bugün

entry'ler (374)

sözlüğe mobilden girmek

uygulamanın ileri düzeyde gelişmiş olmasından dolayı. çok keyifli bir eylemdir.

adamın madam yapıldığı şehirler

adamın hareketlerine çok dikkat etmediğinde başına kötüye şeyler gelen şehirlerdir. (bkz: city of god)

bana bağlanma diyen sevgili

pop şarkı dinliyor olması muhtemeldir.

reddedilince karşı tarafı bklamak

tipik tavuk eylemidir.

hayat kısa kuşlar uçuyor

kuşlar uçuyor. hayat ne garip.

pikaçu deyip balkondan atlayan piç kurusu

bilmem kaç milyon gencin pokemondan mahrum kalmasına sebebiyet veren velet. be hey amk çocuğu. pikaçu'ysan atla, zıpla, ıkın. biz de he man olduk, kırmızı ranger olduk, pikaçu olduk, efendime söyleyeyim bagumon olduk. yeri geldi buttercup bile olduk ama uçmadık amk. belki uçtuk ama koşarak, ceketimizi kanat gibi yaparak, uzun atlayarak, fuff diyerek uçtuk. balkondan mı atladık a ibine.
edit: daha fazla küfür eklendi.

adamı zeki gösteren şeyler

Manav alışverişini integral hesabı ile yapmak.

renault 12

az once ilk defa test surusunu yaptigim , mukemmel otesi arac. az yakar, parcasi bakkalda satilablilecek kadar ucuz olmakla birlikte, cok kolay bulunur. an itibari ile sahip oldugum ilk araçtır kendisi. kayitlara gecsin.

uludağ sözlük android uygulaması

arayüzün ve mesajların acilen düzeltilmesi gereken uygulama. vasatın altında. indirirken de direk beş yıldız verdimdi. zall yapmışsa kesin iyidir dedimdi. vermez olaydım.

uludağ sözlük moderasyonu

başlıklarla ve entrylerle başı dertte olup, eğlenmeye çalışan, kendi halinde takılan yazarlarla uğraşan moderasyon. sözlük o kadar coşmuş durumda ki muhtemelen başlıkları bile inceleyemiyor, yazarın geçmişinden bakıp alayını siliyorlar.

üniversite kazananlara benden beş artı oy

Sütçü imam üniverstesi, süte su karıştırma bölümü kazandım. iki artı alsam yeter.

teke tek adlı programda 3 kişi olması

(bkz: tuvalette akla gelen şeyler)

shire ile metonya savaşsa kazanacak olan ülke

shire'lı hobbit'lerle metonya'lı meton'lar savaşsa, kazanacak olan ülkedir. Çekirdek - kola hazır, takipteyiz.

en tehlikeli köpek türleri

(bkz: fino) insan yiyen olarak adlandırılır ve bir çok ülkede yasak olan bu ırkın ağızlık olmadan dışarı çıkarılması yasaktır.

2071ösys sonuçları

"Bu yıl olmuş hala ösys var." sonuçlarıdır.

evinde rahat uyku cekemeyen yazarlar

Bir 70 saat uyusa da uykusunu alamayan yazar değildir. Zira rahatsız edilmeyi, dürterek uyandırılmayı, "kalk kalk çay koydum.", gibi sözler duymaya hasrettir.

nasıl ölmek isterdiniz

(bkz: helium suicide)

evine klima alamayan ezik

Evine vantilatör bile alamayan insanlar vardır. Hallerine şükretsinlerdir. Bu durumdakiler, didaktik kitap kapağı yahut plastik kap kapağı bulup ha bire sallarlar. Nereden mi biliyorum? Tabiki de kendimden değil kuzenimden.

ösym başkanının ebesi

Ösym başkanını çekip çıkaran kişidir. Muhterem bir insandır.

ağaca çıkan ancak inemeyen kedi

Aynı zamanda yardım etmenin mümkün olmadığı kedilerdir. Eli uzatmaya kalmadan her yerinizi parçalayacak olan kedidir. Gerekli zırhları giymeden yardım falan edilmemelidir vicdansızlara.