bugün

tuvalette bile bağlanma ihtiyacı olan kişiler için uygun bir yöntem.
demek öyle diyorsun hmmmm.

sözlüğe taşınabilir aygıtttan körü körüne bağlanmak.
telefon klavyesi hızlı yazılabiliyorsa ve hızlı bir mobil browser'a sahip olunmuşsa tadından yenmeyecek aktivitedir. sözlüğe girmek değil tabi lan, entry girmek.
"symbian telefonumdan başlık açamıyorum mobil versiyonda. keşke bir el atılsa şu işe." diye aklıma geldi birden.
sıkıcı derslere alternatif olan eylem.
opera mini daha kullanışlı entry girmek için, yalnız sitenin mobil versiyonu daha teferruatlı olaydı dadından yenmezdi vallah.
offline bile olsanız online gözükmenize sebep olur.
başlık açarken karakter sınırlaması aşılabiliyor.

ancak ulusozluk.com adresinden girildiği zaman.
nokia e72 ile gayet keyifli olan durumdur, başlık açmaymış, mesaj göndermeymiş, oylama yapmaymış hepsi sorunsuz uygulanabilmekte..

Evet telefonum var hem de e yetmişşş ikki, senin vaaa mı ?
i leri ü leri ö leri unutmaktır.
Akla gelen her an sözlüğe dalmaktır. normal siteyi yükleyip mesaj bölümü yer imi olarak eklenirse seri olarak mesajlara cevap verilebilinir. Kısa süre sonra bağımlılık yaratıyor. Otobüste ayakta giderken sözlüğe girildiğinde etraftaki insanların telefona bakıp okumaya çalışması ( işte telefonun ekranında ne varsa okumaya çalışır) eşliğinde başlık açmak, eylemsizlik kuvvetine karşı gelip aynı zamanda entry girmek en sevdiğim şeylerden biridir.
vodafone cepnet sınırsız internet kullanandır.
işten çıkıp eve giderken otobüste/metroda yapılası eğlenceli eylemdir.

güzeldir.
Su an gerceklestirdigim eylem. Bu mobilden girdigim ilk entry, muhtemelen de son. Cok fakirim lan. Arkadaşın telefonundan giriyorum zaten.
ikide bir sayfa yenilemek zorunda olmak sinir bozucu oluyor. Mesela şu an.
Akşamları ve hafta sonları gerçekleştirilen durumdur.
yaklaşık 200 entrymi de mobille girdim valla memnunun sozluk. tanım: sözlüğe mobilden girmektir.
Bilgisayarı dış mihrakların ele geçirdiği günlerde, 5 inç ekranın verdiği geniş görüntüyle gayet hoş olan eylem.
en azından (bkz: kötü sözlük)e ait mobil uygulamadan daha kullanışlı olması hasebiyle uludağ sözlük mobil uzantısı bu kullanılışlığı nedeniyle kullanılmaya değerdir.
Mobil versiyon çok kullanışlıdır. Tablet ve de telefondan sözlüğü kullanma eylemidir.
Çok pratik tir. Güzel oluyor her an her yerde sözlükte olmak.
çok daha pratiktir. geçen gün bir laptoptan gireyim dedim, amınakoyim o ne lan öyle! mesaj geldiğini bile fark edemedim. bir tek güzelliği, uzun mesaj yazan bir arkadaşınıza cevap verirken, gelen mesajla yeni yazdığınız mesajı aynı ekranda görebilmek. bunu mobilden yapmaya kalkışmak tam bir beyin amcıklaması.
Büyük kolaylık vesselam.
Siteden girmekten çok daha pratik ve eğlenceli olan eylem.
Benim yapmakta oldugum seydir. Kendini meskul etme yontemlerinden biridir siddetle tavsiye ediyorum.