bugün

entry'ler (12)

93 e binmek ayrıcalıktır

ilerleyelim lütfen cümlesiyle sinir katsayının tavana vurduğu ön cama yapışmış olsan da buna şükrettiğinde aklından geçen kelime grubu.

cool olup free takılmak

ben kendime yeterim felsefesini benimsemiş takliti yapıp niye yanlızım diye düşünüp duran insan davranışı.

aglama beni de aglatacaksin

karşınıda ağlayan kişinin halinden anlamadığınızda nasıl onu anlıyormuş gibi görünebilirim sorusunun arkasından söylenen cümle.

nuwanda

ayrıcalıklı kişilik,yeşil elma meraklısı,güsel bukleli kankam.

yesilimtrak

yeşil olmakla olmamak arasında kalmış,yeşil olmaya daha meyilli renk tonu.

yalnızca bir dakikanız kaldı

sözkonusu cümleyi söyleyen kişinin sesiyle birlikte bütünleştiğinde tüyleri diken diken eden ve insanı sinir bozucu bir telaşın içine sokan kelime grubu.

göz göze gelmek

bazı zamanlarda istemeyerek bazı zamanlarda ise kasıtlı olarak gerçekleşen karşı tarafın anlatmak istediği senin ise anlamak istediğin şeklinde gelişen olaylar bütünü.

garsonun fark etmedigi insanin yasadigi azap

elini kaldırıp garsona işaret verdikten sonra garsonun farketmediğini anlayıp yanındakine karşı yaşanan rezilliği örtbas etmeye çalışma amaçlı sarfedilen 'bu tarafa bakmıyor ki'vb cümlelerle donatılmış acınası durum.

sürekli espri yapmaya çalışan erkek

kalabalık bir ortamdaysa ve etkilemeye çalıştığı bir kız varsa her söylenenin arkasından sahip olup olmadığı tartışılacak mizahi yönünü kullanmaya çalışan,kimse umursamasa da bunu kendikendine sürdürmeye devam eden erkek modeli.

caylaksiniz yazisina verilebilecek cevaplar

-oo çaylak hoşgeldin!!
-dün bizim siteye üyelik almışsın..
-he aldım.
-sen de hoşgeldin!!

uludağ üniversitesi 2006 bahar şenlikleri

büyük umutlarla bekleyip sonu hüsran olan,ilk gününden sonra gitmem birdaha detirten,karnaval havasına bürünmeye çalışan şenlik.

keten tohumu

annemin yüzünde yedikten sonra tarifi yapılamaz bir ifade yaratan ayrıca kolesterolü düşürdüğüne inanılan bitki.