bugün

mutlaka erkek kişisidir, sözlüğü facebook, yonja... gibi kız tavlama sitelerinden sanan abazan ötesi bir erkeğin yaptığı boş eylemdir.
edit: gerçekten sözlükte moderatör ya da yönetim için değildir çünkü zirve ya da toplantı fotoğraflarını eklemekten bahsetmiyorum.
direk resim koymayıp twitter adresini verenlerde vardır bunlar amca çocuğudur.
özgüveni yüksek olan insandır. zira fotoğraf koymanın neyi gariptir ki denmesine sebeptir. tabi konulan fotoğraf ayna karşısında veya yandan çekilmemişse zira onları ekleyenlere insan değil apachi denmektedir.

edit: fotoğraf eklemiş değilim.
"sözlüğü facebook, yonja... gibi kız tavlama sitelerinden sanan abazan ötesi bir erkek" olarak philemon*
ayrıca;
(bkz: kız tavlama siteleri)?
ve ötesi;
(bkz: ben neymişim lan böyle)
buraya uğramalıdır:
(bkz: uludağsözlük albümü)

ayrıca güzel sesi olan varsa kendi seslendirdiği müzikleri de eklemek için
(bkz: müzikal sözlük albüm)

edit: işim olmaz
mütevazi olunulmayan, mükemmelliyetçi bir yaklaşım.
buralar da olmuyormuş onu öğrendik.
sadece sözlük içi ilişkilerde değil de dışarıdan sözlüğe giren arkadaşlarına ben yazarım lan al işte kanıtı burda diyebilen şahsiyettir.
ortam orospusu olabilme ihtimali yüksektir.
mesela bluevelve.*
sözlüğe umut bağlamış insandır. hani birşeyler kıvıttırabilirmiyim derdindeki insandır.
erkek ise "sözlük bana karı bul lan allahsız" , kadın ise "sözlük bana koca bul lan allahsız" mesajı vermeye çalışıyordur.
şu andan itibaren sözlük dışıdır!
tamam abi çok yakışıklısınız, güzelsiniz maşallah delikanlı abiler, hanım kızlar ne güzel de deşifre ediyorsunuz kendizi ama burası aradığınız yer değil koçuuumm.sözlük burası sözllüüükkk !
siberalemden mi koptunuz geldiniz len ne bu lağubalilik şikayet ediciğim hepinizi dava ediciğim.sürüm sürüm süründürüciğim allahıma.alıciğim capslerinizi dağiticiğim her yere kuran çarpsın.koymayın o fotolarınızı çocumu keserim yoksa.hani sanki sözlükten manita mı düşürücen evlencen mi len mutlu yuva hayalleri falan kaybol gözüm görmesin.
kendine güvenen insan da olabilir. anlam çıkarılacak bir durum yoktur.
*
fotoğrafına göre değişen insandır amaç sözlükte olan toplantılar eğlenceleri göstermekse gayet normaldir ;fakat kendi fotoğrafını sırf mallık için ekliyorsa yazıktır ameleye ellememek lazımdır, facebook twitter yetmezse kendini daha nerede göstereceğini bilemeyen insandır.
sözlüğü facebook'la karıştırmış kişidir.
diğer yazarlara sevişelim mi diye mesaj atan yazardır aynı zamanda.
kızsa orospu oluyor, erkekse sorun yok arkadaşlar. denedim yüzde yüz çalışıyor.
kızsa çok yakışıklıyım deyip dil resmi koyuyor erkek ise hiç resim koymuyor.
kızsa orospudur, erkekse problem yok.
aranan yazar.
http://f.internetara.com/...351&37i&4E542.jpg

evet red kit'e benzetiyorlar.. bazen üzülüyorum işte..
kizsa kizdir erkekse erkek.
Bu konuda sözlükte efsane kesinlikle kedikakasıdır.

Adam kazağıyla çıplak poz vermişti amk.
ön yargılarla yaklaşılan yazarlardır. amaçlarını kendilerinden başka kimse bilmiyordur oysa..
normaldir, adam twitter adresini koyuyor buraya ha oradan profile bakmışsın ha buradan fotoya. ne oldu, ne olacak.