bugün

Sulak yerde büyüdüğümüzün kanıtlarından biridir . diğer kanıt için (bkz: 3 ayaklı zenci)
Erkekler 1.75 bayanlar 1.65 yani sözlük 1.70 ortalamaya sahip. Tabi tahminen.. Belki bir kaç rakam oynayabilir.
sözlüğün boy ortalaması 189'dur. aynı zamanda her üç kişiden üçü bodybuilding ve kick box sporlarının en az biriyle uğraşmaktadır.
Benim düşürdüğüm ortalamadır.
155 ile ortalamayı düşürdüğüm.
1.78le geldim.
Yaz 193 can egrısını yukseltelım bıraz.
1.70 le sabit tuttugum ortalama.
17 cm ile ortalamayı bariz yükselttiğim grafiktir.
153 ile düşürdüğüm ortalamadır.
Hepsi selvi boylu, endamli. Nazar degmesin.
eğer bu doğruysa kadınlarınkinin de altında kaldığım durumdur. şaşkın smile üzgün smile.
170 ile ne kadar uyumlu bir insan olduğumu gözler önüne serdiğim ortalama.
valla 186 cm kıyakmış boyumm ...
170 ile ortalamayı ortalıyorum..
188 le katildıgım ortalama.
180cm.
17cm .
gördüm ve arttırıyorum.
Başlıklara bakınca 1,97 falan gibi gözüken ama muhtemelen 1,65’lerde dolanan ortalamadır.
Biraz gercekci olalim.

Kizlar 1.50
Erkekler 1.65.
1.73 efendim.
1,72 boyumla buradayım kızların boy ortalaması 1,50 falan değil öyleyse de yükseltiyorum şuan.

Edit: sanırım benden kısa erkekler rahatsız oldu ve eksiledi, boyum uzun diyorum ama övünmüyorum bununla avrupa standartlarına göre tam sınırda falanım ama türkiyedeki boy ortalamasına göre uzunum ayrıca 1,50 hemcinslerimle dalga geçen 1,70 lik erkeklerle de kapışırım iyi günler diliyorum hepinize.
163 çok mutluyum.
1.81 ile mutluyum fakat genetik olan ve seçme şansımızın olmadığı bir ölçekte ''gurur''lu olanlarla niye aynı havayı soluyoruz ?
180 cm ile ortalardayım. Şüphesiz balikesirli orta boyludur.