erkektir.
karizmanın yerlerde süründüğü ve bunu espiri ile telafi etmeye çalışan hemcinsimiz.
(bkz: murat 131)
insanlar üzerinde denenebilecek tüm biyolojik ve kimyasal silahların bir numaralı kobayı olması için dua edecegimiz insan modeli.
birinden kızlar komik erkeklerden hoşlanırlar şeklinde salakça bir şey duyduktan sonra kendini espriye vurmuş olan erkektir. bilmiyordur ki böyle yaptıkça daha çok batmaktadır. *
(bkz: beyazıt öztürk)
güncel Önemli Başlıklar