bugün

pek tadı çıkmıyor.
şahsi fikrim mobil uygulamanın çok yetersiz olduğunu söylüyor. geliştirilmesi lazım sanki.
ABi PC GiBi OLMUYOR BE. Mobil de iyi ama bilgisayardan daha bir samimi.
başlarda boş zamanları eğlenceli hale getiren bir aktivite olarak görülse sonradan cılkı çıkıyor ve bağımlılık yapıp 24 saat girmenizi sağlıyor. (bkz: sabahın köründe kalkıp sözlüğe girmek)
Genellikle üşengeÇler girebilir daha pratik olsun diye.
daha basit ve keyifli.
Çok rahat, kullanışlı basit ve hızlı olmasından dolayı tercih edilir.
Çok büyük rahatlıktır.
Mobilden sozluge alisdim, pc den cok karmasik geliyor. Mobilden daha rahat sozlugu kullanmak.
sol fame daha düzenli. buradaki gibi kargacık burgacık değil.
Nalet olası şeklinde genellemedir.
oylama butonu bi kac gundur calismamakta ve buna delirmekte olmaktir.
uygulamanın ileri düzeyde gelişmiş olmasından dolayı. çok keyifli bir eylemdir.
deli olmaktır.
uygulama yoruyor adamı.
Normal siteden basit , kullanışlı ve hızlıdır.
Benim yapmakta oldugum seydir. Kendini meskul etme yontemlerinden biridir siddetle tavsiye ediyorum.
Siteden girmekten çok daha pratik ve eğlenceli olan eylem.
Büyük kolaylık vesselam.
çok daha pratiktir. geçen gün bir laptoptan gireyim dedim, amınakoyim o ne lan öyle! mesaj geldiğini bile fark edemedim. bir tek güzelliği, uzun mesaj yazan bir arkadaşınıza cevap verirken, gelen mesajla yeni yazdığınız mesajı aynı ekranda görebilmek. bunu mobilden yapmaya kalkışmak tam bir beyin amcıklaması.
Çok pratik tir. Güzel oluyor her an her yerde sözlükte olmak.
Mobil versiyon çok kullanışlıdır. Tablet ve de telefondan sözlüğü kullanma eylemidir.
en azından (bkz: kötü sözlük)e ait mobil uygulamadan daha kullanışlı olması hasebiyle uludağ sözlük mobil uzantısı bu kullanılışlığı nedeniyle kullanılmaya değerdir.
Bilgisayarı dış mihrakların ele geçirdiği günlerde, 5 inç ekranın verdiği geniş görüntüyle gayet hoş olan eylem.
yaklaşık 200 entrymi de mobille girdim valla memnunun sozluk. tanım: sözlüğe mobilden girmektir.
Akşamları ve hafta sonları gerçekleştirilen durumdur.