uludagsozluk yazarlarının popomundo 'daki karakter isimleri...

(bkz: Sabit Koşucu)

edit:
öldürülüp öldürülüp durunca türlü türlü isimlerim oldu.
Demir Ok
Durmuş Yılmaz
Fritz Franz
Gilberto Zani
Gavin Penrose
ve nicesi
steve broadacre from london. *
zeynep sarikanat adında, maddi imkansızlıklardan ötürü almanya'ya göçtüm. cidden herşey çok rahat ve maaşım çok daha fazla. (bkz: alamancı)
darren paul adında her gün sevişen ama sevgilisi olmayan biriyim. londra'da yaşıyorum..
stokholm de iyi bir maaşla işe başlamış bir bayan ın efendim.evet bayan.lezbiyen takılıyorum mecburen ahahah...
marshal kaint isimli serge gainsbourg havasinda culsuz blues terennum eden garibanin tekiyim.

edit: an itibari ile nitelikli dolandiriciliktan mapusta cile dolduruyorum.
aygün akça adında istanbulda yaşayan bir insan evladayımdır efendim.
(bkz: popomundo ne lan)
(bkz: harun semiz)

istanbulda hayatına başlayıp maddi sıkıntılar yüzünden berlin'e göçüp hayatını oralarda idame ettiren ünlü(!) bassçı.
(bkz: nedim sevim)
zekerıya beyaz
ıstanbuldan katılıyorum, en cok da gulmekten.. *
vahdi burhânneddin
ankara'da ikamet etmekteyim...
dalyar apak * *
(bkz: karkha)
karga 5 karakter olduğundan yazamadım. şimdi tek eksiğim, nasıl oynandığı konusunda bilgi...
düzeltme: ulan bu benim kullanıcı adımmış. doğru düzgün bir insan evladı adı yok mu yahu?
(bkz: kaan vaner)
en düzgün isimli adamdı...
Kutlu Ulaştıran
ankara'dan katılıyorum.TURCOMEN grubundayım.yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
conrad barwick *
(bkz: popomu karıştırma lan)
(bkz: bu memlekette göte göt denir)
(bkz: Etugrul Başak)
aygün akça olarak grup degisikli yapmış, şu an geschrei adlı grupta çalmaktayımdır.
gaffur haydaroğlu. heavy metal için her şeyini verecek idol karakterim.
(bkz: dürriye susuzdede)
(bkz: rahime işer)*
(bkz: ece ilsever)
hürrem muaviye adında ezik bir karakterim var..yer yer rock yer yer türkü tadında hoş sarkılarım mevcut..