entry'ler (731)

yazarlara göre gelmiş geçmiş en iyi 5 türk dizisi

Behzat che
leyla ile mecnun
işler güçler
kardeş payı
şeker kız candy.

ben bu yazıyı sana yazdım

sana karşı çok kötü beyin kirliliği yaşıyorum. allahım yardım et bana...

nevruz

türk milletinin nevruzu kutlu olsun ateşi bol olsun.

bir araya gelen erkeklerin seks muhabbeti yapması

performans rekabetidir. spor arabanın hızını, tuttuğu takımın gücünü, kazandığı paranın değerini muhabbet ortamında konuşması kadar doğal ve gereklidir. insanlık tarihi boyunca varlık gösterecektir.

insan asıl hayallerinden arınınca yalnız kalıyormuş.

hayatın tek cümlelik özeti

onu ben siktim.

sır

sır mideni bozan kalp ritmini allak bullak eden zehir gibidir. paylaştıkça ağrısı diner. kendine suç ortağı bulmuş gibi ferahlatır bir başkasıyla paylaşırken.

200 lira ile yapılabilecekler

kredi kartının asgarisi ödenir. limit ve ödenen tutar aşılarak harcama yapılır.

işler güçler

tüm karakterleriyle keyfli bir dizidir. bir ay önce ki var olan sıkıntılar büyük oranda aşılmıştır. her saniyesinde gündelik hayatın ince ızdırabına göndermeler yapan sosyal sorumluluklarını yerine getiren bir dizidir.

28. bölümle ilgili olarak çok güzel keyifli bölümlerden birisi olmuş. beğenilmeyen, sıkıcı, itici bir sahne yoktu. kesinlikle her sahnesi çok güzeldi. ahmetin feride ile buluştuğu son sahnedeki "allah tan başka bir şey isteseydim" dediği kısım profesyonellik. muratın yokluğunda çekilen 2 bölümde cemcirsiz olmayacağını söylemiştik ve haklı olduğumuz ortada. boomcu onur, salih abi, cevat ve vedat karakterlerinde hiç espri sıkıntısı çekilmemiş. velhasıl bir kaç ay önceki sıkıntılar aşılmış çok iyi olmuştur. ayrıca bankacıdaki bu muhalif duruş çok yerinde ve güzel.

candy crush saga

bir can için yarım saat bekleten zevkli bir oyun.

yaran facebook iletileri

--spoiler--
feyksde eklesem kabul etmezsin, kapıma diş macunu satmaya gelmişsin.
--spoiler--

emrah serbes

--spoiler--
konuşabilecek gücümüz varsa ağladıklarımız yalan
--spoiler--

çankırılı şaban

yetiş baba, dedikodu, arama beni gibi bir çok başarılı ankara oyun havasını dinleyicisiyle buluşturmuş bir isim.

çocukken diz kapaklarımız hep yara kabuğuydu bizim

yokuş aşağı giden bisikleti ayağımız tabanıyla durdurduğumuzdan ayakkabının altında oyuk oluşurdu.

shameless

uzun bir aradan sonra 3. sezon başlamıştır ve bomba gibi yayın hayatına düşmüştür. ahh fiona...

facebooktaki yabancı uyruklu kıza aşık olmak. oyun oynarkene eklemiş kabul görmüş ve facede sürekli online bir halde bulanan arjantin uyruklu kız. çok fena. ingilizcenin kelime daarcık sınırlarına oklavayla vurdum olmadı, terlik fırlattım olmadı, üstüne köpek saldım olmadı, bir türlü cevap yazmadı. hasta olmaktan korkuyorum.

starbucks ta entry kasan sözlükçü

bir yazarı ilk bulabileceğiniz sosyal ortamdır. starbucks veya beleş wifisi olup çayı veya kahve satan yerler.

yılbaşı geyikleri

Bu yapılmalıydı: see you next year.

sözlük yazarlarının yeni yıl mesajları

bol bol son sürüm programların ve esprilerin yer alacağı, az bel ağrı bol muhabbetli, az alkol bol yemekli, az savaşlı bol sevişmeli, az işli bol tatilli dopdolu bir yıl sürdürmeniz dileğiyle..

işeyerek sevgilisinin ismini yazan aşık

her an onu düşünmenin verdiği saçmalamacadır.